Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
 1. Головна
 2. Рентген Апарати

Підберемо рентген з гарантією 12 місяців

та безкоштовною доставкою та введеням в експлуатацію

Фільтри
Відкриваєте клініку?
Дізнайтеся який апарат якісніше і швидше окупається!

Найбільш звичним використанням рентгенівських апаратів в медицині є діагностика переломів. Завдяки використанню рентгенівського опромінення також вдається отримати якісну діагностичну картину для оцінки стану деяких внутрішніх органів, м’язової системи, тощо. 

Наприклад, рентген грудної клітки може виявити пневмонію, а мамографи використовують рентгенівські промені для діагностики раку молочної залози.

 

Види Рентген Апаратів

В залежності від сфери застосування та своїх розмірів рентгенівські апарати поділяються на :

 • Стаціонарні. Габаритне обладнання, яке розміщується в окремих рентгенкабінетах. Зазвичай такі апарати володіють найбільшою діагностичною точністю.
 • Пересувні. Обладнання такого типу має значно менші габарити та вагу. Завдяки цьому такі рентген-апарати з легкістю можна переміщати по лікарняним палатам або відділенням травматології, у випадках якщо пацієнти прикуті до ліжка.
 • Портативні. Найчастіше використовують у спеціалізованих діагностичних фургонах, або в машинах швидкої допомоги для планових, або екстрених досліджень.

 

За технологією рентгени поділяються на:

 • аналогові. Зображення реєструється на касеті, з якої переноситься на плівку.
 • цифрові. Зображення передається на екран ПК. Подібне обладнання дорожче, проте легше в експлуатації.

 

Важливі технічні характеристики рентген апаратів

Для якісної роботи необхідно підібрати обладнання, яке буде відповідати наступним критеріям:

 

 1. Потужність генератора повинна становити не менше 80 кВт, оскільки це дозволить швидше робити знімки, а зображення при цьому будуть ще якіснішими.
 2. Характеристики рентгенівської трубки. Зверніть увагу на номінальну напругу, значення струму та фокусну пляму трубки, яка повинна відповідати потужності генератора.
 3. Тип кріплення трубки. В залежності від вимог вашого закладу та особливостей експлуатації трубки можуть кріпитись на стелі або на штативі рентген апарату
 4. Максимально допустима вага пацієнта. Рекомендуємо вибрати обладнання з максимально допустимою вагою не менше 150 кілограмів

 

Корисні статті