Ім'я

Телефон

Ваш список бажань

Ваш список бажань пустий

Авторизуйтесь aбо зареєструйтесь щоб додавати товари в список бажань

Увійти Реєстрація

  1. Головна
  2.   /  
  3. Датчики для УЗД апаратів
Датчики для УЗД апарата одночасно виступають і генератором, і приймачем ультразвуку. Як генератор, вони працюють в імпульсному режимі: надсилають до тисячі коротких ультразвукових сигналів в секунду. Промінь проходить крізь фокусуючу акустичну лінзу, яка регулює глибину сканування. Зворотний сигнал фіксується масивом п'єзокристалів. Чим вище частота хвилі, тим вище роздільна здатність ультразвукового датчика.

Класифікація датчиків для УЗД сканера


Лінійні. Використовуються для поверхневого сканування з глибиною проникнення променя до десяти сантиметрів. Працюють на частоті від п'яти до п'ятнадцяти МГц, вважаються високочастотними. Призначені для медичного обстеження поверхнево розташованих структур і органів, обстеження суглобів, вен і артерій, вивчення м'язової тканини. Виводять на екран зображення з високою роздільною здатністю, яке залежить від положення трансдюсора.
Конвексні. Призначені для скрінінгу органів і структур, розташованих на глибині до двадцяти п'яти сантиметрів. Можуть використовуватися для обстеження огрядних пацієнтів. Діапазон робочих частот: від двох до восьми МГц. Підходять для досліджень стегнової і тазової кістки, забрюшного простору, репродуктивної та сечовидільної систем.
Секторні. Низькочастотні прилади для роботи з міжреберним простором, обстежень серцево-судинної системи. Використовуються, щоб здійснити глибинний скрінінг через невелику ділянку, яка пропускає УЗ. Модифікації з секторною фазованою решіткою дозволяють змінювати кут променя для сканування важкодоступних місць.
Для УЗД в області проктології, урології та гінекології використовуються спеціально розроблені датчики: вагінальні і ректальні. Вони відрізняються компактною конструкцією, невеликим вигином і незначною товщиною, що дозволяє вводити їх всередину тіла, завдаючи пацієнтові мінімальний дискомфорт. В процесі лапароскопії, операцій на серці і великих судинах можуть використовуватися лапароскопічні, голчасті й олівцеві датчики. 3D і 4D датчики здатні проводити позрізове сканування, результати якого виводяться в тривимірному форматі.
RH пропонує нові і б/в датчики провідних виробників індустрії. Товар сертифікований. Старі пристрої проходять передпродажний сервіс. При необхідності, інженери здійснять ремонт старих приладів. На всі екземпляри діє гарантія. Щоб купити відповідне обладнання, зв'яжіться з консультантом.
Рекомендовані товари
УЗД Апарат TOSHIBA Xario (SSA-660A) УЗД Апарат TOSHIBA Xario (SSA-660A)

Від 14000$

УЗД Апарат SIEMENS S2000 УЗД Апарат SIEMENS S2000

Від 29000$

УЗД Апарат GE Logiq E УЗД Апарат GE Logiq E

Від 15500$

УЗД Апарат TOSHIBA Aplio XG (SSA-790A) УЗД Апарат TOSHIBA Aplio XG (SSA-790A)

Від 17000$

УЗД Апарат TOSHIBA Aplio MX (SSA-780A) УЗД Апарат TOSHIBA Aplio MX (SSA-780A)

Від 17000$

УЗД Апарат TOSHIBA Aplio 500 УЗД Апарат TOSHIBA Aplio 500

Від 45000$

Замовити товар

Уточнити ціну


Дякуємо за замовлення!

Наш менеджер відповість на Ваш запит найближчим часом.

Дякуємо!

Тема новин для підписки була змінена.

Повідомлення!

Виберіть тему для новин.

Повідомлення!

Невірний email або код.

Дякуємо за підписку!

Щотижня ми будемо ділитись з Вами актуальними новинами, медичними дослідженнями, порадами експертів і анонсами подій.

Підписуйтесь на нашу розсилку!
Дізнавайтесь про головне першими!👆

Ми ділимося актуальними новиними, науковими дослідженнями та спеціальними пропозиціями.

Дякуємо!

Наш менеджер відповість на Ваш запит найближчим часом.

Дякуємо за коментар!!

Ваш відгук дуже важливий для нас!