Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK

Навчимо використовувати можливості вашого уз-апарату на 100%


Наш спеціаліст допоможе вам максимально ефективно використовувати можливості УЗД апарата на практиці. Вам не доведеться покидати своє робоче місце, консультація може проходити як дистанційно, так і за вашим УЗД обладнанням.

ОПЕРАТИВНІСТЬ ЕКСПЕРТА (виїзд протягом 1-3 днів)

НАВЧАННЯ НА АПАРАТАХ УСІХ ВИРОБНИКІВ

КОНСУЛЬТАЦІЯ ПРОВОДИТЬСЯ ЛІКАРЕМ-ЕКСПЕРТОМ

Уточнити ціну

Ми навчимо вас:

  • Оптимізувати ультразвукове зображення на апараті
  • Налаштувати систему під конкретну клінічну ситуацію
  • Як використовувати всі опції апарата (включаючи 3D/4D)
  • Як підібрати потрібні комбінації налаштувань
  • Ви дізнаєтесь усі тонкощі роботи на конкретній моделі обладнання

Курси по УЗД діагностиці

У багатьох сферах медицини фахівці повинні вміти не тільки ставити діагноз на підставі результатів обстежень, а й самі проводити дослідження. Уміння користуватися сучасними апаратами вважається корисним і необхідним для кожного лікаря. Курси УЗД діагностики в Україні користуються попитом. Тривалість навчання залежить від інтенсивності програми. Кожен курс є індивідуальним, тому медики можуть обрати найбільш підходящий за часом, протяжністю і вартістю. Недорогі курси включають в себе все найнеобхідніше. Ціни залежать від багатьох факторів, тому різняться. читати далі

В первинне навчання УЗД входить навчання технічним основам методу ультразвукової діагностики. Вивчаються фізичні властивості апарата, його внутрішній устрій, всі процеси роботи, оснащення, деталі. Пояснюється, як правильно обладнати кабінет, де проводяться дослідження. У різних сферах і напрямках медицини проведення УЗД може відрізнятися, тому навчання має ухил в ту чи іншу спеціалізацію або ж охоплюються всі спеціальності, щоб можна було отримати комплексні знання і навички.

На курсах фахівці дізнаються про те, як користуватися сканером під час операцій. Також надається інформація про всі нововведення і новітні технології, які тільки з'явилися або ось-ось з'являться в нових моделях діагностичних систем. Після засвоєння матеріалів і успішної здачі іспиту, видається сертифікат, що дозволяє проводити УЗД під час роботи в державній або приватній клініці. Сертифікований лікар зможе самостійно продіагностувати стан пацієнта за допомогою сучасного пристрою.

Переваги навчання УЗД

Курси по УЗД діагностиці — це можливість розширити спектр своєї медичної діяльності, навчитися встановлювати точні діагнози. Ми вчимо роботі з будь-якими сканерами, як зі старими, так і новими, незалежно від марки та виробника. Всі консультації дає лікар-експерт, якому можна довіритися в усіх питаннях, щодо роботи з УЗД обладнанням.

За короткий час ви навчитеся:

— швидко налаштовувати апарат під конкретну ситуацію і спосіб перевірки;

— робити зображення на моніторі максимально чітким і ясним, щоб дрібні деталі не залишилися без вашої уваги;

— використовувати всі наявні функції, включаючи скрінінг в 4D форматі;

— всім нюансах роботи з технікою.

При нестачі часу можна скористатись дистанційним форматом навчання УЗД з якісною подачею матеріалу. Це оптимальний варіант, після якого лікар зможе на практиці випробувати набуті знання і обстежити пацієнтів.

Як відбувається навчання

Щоб правильно ставити діагноз, необхідно знати, які збої відбулися в організмі, як їх розпізнати на екрані. Тому навчання УЗД незамінне для кожного, хто хоче розширити свої медичні пізнання і підвищити кваліфікацію. Воно включає не тільки теорію, а й практику. Демонстраційна частина дає можливість побачити, як працює апарат, як ним користуватися, якими функціями і можливостями він наділений, як встановлювати потрібні налаштування, як зробити обчислення.

Під час практики учень отримує можливість самостійно проводити УЗД, знаходити органи, описувати їх стан і розмір, бачити патологічні зміни на екрані монітора. Наші фахівці навчать вас розбиратися в налаштуваннях, встановлювати їх в залежності від особливостей перевірки. До кінця навчання ви освоїте всі функції і можливості ультразвукового устаткування. Також передбачене дистанційне консультування та навчання на вашому УЗД-апараті.