Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK

Підібрано 14 з 191 товарів

Порівняння апаратів Cписок бажань Калькулятор окупності

Недостатньо товарів для порівняння!

Додайте мінімум 2 позиції для порівняння та виберіть найкращу для вас позицію

УЗД апарати:Chison

від $13000

Безкоштовна апробація

на 5 днів

В наявності

Уточнити ціну

Сильні сторони виробника

CHISON MEDICAL TECHNOLOGIES CO., LTD. - один з провідних виробників ультразвукового устаткування, який базується в Китаї. Компанія вже неодноразово спростувала стереотипи про китайську техніку і зуміла довести, що її продукція здатна на рівних, за ціною і якістю, конкурувати з провідними виробниками США і Європи.
 1. Компанія знаходиться на ринку вже 23 роки, після випуску першого УЗД апарату Chison власного виробництва.
 2. У 2001 році сканери китайського бренду успішно пройшли сертифікацію в Німеччині (TUV), в 2012 - в США (FDA).
 3. Щорічно виробник випускає понад 8000 стаціонарних та портативних діагностичних систем. Компанія регулярно оновлює асортимент і вводить в дію нові вдосконалені пристрої, деякі з яких на момент виходу не мали аналогів.
 4. У 2011 році Chison Medical Imaging представила перший в світі мобільний сканер на базі планшетного ПК з підтримкою колірного допплера.
 5. Виробник вважається одним з лідируючих в сфері ветеринарного обладнання.
 6. Завдяки передовим технологіям, зручному дизайну, строгому контролю якості і післяпродажного обслуговування, УЗД апарати Chison стали популярними в 140 країнах.
 7. Вона головний експортер ультразвукового устаткування в Китаї і виробляє апарати для державних медустанов країни.
 8. Компанія виграла тендер на виготовлення сканерів для потреб ООН і Світового банку.

Можливості ультразвукових апаратів Chison

Варто виділити функціональний рівень, доступні датчики і режими устаткування, від яких ціна на УЗД апарат Chison залежить:
 1. Системи, крім B-mode і M-mode, підтримують режими 3D / 4D, трапецієподібний, дуплексний, триплексний;
 2. Режими доплера, які підтримуються, включають PW імпульсно-хвильовий, CW постійно-хвильовий, кольоровий, енергетичний і тканинний;
 3. Сканери оснащені пакетами автоматичних розрахунків в області кардіології, акушерства і гінекології, ангіології і загальних досліджень;
 4. Особливостями УЗД апаратів Chison вважається патентована технологія i-Image, яка автоматично оптимізує зображення, адаптуючись під тип тканини і режим сканування;
 5. Кожна система укомплектована датчиками: конвексними, лінійними, секторними, олівцевими і внутрішньопорожнинних, а також об'ємними і трансезофагальними.

Переваги покупки УЗД апаратів Chison в компанії RH

Наша компанія пропонує купити УЗД апарат Chison новий або б/в:
 • На всі апарати надаємо і оформляємо необхідну документацію, згідно із законодавством;
 • Ми даємо гарантію на 1 рік на все обладнання;
 • Все б/в апарати проходять відновлення і оновлення, щоб обладнання прослужило Вам довше;
 • Ми надаємо послугу доставки, налаштування і навчання використанню купленого сканера в Києві і по всій Україні;
Наша компанія пропонує комплекс послуг, а не просто товар. Вам не доведеться потонути в інформації з мануала, а відразу зможете приступити до роботи.
 • Всі УЗД апарати тестуються перед продажем;
Важливою умовою перед продажем є його перевірка в роботі і тестування на метрологічних фантомах. У нашому сервісному центрі працюють 10 досвідчених інженерів - вони готові оперативно виїхати до вас на допомогу.
 • Надаємо заміну в разі ремонту УЗД апарату;
Вам не потрібно боятися, що під час ремонту буде простій роботи. Ми привеземо УЗД апарат з наявних на складі, щоб Ви і далі могли досліджувати пацієнтів.
 • Вам доступна безкоштовна апробація на 5 днів, перш ніж замовляти і купувати.
Якщо Ви не впевнені підходить обрана модель чи ні, ми даємо Вам можливість випробувати її на практиці і побачити вигоду.

Відгуки

Chison Qbit 5

★ ★ ★ ★ ★

УЗИ Аппарат CHISON EBit 60

★ ★ ★ ★ ★

Для портативного этот малыш очень умный.. Сам по себе не очень популярный.К слову среди портативов я рекомендую узи аппараты Chison. Цена полностью оправдывает качество. А этот малыш, я считаю, мог бы стоить и подороже. Уж очень хорош. Перед покупкой много читал отзывов, мнений. Собственно все кто писал положительно, все правы. Сомневаетесь! Почитайте!

УЗИ аппарат - CHISON Qbit 5

★ ★ ★ ★ ★

Есть несколько разных типов допплеров, в том числе тканевый. Приятно удивила тканевая гармоника. Сам прибор компактный, подходит даже для маленького кабинета, изображение достаточно четкое благодаря широкополосным датчикам. Посоветовала коллеге для ветеринарного кабинета – использует пока недолго, но также доволен.

Корисні статті