Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK

Підібрано 51 з 191 товарів

Порівняння апаратів Cписок бажань Калькулятор окупності

Недостатньо товарів для порівняння!

Додайте мінімум 2 позиції для порівняння та виберіть найкращу для вас позицію

УЗД апарати:Портативний

від $16000

Ціна нового: від $23000

Під замовлення

Уточнити ціну
Мобільний УЗД апарат - це сучасний тип обладнання, яке має багато можливостей та функцій поряд зі стаціонарним. З ним Ви можете провести УЗД, де б ви не знаходилися.

ЧИМ ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ ПОРТАТИВНІ УЗД АПАРАТИ

Якщо розглядати мобільний сканер з боку функціоналу, то його набір невеликий, в порівнянні зі стаціонарними системами. Але завдяки цьому можна дуже швидко і легко навчитися ним користуватися, без проходження будь-якого навчання. При цьому маленький портативний пристрій, сучасного зразка, вміщує всі найважливіші і часто вживані функції. Тому воно затребуване серед лікарів і діагностиків. У таких апаратів розміри дисплеїв коливаються від 10 до 17 дюймів. А кількість портів, для одночасного підключення УЗД датчиків - 1 або 2. Але цього цілком достатньо для детальної та якісної діагностики. До всього вищепереліченого мобільний УЗД сканер має великий обсяг пам'яті для зберігання результатів дослідження та інформації про пацієнтів. Якщо хочете купити портативний УЗД апарат, то Вас приємно здивує ціна. Адже їх вартість на порядок нижче, ніж стаціонарного. На окрему увагу заслуговують мобільні УЗД сканери в вигляді системи з датчиком, які можуть підключатися до смартфону або планшету, використавши їх екран як дисплей для виведення зображення.

Переваги портативних ультразвукових сканерів

Хоч деякі моделі мають обмежений функціонал, мобільні УЗД апарати можуть похвалитися низкою переваг:
 1. Вони малогабаритні і легкі, в зв'язку з чим їх просто транспортувати. Це ідеальний варіант для фахівців, які проводять консультації на дому або у віддаленій місцевості.
 2. Мобільний УЗД апарат не вимагає багато місця в кабінеті, тому він підходить для приміщень з обмеженим вільним простором. Не обов'язково створювати окремий кабінет для УЗД, можна проводити діагностику прямо в кабінеті початкового прийому пацієнтів.
 3. Лікарі швидкої допомоги і відділень реанімації можуть придбати такий прилад і не потрібно буде переміщати тяжкохворих пацієнтів в інші відділення і медичні заклади - вся діагностика можлива прямо біля ліжка хворого.
 4. Такий апарат має ідеальні технічні характеристики, які підходять для досліджень в галузі ветеринарії - великих тварин не потрібно транспортувати до кабінету зі стаціонарним обладнанням.
 5. Компанії-виробники наповнюють мобільні УЗД апарати сучасними технологіями, програмами поліпшення візуалізації зображення, пакетами автоматичних розрахунків і часто використовуваними опціями, що дозволить Вам бути впевненими в якості процесів дослідження та достовірності діагнозу. До того ж це вкорочує час діагностики.
 6. У комплектацію пристрою входять спеціалізовані рухома стійка-візок і футляр для зручної установки і транспортування обладнання.
 7. Працює пристрій в основному на батареї, заряду якої вистачає від 1 до 6 годин безперервної роботи.
 

Комплектація

Вирішивши купити портативний УЗД апарат в комплект до нього Ви отримуєте:
 • Футляр з міцного матеріалу для комфортного транспортування обладнання;
 • Стійка-візок, на яку можна встановити сканер для зручної діагностики біля ліжка хворого;
 • Ветеринарні мобільні УЗД апарати передбачають додаткове кріплення, для фіксації на тілі лікаря;
 • Датчики (конвексні, лінійні, секторні, внутрішньопорожнинні), які передбачені компанією-виробником. Також Ви можете докупити необхідні датчики пізніше;
 • Вбудований акумулятор для роботи пристрою незалежно від мережі;
 • Адаптер для підзарядки батареї від джерела електроживлення.
Додатково до стандартної комплектації можна встановити останню версію програмного забезпечення та додати опції.

Сфера застосування мобільних УЗД сканерів

Портативний УЗД апарат широко використовується в різних напрямках медицини, таких як:
 • Кардіологія (дослідження судин і серця);
 • Терапія (гастроентерологія, ендокринологія, неврологія);
 • Хірургія (інтраопераційні втручання під УЗ-контролем);
 • Урологія (обстеження нирок, сечоводів, сечового міхура, передміхурової залози);
 • Акушерство і гінекологія (дослідження статевих органів і перебігу вагітності);
 • Ветеринарія;
 • Карети швидкої допомоги;
 • Відділення реанімації та інтенсивної терапії;

Переваги покупки портативного УЗД апарату в RH

У нас можна купити портативний УЗД апарат як новий, так і б/в, який оптимально підходить під Ваші потреби і бюджет! При купівлі обладнання у нас Ви отримуєте ряд переваг:
 • На всі апарати є необхідна документація, відповідно до законодавства;
 • Ви можете бути впевнені в якості та законності купівлі мобільних УЗД апаратів.
 • Ми надаємо гарантію на 24 місяці;
Всі апарати проходять відновлення і оновлення, щоб обладнання прослужило Вам довше.
 • Ціна доступніша, ніж на нові апарати;
 • Доставка здійснюється протягом 45 днів і пристрій поставляється прямо до Вас;
 • Ми проводимо настройку, установку і навчання використанню купленого сканера;
Наша компанія пропонує комплекс послуг, а не просто товар. Вам не доведеться потонути в інформації з мануала, а відразу зможете приступити до роботи.
 • Всі УЗД апарати тестуються перед продажем;
Все обладнання перевіряється в роботі і тестується на метрологічних фантомах. У нашому сервісному центрі працюють 10 досвідчених інженерів - вони готові оперативно виїхати до вас на допомогу.
 • Надаємо заміну в разі ремонту УЗД апарату;
Вам не потрібно боятися, що під час ремонту буде простий роботи. Ми привеземо апарат з наявних на складі, щоб Ви і далі могли обстежувати пацієнтів.
 • Вам доступна безкоштовна апробація на 5 днів, перед покупкою.
Якщо Ви не впевнені підходить обрана модель чи ні, ми даємо Вам можливість випробувати її на практиці за призначенням.

Відгуки

УЗД Апарат MINDRAY DP-1100 Plus

★ ☆ ☆ ☆ ☆

Довелось купить этот узи аппарат миндрей. Не рекомендую. Разве если подарят вам его, а так конечно советую продолжить поиск, выбор за такие деньги велик. Можно написать здесь в поддержку и вам подберут на бюджет такой лучше.

УЗИ Аппарат CHISON EBit 60

★ ★ ★ ★ ★

Для портативного этот малыш очень умный.. Сам по себе не очень популярный.К слову среди портативов я рекомендую узи аппараты Chison. Цена полностью оправдывает качество. А этот малыш, я считаю, мог бы стоить и подороже. Уж очень хорош. Перед покупкой много читал отзывов, мнений. Собственно все кто писал положительно, все правы. Сомневаетесь! Почитайте!

ЧП

УЗИ Аппарат MINDRAY M7

★ ★ ★ ★ ★

Не смотря настоимость, все рекомендую купить узи аппарат Миндрей. Качественная, добротная техника, сделанная в головой. Пусть вас не пугает производитель Китай. Их товаром пользуются более 100 стран. Очень много Европейских стран, а там привыкли покупать качество. Рекомендую!

Переваги

качество

УЗИ Аппарат GE Logiq E

★ ★ ★ ★ ★

Уже привык к такому небольшому и портативному аппарату – дает больше возможностей в своем деле в плане маневренности. Я диагностирую заболевания опорно-двигательного аппарата, хотя, судя по характеристикам. Хорошая картинка, не хуже, чем у «больших» стационарных систем.

Корисні статті