Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

Нове програмне забезпечення від GE Healthcare – fetalHQ – спрощує діагностику вроджених вад серця!

07.11.2018 "Новини"


Лікар-сонолог може тепер оцінити розмір, форму і функцію серця плоду менш ніж за 3 хвилини за допомогою нового програмного забезпечення GE Healthcare FetalHQ. Дослідження функції серця плода і виявлення його вроджених вад ускладнюється на терміні 18-20 тижнів. Ця умова не є загальною, але зачіпає кожного з 110 немовлят по всьому світу.

В цей гестаційний вік серце комплексне, розміром з виноград, і ЧСС близька до такого подвоєного показнику у дорослих. fetalHQ працює на ультразвукових системах Waluson GE Healthcare і є першим інструментом для одночасного вивчення розміру, форми і функції серця.

fetalHQ – ідея Greggory DeVore, доктора медичних наук, фахівця в галузі медицини матері і дитини в лікарні Хантінгтона, Пасадена, Каліфорнія. Він отримав натхнення для розробки fetalHQ з іншого програмного забезпечення, яке використовувало аналіз відслідкованих спекл-шумів, щоб відобразити рух серцевих тканин. Воно регулярно використовувалося кардіологами і педіатрами для оцінки функції серця.

Доктор DeVore перепрограмував його, щоб візуалізувати серце плоду в 24 сегментах і відобразити його так, як раніше ніколи не робилося.

«Використання цього програмного забезпечення – це генезис творчості», – сказав DeVore. «Завдяки йому, ми зробили кілька вимірів розміру, форми і скоротливості серця. Ми негайно приступили до роботи і опублікували 13 рецензованих статей, в яких описувалася клінічна цінність цього ПЗ ».

Нове програмне забезпечення від - Малюнок1