Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

Огляд на нову флагманську УЗ-систему Samsung V8

15.05.2023 "Новини"


Огляд на нову флагманську - Малюнок1

 

Про Samsung Medison

Samsung Medison Глобальна компанія з виробництва медичного обладнання, філіал Samsung Electronics, в 2021 році представила Samsung V8 – експертну ультразвукову систему із вдосконаленою якістю зображення в різних медичних дослідженнях, зокрема в акушерстві та гінекології, кардіології, гастроентерології, рентгенології, ортопедії та інших галузях медицини.

«V» у V8 позначає «Versatile» – універсальний, різнобічний. Це означає, що ультразвукову систему оснащено передовими преміальними функціями для використання у всіх вищевказаних галузях.

 

Технології обробки зображень Samsung V8

Основною особливістю Samsung V8 є використання технології візуалізації на базі Crystal Architecture.

Crystal Architecture – технологічна архітектура обробки зображень, яка поєднує CrystalBeam і CrystalLive на основі S-Vue Transducer, забезпечує «кришталево чисте», високоточне зображення.

 • CrystalBeam™ — це нова технологія формування променя, корисна для забезпечення високоякісної роздільної здатності зображення та підвищення однорідності зображення.
 • CrystalLive™ — це вдосконалена версія ультразвукової обробки зображень від Samsung із покращеною обробкою 2D зображень, 3D-рендерингом та обробкою колірного сигналу, що забезпечує формування чудового високоточного зображення та ефективний робочий процес у спірних чи не завжди зрозумілих клінічних ситуаціях.

 

Однією з головних переваг Crystal Architecture є те, що вона використовує багатошаровий підхід до обробки даних ультразвукового сканування, що дозволяє побачити більше деталей у структурі чи органі, що сканується.

Ще однією важливою перевагою технології Crystal Architecture є використання штучного інтелекту (ШІ – англ. AI) для підвищення якості візуалізації зображень. AI допомагає автоматично зменшити артефакти та підвищити контрастність, що забезпечує більш точну діагностику.

Однією з ключових особливостей технології Crystal Architecture є удосконалені алгоритми обробки сигналу, що дає можливість отримувати високоякісні зображення з різної глибини тканин та органів. Крім того, використання нових елементів п’єзоелектричного перетворювача та покращені методи обробки даних дозволяють досягти високої точності та деталізації.

Незважаючи на всі переваги, варто зазначити, що високі технології візуалізації можуть призвести до збільшення вартості ультразвукових апаратів, що може бути недоцільним для деяких медичних закладів. Крім того, використання високоспеціалізованої технології вимагає від медичних працівників певного рівня підготовки та досвіду роботи з ультразвуковими апаратами.

 

Функцій Samsung V8

Samsung V8 також має ряд функцій, які спрощують роботу лікарів та покращують результати обстежень. Наприклад, Smart 3D показує панорамне зображення, яке дозволяє лікарям проводити дослідження з різних кутів, що допомагає виявляти патології раніше та точніше. Також, у Samsung V8 є функція розміщення акустичної лінії, що дозволяє зменшити спотворення зображення та отримати більш точний результат дослідження.

ShadowHDR вибірково застосовує високочастотний і низькочастотний ультразвук для виявлення затінених ділянок, таких як голова плода або хребет, де відбувається ослаблення проходження ультразвукової хвилі.

Огляд на нову флагманську - Малюнок2

ClearVision – Фільтр шумопоглинання покращує візуалізацію і створює чіткі 2D-зображення для оптимальної діагностичної ефективності. Крім того, ClearVision забезпечує оптимізацію для конкретної програми та розширену тимчасову роздільну здатність у режимі сканування в реальному часі.

Огляд на нову флагманську - Малюнок3

Скан живота плода з ClearVision

HDVI (High Definition Volume Imaging) — технологія, що дозволяє відображати об’єкти у тривимірному просторі, забезпечуючи більш точну візуалізацію анатомічних структур та виявлення патологій. HDVI використовує унікальну акустичну лінзу, яка покращує якість зображень та дозволяє зменшити артефакти. Технологія також використовує адаптивне підсилення та зменшення шуму, що забезпечує ще більшу чіткість та якість зображень.

 

Огляд на нову флагманську - Малюнок4

Скан плода на ранньому терміні вагітності з технологією HDVI

 

Також преміальну ультразвукову систему оснащено такими діагностичними функціями для акушерства та гінекології, зокрема MV-Flow (для спостереження за мікросудинним та повільним кров’яними потоками) та LumiFlow (для тривимірної візуалізації кровотоку на двовимірному зображенні, завдяки чому медперсонал може реалістичніше оцінювати структуру судин і кров’яні потоки).

 

Огляд на нову флагманську - Малюнок5

Скан мозку плода з MV-Flow                      

Огляд на нову флагманську - Малюнок6

Скан плода в І триместрі вагітності (S-Flow з LumiFlow)

RealisticVue відображає 3D-анатомію високої роздільної здатності з деталізацією і реалістичним сприйняттям глибини. Напрямок джерела світла, який вибирає користувач, створює складні градуйовані тіні для кращого визначення анатомічних структур.

Огляд на нову флагманську - Малюнок7

Зображення обличчя плода з RealisticVue

CrystalVue — це вдосконалена технологія об’ємної візуалізації, яка покращує візуалізацію як внутрішніх, так і зовнішніх структур в одному відтвореному зображенні за допомогою комбінації інтенсивності, градієнта та положення.

Огляд на нову флагманську - Малюнок8

Хребет плода з CrystalVue

Огляд на нову флагманську - Малюнок9

Огляд на нову флагманську - Малюнок10

Для рентгенології V8 пропонує функцію S-Shearwave Imaging, що за допомогою поперечної ультразвукової еластографії надає інформацію про жорсткість тканин, яка виникає внаслідок захворювань.

V8 також оснащено функцією S-Fusion, що дає змогу синхронізувати медичні ультразвукові зображення з одним чи більше дослідженнями в поперечному перерізі, як-от МРТ, які миттєво реконструюються у відповідній площині.

Samsung V8 підтримує медичних працівників за допомогою функцій, які економлять їм час. Система оснащена низкою інструментів, які допомагають точно діагностувати проблеми та досягти більшої продуктивності. Наприклад, дивовижні функції ViewAssist автоматично виконують вимірювання та анотації простим натисканням кнопки. ViewAssist – функція, заснована на технології Deep Learning, забезпечує автоматичну класифікацію ультразвукових зображень і анотацію структур, щоб допомогти медичним працівникам у зручному вимірюванні.

Огляд на нову флагманську - Малюнок11

ViewAssist із Fetal Echo 4CH

В гінекології та мамології часто використовують такі функції як:

 • UterineAssist , заснований на технології Deep Learning, автоматично вимірює розмір і форму матки, допомагаючи виявляти ознаки аномалій матки, а також скоротити час сканування.
 • IOTA-ADNEX — програма, що аналізує утворення яєчників на різних сканах протягом обстеження за міжнародним класифікатором неоплазій придатків IOTA.
 • S-Detect for Breast аналізує вибрані утворення молочної залози під час ультразвукового дослідження та показує проаналізовані дані, застосовуючи міжнародний класифікатор BI-RADS для надання стандартизованих звітів для покращення та спрощеного робочого процесу.

Для репродуктології оптимізовано функції 2D Follicle (функція для вимірювання розміру фолікулів на основі 2D-зображення та надання інформації про стан під час контрольованої симуляції яєчників) та 5D Follicle (функція використовує тривимірні дані об’єму, щоб отримати точні вимірювання та зменшити розбіжності користувача).

Огляд на нову флагманську - Малюнок12

2D Follicle

Огляд на нову флагманську - Малюнок13

    5D Follicle

Функцію CEUS+ HyCoSy можна використовувати в 3D/4D для ефективного обстеження прохідності фаллопієвої труби та морфології матки та ендометрію. Можливість використання цієї функції в 4D дозволяє дозволяє ефективно проводити маніпуляції введення контрастної речовини.

В акушерстві активно використовуються функції 5D Limb Vol. (це напівавтоматичний інструмент для швидкого й точного вимірювання об’єму плеча або стегна з 3 простих точок в одному наборі даних об’єму. Потім ці вимірювання можна використовувати для розрахунку точної оцінки ваги плода, а також для надання додаткової інформації щодо набору ваги плода) та 5D CNS+ (використовує інтелектуальну навігацію, щоб забезпечити 6 вимірювань із 3 поперечних зображень мозку плода, щоб підвищити відтворюваність вимірювань і спрощувати робочий процес), що забезпечує оперативність та високу точність вимірювань плоду.

 

Огляд на нову флагманську - Малюнок14

5D CNS+

 

5D NT автоматично визначає вид у середньо-сагітальній площині, повертаючи та збільшуючи зображення під час вимірювання комірцевого простору (NT) плода на перших тижнях.

Огляд на нову флагманську - Малюнок15

 

5D Heart Color визначає 9 стандартних площин серця плода, використовуючи дані STIC плода та важливу інформацію про розвиток серця відповідно до рекомендацій AIUM. Він також пропонує спеціальні налаштування, прогнозний курсор, діагностичне сповіщення та часові точки діастоли/систоли серця.

В ході пологів можна використовувати такі функції як: LaborAssist — це функція, яка надає інформацію про хід пологів за допомогою автоматичного вимірювання AoP (кута розвитку) і напрямку голівки плода. Це допомагає приймати рішення щодо способу пологорозрішення і ефективно спілкуватися з матір’ю щодо цього.

E-Cervix вимірює жорсткість шийки під час пологів. Використовуючи зображення еластичності, ця функція допомагає визначити стрімкі пологи та навпаки – слабку пологову діяльність за допомогою різних еластограм, отриманих протягом кількох секунд.

Приємним бонусом для лікарів є технологія SonoSync – доступна на комп’ютері, смартфоні тощо як засіб для обміну зображеннями в реальному часі, що забезпечує зв’язок між лікарями та ехографістами для отримання посібника з догляду та навчання. Крім того, для кращого спілкування передбачено голосовий чат, текстовий чат і функції маркування в реальному часі; і включена функція MultiVue, яка дозволяє контролювати кілька ультразвукових зображень на одному екрані.

Якщо говорити про приємнощі для пацієнтів, то мова піде про HelloMom – це просте та безпечне рішення для обміну зображеннями, яке генерує QR-код для вибраних зображень плоду для передачі.

HelloMom дозволяє вагітним жінкам та їхнім родинам завантажувати ультразвукові зображення плоду, просто просканувавши QR-код за допомогою смартфона, що зменшує клопоти щодо встановлення окремої програми. 

Окрім цього, Samsung V8 має широкий асортимент датчиків, які дозволяють проводити дослідження різних органів та систем тіла. Наприклад, він має спеціальні внутрішньопорожнинні датчики для вагінального та ректального огляду, які дозволяють проводити дослідження в цих галузях з максимальною точністю та комфортом для пацієнта.

Огляд на нову флагманську - Малюнок16

* Порівняно з EA2-11AR від Samsung

** На основі внутрішнього іспиту

 Крім того, Samsung V8 має ергономічний дизайн, що дозволяє забезпечити комфортне робоче середовище для лікарів. Його компактний розмір та легка вага роблять його зручним для перенесення та використання в різних медичних установах.

 Загалом, Samsung V8 – це високоякісний та інноваційний ультразвуковий апарат, який дозволяє лікарям проводити точні та ефективні дослідження з мінімальними зусиллями. Завдяки використанню новітніх технологій та функцій, він дозволяє отримувати максимально детальні та точні зображення, що допомагає лікарям проводити правильну діагностику та забезпечувати якісне лікування.

 

Порівняння з попередниками

Samsung V8 vs V7

Якщо порівнювати Samsung V8 із попередньою моделлю Samsung V7, то варто сказати, що Samsung V7 – це середньо рівневий ультразвуковий апарат, що має такі особливості, як режим динамічного фокусування, режимів Doppler та режим нічного зображення, що дозволяє лікарям отримувати більш точну та детальну інформацію. Крім того, Samsung V7 має покращений датчик для кращої якості зображення, що робить його особливо корисним в галузях кардіології та онкології. Недоліком може бути відсутність певних функцій, які доступні на вищих моделях (в тому числі Samsung V8), таких як HDVI або інші режими візуалізації.

Зважаючи на те, що Samsung V8 є новішою моделлю, він має деякі додаткові функції порівняно з Samsung V7. Ось деякі з їх відмінностей:

 • Функціональність: Samsung V8 має більше функцій, включаючи 5D Heart, Auto IMT+, технологію HDVI, акустичну лінійку та функцію інтелектуального розпізнавання тканин Shearwave+.
 • Дизайн: Samsung V8 має більший дисплей з вищою роздільною здатністю та більш компактний корпус порівняно з Samsung V7.
 • Пристрої управління: Samsung V8 має більш зручний джойстик та нову клавіатуру.
 • Додаткові можливості: Samsung V8 має можливість для підключення до мережі Wi-Fi, що дозволяє швидко та зручно передавати дані та зображення.

Висновки: Враховуючи все вищесказане, можна зробити висновок, що Samsung V8 має деякі переваги порівняно з Samsung V7, але при цьому, він також є дорожчим. Обираючи між ними, потрібно враховувати специфіку роботи, потреби та бюджет.

 

Samsung V8 vs HERA W10

Самсунг V8 та HERA W10 – це дві різні моделі УЗД-апаратів, але зі схожим функціоналом та додатковими можливостями. Нижче наведені деякі їх відмінності:

Samsung V8:

 • Має високу якість зображення завдяки технології Crystal Architecture.
 • Має широкі можливості для доповнення та налаштування зображення з різними функціями, такими як HDVI, S-Fusion, XI STIC та інші.
 • Має легкий та компактний дизайн зі зручною ергономікою.
 • Відносно нова модель, що дозволяє використовувати новітні технології та функції.

Переваги Samsung V8:

 • Технологія HDVI забезпечує високу чіткість та контрастність зображень, що дозволяє точніше визначати межі органів та структур.
 • Функція “S-Flow” дозволяє отримувати доплерівські зображення з високою швидкістю та високою точністю.

HERA W10:

 • Має високу якість зображення завдяки технології BEAM формування, яка дозволяє забезпечувати високу роздільну здатність та чіткість зображення.
 • Має багато функцій, що дозволяють налаштувати зображення, такі як 3D/4D-режими, мульти-вигляди та інші.
 • Має ергономічний дизайн зі зручним керуванням та інтерфейсом.
 • Досить нова модель, що дозволяє використовувати новітні технології та функції.

Переваги HERA W10:

 • До 28 МГц частота сканування дозволяє отримувати ще більш детальні зображення, особливо для досліджень м’яких тканин та судин.
 • Апарат має спеціальний режим “ElastoScan”, який дозволяє оцінювати еластичність тканин, що корисно при дослідженні пухлин та інших захворювань.
 • Функція “S-Flow+” забезпечує більш точну та детальну візуалізацію кровотоку.

Відмінності V8 vs HERA W10:

 • Samsung V8 використовує технологію Crystal Architecture, тоді як HERA W10 використовує технологію BEAM формування.
 • HERA W10 має більше режимів та функцій, таких як 3D/4D-режими та мульти-вигляди. Samsung V8 має додаткові функції, такі як HDVI, S-Fusion, XI STIC та інші.

Обидва апарати мають свої переваги, які можуть бути корисними для різних типів досліджень та процедур.

Висновки: Обидва апарати мають багато режимів сканування та доплерівських режимів, а також функції 3D/4D сканування та підтримку різних типів зондів. Вибір між ними залежить від конкретних потреб користувача та їхнього бюджету.

 

Samsung V8 vs HERA I10

Основні технічні характеристики та функції Samsung HERA I10 та Samsung V8 наступні:

Samsung HERA I10:

 • 2D, 3D/4D сканування
 • Частотний діапазон: 1-23 МГц
 • Можливість зберігати зображення та відео на внутрішньому жорсткому диску
 • Функції зменшення шуму та покращення зображення
 • Підтримка різних датчиків
 • Можливість проводити дослідження в гінекології, акушерстві, кардіології та інших галузях медицини
 • Покращена система трансмісії зображення з підвищеною чутливістю та роздільною здатністю
 • Функції еластографії та штучного інтелекту

Samsung V8:

 • 2D, 3D/4D сканування
 • Частотний діапазон: 1-18 МГц
 • Можливість зберігати зображення та відео на USB-накопичувачі
 • Функції зменшення шуму та покращення зображення
 • Підтримка різних датчиків
 • Компактний та легкий дизайн
 • Дозволяє проводити дослідження в гінекології та акушерстві

HERA I10 має покращену систему трансмісії зображення з підвищеною чутливістю та роздільною здатністю, функції еластографії та штучного інтелекту, що робить його більш потужним та універсальним в порівнянні з V8. Також HERA I10 має більший частотний діапазон, ніж V8. Однак, V8 має компактний та легкий дизайн, що робить його зручним для перенесення та використання в різних медичних установах.

Таким чином, обидва сканери мають різні переваги в залежності їх функціоналу та технічних характеристик. HERA I10 є більш потужним та універсальним ультразвуковим сканером з великим діапазоном застосування та здатністю до зберігання зображень на внутрішньому жорсткому диску. В той же час, V8 є компактним та легким сканером з досить високою якістю зображення та здатністю до зберігання зображень на зовнішньому USB-накопичувачі.

Якщо потрібен більш потужний та універсальний ультразвуковий сканер з багатьма функціями та великим діапазоном застосування, то HERA I10 буде кращим вибором. Але якщо важливо мати компактний та легкий сканер для проведення досліджень в гінекології та акушерстві, то V8 може бути більш вигідним вибором.

 

Samsung V8 vs RS80

Обидва УЗД апарати Samsung V8 та RS80 є високоякісними ультразвуковими системами, розробленими Samsung Medison для медичної діагностики.

Основні технічні характеристики та функції Samsung V8 та Samsung RS80 наступні:

Samsung V8:

 • 2D, 3D/4D сканування
 • Частотний діапазон: 1-18 МГц
 • Можливість зберігати зображення та відео на USB-накопичувачі
 • Функції зменшення шуму та покращення зображення
 • Підтримка різних датчиків
 • Компактний та легкий дизайн
 • Дозволяє проводити дослідження в гінекології та акушерстві

Samsung RS80:

 • 2D, 3D/4D сканування
 • Частотний діапазон: 1-22 МГц
 • Можливість зберігати зображення та відео на внутрішньому жорсткому диску
 • Функції зменшення шуму та покращення зображення
 • Підтримка різних датчиків
 • Можливість проводити дослідження в гінекології, акушерстві, кардіології та інших галузях медицини
 • Опції доповненого зображення та покращеного відображення структур тканин

Обидва сканери мають велику кількість функцій та можливостей для проведення досліджень у різних галузях медицини. Однак, RS80 має більший частотний діапазон та більш широкі можливості для проведення досліджень, що робить його більш універсальним. V8, з іншого боку, є компактнішим та зручнішим для перенесення та використання в різних медичних установах.

 

Висновки

З огляду на те, що Samsung V8 є новітнім УЗД-апаратом від Samsung, він має декілька переваг над своїми попередниками. Зокрема, він має більш точний обчислювальний процесор, що дозволяє зменшити час сканування та покращити якість зображень, а також має нові функції, такі як S-Fusion, яка дозволяє поєднувати зображення з різних режимів сканування. Крім того, з’явилась можливість використовувати високочастотний датчик для покращення якості зображень у глибоких тканинах.

Однак, не всі нові функції можуть бути корисними для всіх лікарів, тому деякі користувачі можуть не бачити значних покращень у порівнянні з попередніми моделями. Крім того, висока ціна нової моделі може бути перешкодою для деяких клінік та лікарів.

Отже, вибір між Samsung V8 та попередніми моделями залежить від конкретних потреб користувача та його фінансових можливостей. Однак, загалом, Samsung V8 є значним кроком вперед у технології УЗД апаратів від Samsung.