Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Порівняння апаратів Cписок бажань Калькулятор окупності

Недостатньо товарів для порівняння!

Додайте мінімум 2 позиції для порівняння та виберіть найкращу для вас позицію

Датчики для УЗД апарата одночасно виступають і генератором, і приймачем ультразвуку. Як генератор, вони працюють в імпульсному режимі: надсилають до тисячі коротких ультразвукових сигналів в секунду. Промінь проходить крізь фокусуючу акустичну лінзу, яка регулює глибину сканування. Зворотний сигнал фіксується масивом п’єзокристалів. Чим вище частота хвилі, тим вище роздільна здатність ультразвукового датчика.

Класифікація датчиків для УЗД сканера

Лінійні. Використовуються для поверхневого сканування з глибиною проникнення променя до десяти сантиметрів. Працюють на частоті від п’яти до п’ятнадцяти МГц, вважаються високочастотними. Призначені для медичного обстеження поверхнево розташованих структур і органів, обстеження суглобів, вен і артерій, вивчення м’язової тканини. Виводять на екран зображення з високою роздільною здатністю, яке залежить від положення трансдюсора.

Конвексні. Призначені для скрінінгу органів і структур, розташованих на глибині до двадцяти п’яти сантиметрів. Можуть використовуватися для обстеження огрядних пацієнтів. Діапазон робочих частот: від двох до восьми МГц. Підходять для досліджень стегнової і тазової кістки, забрюшного простору, репродуктивної та сечовидільної систем.

Секторні. Низькочастотні прилади для роботи з міжреберним простором, обстежень серцево-судинної системи. Використовуються, щоб здійснити глибинний скрінінг через невелику ділянку, яка пропускає УЗ. Модифікації з секторною фазованою решіткою дозволяють змінювати кут променя для сканування важкодоступних місць.

Для УЗД в області проктології, урології та гінекології використовуються спеціально розроблені датчики: вагінальні і ректальні. Вони відрізняються компактною конструкцією, невеликим вигином і незначною товщиною, що дозволяє вводити їх всередину тіла, завдаючи пацієнтові мінімальний дискомфорт. В процесі лапароскопії, операцій на серці і великих судинах можуть використовуватися лапароскопічні, голчасті й олівцеві датчики. 3D і 4D датчики здатні проводити позрізове сканування, результати якого виводяться в тривимірному форматі.

RH пропонує нові і б/в датчики провідних виробників індустрії. Товар сертифікований. Старі пристрої проходять передпродажний сервіс. При необхідності, інженери здійснять ремонт старих приладів. На всі екземпляри діє гарантія. Щоб купити відповідне обладнання, зв’яжіться з консультантом.

Корисні статті

29.11.2016 "Статті"

Окупність УЗД апарату Siemens S2000


Перша версія діагностичної системи Siemens S2000 дебютувала на ринку ультразвукового устат...

30.11.2016 "Статті"

Окупність УЗД апарату Toshiba Aplio XG


УЗД апарат Toshiba Aplio XG - багатофункціональний УЗД апарат преміум-класу, архітектура я...

01.12.2016 "Статті"

Окупність УЗД апарату Voluson E8


Якщо ви хочете купити УЗД апарат для ультразвукової діагностики в області акушерства та гі...

27.10.2016 "Статті"

Як купити УЗД апарат: правила вибору


Щоб купити УЗД апарат, необхідно ретельно оцінити всі параметри техніки. Важливо враховува...