Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK

Підібрано 43 з 158 товарів

Порівняння апаратів Cписок бажань Калькулятор окупності

Недостатньо товарів для порівняння!

Додайте мінімум 2 позиції для порівняння та виберіть найкращу для вас позицію

Портативний апарат УЗД

Портативний УЗД апарат так само як і стаціонарний, має багато можливостей і функцій. Його відрізняють компактні габарити, невелика вага і мобільність. Він незамінний в тих місцях, де незручно встановлювати громіздку стаціонарну систему. Його наявність стане в пригоді в момент ремонту медичного закладу або під час переїзду на інше місце.

Портативний ультразвуковий апарат може в чомусь програвати стандартному, так як останній вважається більш потужним і багатофункціональним. Але при цьому сучасні моделі портативних пристроїв вміщують всі найважливіші функції, тому користуються стабільним попитом серед лікарів. З їх допомогою можна обстежити вагітних, прослідкувати за розвитком і ростом малюка, спостерігати за тим, чи немає яких-небудь патологій. В них є налаштування, які легко регулюються і встановлюються відповідно до специфіки галузі медицини, а датчики відрізняються високою чутливістю.

Чим відрізняються портативні УЗД-апарати

Портативний УЗД сканер відрізняється тим, що його можна застосовувати в різних сферах медицини та сканувати практично всі органи. Він компактний, транспортабельний. Лікар може брати його з собою додому до пацієнта, щоб там відразу провести УЗД-діагностику. Це дозволяє встановити діагноз на місці, а не везти тяжкохворого в клініку.

Техніка підтримує всі важливі функції, які знадобляться фахівцеві. При цьому набір функцій невеликий, завдяки чому можна дуже швидко і легко навчитися користуватися інноваційним пристроєм без проходження будь-якого навчання.

Плюси портативних ультразвукових сканерів

Портативні ультразвукові сканери мають чимало переваг. Їх можна експлуатувати всюди без обмежень. Для проведення ультразвукової діагностики навіть непотрібен окремий кабінет: обстеження можна зробити в своєму кабінеті, де проводиться первинний прийом пацієнтів. Якщо діяльність лікаря пов'язана з пересуваннями і переміщеннями з місця на місце, то такий апарат стане його незамінним помічником.

Портативний апарат коштує недорого. Це дуже вигідне рішення. Маленький сканер при обмеженому бюджеті – кращий варіант, ніж не мати ніякого. Крім того, можна придбати б/в пристрій. В цьому випадку термін окупності стане в рази менше. Пацієнти будуть задоволені результатами, а ви зможете відкласти бюджет для покупки більш дорогого обладнання.

Слід зазначити, що швидкість проведення обстежень зросте в декілька разів, завдяки наявності інноваційних функцій, можливостей і інструментів. Візуалізація стала куди більш точною і детальною, тому є можливість продіагностувати велику кількість пацієнтів за один день прийому. Ремонт компактного устаткування відносно недорогий, оскільки воно має досить просту і зрозумілу компоновку.

Де купити переносний УЗД-апарат

Переносний УЗД-апарат можна купити на сайті інтернет-магазину, де представлений широкий вибір нових моделей з сучасними функціями. Вартість сканера залежить від наявності конкретних опцій, якості зображення, кількості датчиків та інших нюансів. Купуючи апарат в Україні, варто спочатку дізнатися про сферу його застосування. Не зайвим буде подивитися і фото, щоб візуально оцінити продукцію. Важливо пам'ятати, що вартість є не найважливішим моментом в покупці, так як головне те, як обладнання буде працювати, наскільки воно якісне, витривала і довговічне.

Купівля апарата на сайті значно заощадить час і допоможе швидко визначитися із замовленням. Для того щоб дізнатися деякі деталі про медичне обладнання, можна проконсультуватися, задати будь-які питання і отримати на них доступну розгорнуту відповідь. Тут немає черг – купувати обладнання у нас легко, швидко і приємно.

Відгуки

УЗД Апарат MINDRAY DP-1100 Plus

★ ☆ ☆ ☆ ☆

Довелось купить этот узи аппарат миндрей. Не рекомендую. Разве если подарят вам его, а так конечно советую продолжить поиск, выбор за такие деньги велик. Можно написать здесь в поддержку и вам подберут на бюджет такой лучше.

УЗИ Аппарат CHISON EBit 60

★ ★ ★ ★ ★

Для портативного этот малыш очень умный.. Сам по себе не очень популярный.К слову среди портативов я рекомендую узи аппараты Chison. Цена полностью оправдывает качество. А этот малыш, я считаю, мог бы стоить и подороже. Уж очень хорош. Перед покупкой много читал отзывов, мнений. Собственно все кто писал положительно, все правы. Сомневаетесь! Почитайте!

ЧП

УЗИ Аппарат MINDRAY M7

★ ★ ★ ★ ★

Не смотря настоимость, все рекомендую купить узи аппарат Миндрей. Качественная, добротная техника, сделанная в головой. Пусть вас не пугает производитель Китай. Их товаром пользуются более 100 стран. Очень много Европейских стран, а там привыкли покупать качество. Рекомендую!

Переваги

качество

УЗИ Аппарат GE Logiq E

★ ★ ★ ★ ★

Уже привык к такому небольшому и портативному аппарату – дает больше возможностей в своем деле в плане маневренности. Я диагностирую заболевания опорно-двигательного аппарата, хотя, судя по характеристикам, именно этот сканер также очень уместен и для кардиологических расчетов. Хорошая картинка, не хуже, чем у «больших» стационарных систем.

Корисні статті

29.11.2016 "Статті"

Окупність УЗД апарату Siemens S2000


Перша версія діагностичної системи Siemens S2000 дебютувала на ринку ультразвукового устат...

30.11.2016 "Статті"

Окупність УЗД апарату Toshiba Aplio XG


УЗД апарат Toshiba Aplio XG - багатофункціональний УЗД апарат преміум-класу, архітектура я...

01.12.2016 "Статті"

Окупність УЗД апарату Voluson E8


Якщо ви хочете купити УЗД апарат для ультразвукової діагностики в області акушерства та гі...

27.10.2016 "Статті"

Як купити УЗД апарат: правила вибору


Щоб купити УЗД апарат, необхідно ретельно оцінити всі параметри техніки. Важливо враховува...