Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK

Підібрано 30 з 191 товарів

Порівняння апаратів Cписок бажань Калькулятор окупності

Недостатньо товарів для порівняння!

Додайте мінімум 2 позиції для порівняння та виберіть найкращу для вас позицію

УЗД апарати:GE (General Electric)

від $85000

Ціна нового: від $100000

Під замовлення

Уточнити ціну

від $22000

Ціна нового: від $66000

Під замовлення

Уточнити ціну

від $19500

Ціна нового: від $58000

Під замовлення

Уточнити ціну
УЗД апарати GE - дітище медичного підрозділу промислового гіганта «Дженерал Електрик». Американська компанія виробляє стаціонарні та портативні діагностичні апарати, щорічно оновлюючи програмне забезпечення та впроваджуючи нові технології обробки зображення. Виробник - міжнародний лідер в сфері виробництва ультразвукових сканерів. Йому належить найбільша частка ринку в Північній і Латинській Америці, Європі, - більше ніж у Philips і Siemens.

Модельний ряд УЗД апаратів General Electric

Компанія Дженерал Електрик регулярно вкладає кошти в роботу науково-дослідних центрів. У своїй діяльності спирається як на власні розробки, так і кращі винаходи конкурентів, з багатьма з яких співпрацює і трудиться над спільними проектами. Модельний ряд виробника складається з трьох сімейств сканерів:
 • Vivid - орієнтовані на діагностику серцево-судинної системи;
 • Voluson - призначені, перш за все, для роботи в області акушерства та гінекології;
 • Logiq - пропонують збалансовану функціональність для загальних задач.
Продумане ПЗ і висока продуктивність забезпечують високу пропускну здатність кабінету УЗ-діагностики. Особливу увагу слід приділити портативним приладам GE.

Переваги УЗД апаратів GE (General Electric)

 1. Оскільки УЗД сканери GE в більшості своїй розроблені для області акушерства та гінекології, виробники подбали про технологіях для цієї сфери:
 • HDlive Silhouette;
 • SonoBiometry;
 • SonoVCAD labor и SonoVCAD Heart;
 • Sono NT і SonoIT;
 • SonoAVC та інші.
 1. УЗД сканери «Дженерал Електрик» укомплектовані великою різноманітністю датчиків з функціями: 4D, Active Matrix Array Technology, Wide Sector;
 2. Функції OmniVew, CrossXBeam, Biplane imaging дозволяють регулювати площину сканування і покращують диференціацію між тканинами і структурами;
 3. Крім режимів доплера в доступі є технологія недоплерівського дослідження кровотоку B-Flow;
 4. Функція HDlive підвищує чіткість і якість візуалізації у всіх режимах, також додатково вам доступно ПЗ, здатне підвищити апарат до більш експертного рівня.

Переваги покупки УЗД апаратів General Electric в компанії RH

Наша фірма RH.ua пропонує широкий вибір переваг якщо ви вирішили купити УЗД апарат General Electric новий і б/в:
 • На всі апарати надаємо необхідну дозвільну документацію, згідно із законодавством;
 • Ми даємо гарантію на 1 рік на б/в та нове обладнання;
 • Все б/в апарати проходять відновлення і оновлення, щоб обладнання прослужило Вам довше;
 • Ми надаємо послугу настройки, монтажу і установки і навчання використанню купленого сканера;
Наша компанія пропонує комплекс послуг, а не просто товар. Вам не доведеться потонути в інформації з мануала, а відразу зможете приступити до роботи. До того ж вам доступна безкоштовна доставка апарату в Київ і по всій території України.
 • Всі УЗД апарати тестуються перед продажем;
Важливою умовою перед продажем є його перевірка в роботі і тестування на метрологічних фантомах. У нашому сервісному центрі працюють 10 досвідчених інженерів - вони готові оперативно виїхати до вас на допомогу.
 • Надаємо заміну в разі ремонту УЗД апарату;
Вам не потрібно боятися, що під час ремонту буде простий роботи. Ми привеземо апарат з наявних на складі, щоб Ви і далі могли досліджувати пацієнтів.
 • Вам доступна безкоштовна апробація на 5 днів, перш ніж замовляти і покупкою.
Якщо Ви не впевнені підходить обрана модель чи ні, ми даємо Вам можливість випробувати її на практиці, ознайомиться з відгуками.

Відгуки

УЗИ аппарат – GE Voluson E10

★ ★ ★ ★ ★

Гибкость, скорость, четкость - этими характеристиками обладают все узи аппараты general electric. 10, по моему мнению один из лучших представителей. Широкий диапазон визуализации, да в принципе почитайте возможности, характеристики. Машинка супер! Все в ней превосходно и продуманно. Работать одно удовольствие. Имею опыт работы на трех разных аппаратах. Этот пока на первом месте. Естественно это один из последних аппаратов, что само по себе делает его лучше других из-за годы выпуска, но тем не менее, повторюсь, среди аппаратов такого класса, один из лучших. Думаю меня многие специалисты меня поддержат.

Недоліки

нет

ЧК

УЗИ Аппарат GE Voluson E8 Expert (HD Live)

★ ★ ★ ★ ★

Как и все узи аппараты дженерал электрик, Е8 - ка на высоком уровне. Работа врача облегчается за счет высокого качества изображения и простоты в использовании. Доступное меню, много отчетов с последующим сохранением. Вынослив. В особо загруженные дни работает без перебоев. Во втором триместре незаменим. Довольна. Рекомендую!!!

узи-кабинет

УЗИ аппарат – GE Voluson E10

★ ★ ★ ★ ★

Возможно, наш небольшой отзыв поможет тем, кто подумывает над тем, чтобы купить УЗИ аппарат GE. У этого производителя довольно много решений, но мы скажем пару слов об флагмане E10. В нашей работе, мы обратили внимание и хотим выделить на отличную работу HD Live режима .Максимально реалистичная визуализация. Визуализация отдельных органов(таза например) просто великолепная. Спасибо производителю за эргономику и 4D режим с глянцевыми сосудами. Впечатляет!

Недоліки

нет

УЗИ Аппарат GE Logiq E

★ ★ ★ ★ ★

Уже привык к такому небольшому и портативному аппарату – дает больше возможностей в своем деле в плане маневренности. Я диагностирую заболевания опорно-двигательного аппарата, хотя, судя по характеристикам. Хорошая картинка, не хуже, чем у «больших» стационарных систем.

УЗД Апарат GE Voluson E8 Expert (HD Live)

★ ★ ★ ★ ★

Работаю с таким аппаратом на амбулаторном приеме. Достаточно прост в использовании, мне нравится большой объем памяти, поскольку с этим была проблема на прошлом оборудовании.

Недоліки

Не всегда быстро просчитывает автоматическую биометрию плода.

Корисні статті