Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
 1. Головна
 2. Рентген Апарати

Підберемо рентген з гарантією 12 місяців

та безкоштовною доставкою та введеням в експлуатацію

Фільтр

Рентген Апарати

Відкриваєте клініку?
Дізнайтеся який апарат якісніше і швидше окупається!

Якісна та своєчасна діагностика – запорука успішного та ефективного лікування. Ось чому без рентгенівського апарату не обходиться жодна лікувально-діагностична установа. Застосування рентгена актуальне у таких випадках:

 • діагностика захворювань внутрішніх органів;
 • порушення опорно-рухового апарату;
 • різні види травм та ушкоджень.

У нашому каталозі представлені унікальні рентген апарати виробництва відомих брендів бюджетного та преміумкласів. Їх відмінними рисами є можливість всебічної діагностики, знижена доза опромінення, якісні знімки, відмінна ергономіка.

Як влаштований рентген-апарат

Генератор рентгенівських променів утворює потік коротких імпульсів. Випромінювання прямує у певну зону організму. Промені проникають через м’які та тверді тканини, поглинаються ними різним ступенем. Основними складовими сучасних рентген-апаратів є:

 1. Рентгенівське джерело: включає вакуумну трубку з катодом і анодом, де відбуваються емісія і прискорення електронів для створення рентгенівського випромінювання.
 2. Контрольний блок: забезпечує керування параметрами рентгенівського випромінювання, такими як напруга та струм, що дозволяє регулювати інтенсивність та енергію випромінювання.
 3. Генератор високої напруги: перетворює електричну енергію з електромережі у високу напругу, необхідну для створення рентгенівського випромінювання.
 4. Коліматор: регулює розмір і форму конуса рентгенівського випромінювання, спрямовуючи його на об’єкт, що досліджується, і мінімізуючи випромінювання, що потрапляє за межі необхідної області.
 5. Стіл із підтримкою пацієнта: дозволяє позиціювати пацієнта для отримання потрібного зображення.
 6. Детектор: використовується для перетворення рентгенівських зображень на цифровий формат.

Залежно від конкретної моделі та призначення можуть бути додані додаткові компоненти чи функції.

Види рентгенологічного обладнання

Залежно від призначення та мобільності розрізняють три основні види рентген-апаратів:

 • портативні: можуть використовуватись на різних робочих майданчиках (у спеціалізованих діагностичних фургонах, у машинах швидкої допомоги для планових чи екстрених досліджень);
 • стаціонарні: призначені для встановлення у певному місці та використовуються для регулярних досліджень у медичних закладах. Мають вищу продуктивність та потужність (від 40 кВт), ніж портативні;
 • аналогові: використовують рентгенівські плівкові екрани для отримання зображень. Вони все ще застосовуються в деяких медичних закладах, але поступово поступаються місцем цифровим системам через їх переваги в якості, швидкості та ефективності.

Існує понад 10 різних видів цифрових рентгенів, і кожен із них має різну вартість та виконує певне завдання. У медичній практиці широко використовуються флюорографи, томографи, кардіоангіографи, мамографи, C-дуги та U-дуги, дентальні, пантомографічні, операційні, дефектоскопічні апарати

Критерії вибору

При виборі рентгенівського обладнання слід враховувати п’ять основних критеріїв:

 1. Потужність: для стаціонарних установок цей параметр повинен становити від 40 до 80 кВт. Чим вище потужність пристрою живлення, тим коротше процедура, тим нижче променеве навантаження.
 2. Технічні параметри рентгенівської трубки: важливо звернути увагу на номінальну напругу, значення струму та фокусну пляму трубки, які повинні відповідати потужності генератора.
 3. Тип кріплення рентгенівської трубки: залежно від особливостей експлуатації трубки можуть кріпитися на стелі чи штативі рентген-апарату.
 4. Максимальне навантаження на стіл: краще вибирати апарати з максимальним навантаженням не нижче 150 кг.
 5. Безпека: обладнання має відповідати медичним стандартам безпеки, мати захисні механізми від надмірного опромінення та гарантувати мінімальний ризик можливих пошкоджень.

Крім того, рентген-установку слід обирати залежно від умов експлуатації, сфери застосування, методу обробки даних.

Як придбати цифровий рентген-апарат на RH.UA?

В інтернет-магазині представлений широкий асортимент сучасного портативного рентгенологічного обладнання – нового та б/в. До кожної позиції передбачено детальний опис, фото та ціна. Щоб купити рентген-апарат, дзвоніть за вказаним на сайті контактним номером телефону або скористайтеся функцією «Замовити дзвінок».

Консультанти оперативно дадуть вам відповіді на запитання та підберуть апарат, виходячи з бюджету та потреб. Доставка товару включена в ціну, а також введення його в експлуатацію та проведення навчання інженером та лікарем компанії.