Ім'я

Телефон

Ваш список бажань

Ваш список бажань пустий

Авторизуйтесь aбо зареєструйтесь щоб додавати товари в список бажань

Увійти Реєстрація

УЗД апарати у Одесі

Датчики в Одесі

Біопсійні насадки в Одесі

УЗД апарати в Одесі

Одеса – третє за чисельністю населення місто України, найбільший торговий центр країни. У місті процвітає санаторно-курортне лікування, активно розвивається виробництво лікарських препаратів. Інфраструктура системи охорони здоров'я налічує 61 муніципальний лікувально-профілактичний медичний заклад і кілька десятків приватних центрів діагностики. Щоб відповідати міжнародним стандартам надання медичних послуг, в установах повинна бути надійна техніка для ультразвукової діагностики. Компанія RH допоможе з вибором УЗД-апаратів!

Інноваційні технології ультразвукової діагностики

Сучасний УЗД-сканер дозволяє вивести пренатальну діагностику на новий рівень: тривимірна реконструкція плода в режимі реального часу, 4D сканування, оцінка біометричних показників, виявлення вад розвитку – ось лише мала частина функцій техніки, яка затребувана в акушерському відділенні. Якісна і кількісна оцінка еластичності тканин, дослідження доброякісних і злоякісних новоутворень, вивчення поверхнево розташованих структур неясної етіології – ось базовий набір функцій УЗД-апарату, які використовують онкологи в процесі обстеження пацієнтів. Потрібно обстежити серце? Необхідно зрозуміти причину виникнення серцево-судинних патологій? УЗ-обладнання допоможе з обстеженням органів кровоносної системи, оцінить динаміку кровотоку в судинах, автоматично розрахує комплекс інтим-медіа, дасть оцінку стану міокарда, проведе ЕКГ. Потрібно визначити причину болю у м’язах або провести дослідження скелетно-м'язової системи? Треба простежити за біопсійною голкою або проконтролювати хід операції? Хірургія, ортопедія і травматологія також не обходяться без УЗ-пристроїв. Оцінка ступеня пошкодження і з'ясування стадії захворювань органів зору – теж прерогатива сучасних портативних ультразвукових систем. Резюмуючи, можна зробити висновок, що ультразвукове сканування застосовується в стаціонарних та амбулаторних установах повсюдно – від нього залежить якість і точність діагностики, тому важливо не помилитися при виборі сканера.

Де в Одесі купити УЗД-апарат

Компанія RH спеціалізується на продажу нової і старої техніки. Ми не тільки підкажемо, як вибрати пристрій, але і допоможемо з його установкою. Завдяки власному сервісному центру, ми пропонуємо послуги з ремонту та відновленню діагностичного ультразвукового устаткування. Щоб отримати безкоштовну консультацію і замовити товар, зв'яжіться з нашим консультантом!

Уточнити ціну

Я принимаю условия политики конфиденциальности

Замовити товар

Уточнити ціну


Дякуємо за замовлення!

Наш менеджер відповість на Ваш запит найближчим часом.

Дякуємо!

Тема новин для підписки була змінена.

Повідомлення!

Виберіть тему для новин.

Повідомлення!

Невірний email або код.

Дякуємо за підписку!

Щотижня ми будемо ділитись з Вами актуальними новинами, медичними дослідженнями, порадами експертів і анонсами подій.

Підписуйтесь на нашу розсилку!
Дізнавайтесь про головне першими!👆

Ми ділимося актуальними новиними, науковими дослідженнями та спеціальними пропозиціями.

Дякуємо!

Наш менеджер відповість на Ваш запит найближчим часом.

Дякуємо за коментар!!

Ваш відгук дуже важливий для нас!
На початок сайту