Ім'я

Телефон

Ваш список бажань

Ваш список бажань пустий

Авторизуйтесь aбо зареєструйтесь щоб додавати товари в список бажань

Увійти Реєстрація

Якість сканування значно знизилась? Діагностична система зависає? Зламався датчик? Ми розуміємо, наскільки важливою в роботі діагностичного центру є справність та надійність техніки. Саме тому у сервісному центрі RH працюють 10 інженерів, готових невідкладно вирушити до вас, щоб відновити обладнання, що вийшло з ладу на місці.

Вартість послуг не стане сюрпризом: спочатку інженери проведуть діагностику, після чого повідомлять очікуваний термін і вартість виконання ремонтно-відновлювальних робіт.

Сервісний центр працює без вихідних. Вам більше не доведеться переживати про справність устаткування – ми обов’язково надаємо гарантію на будь-які послуги. Середній стаж роботи інженерів RH – понад 10 років. Досвідченість, професіоналізм та глибоке розуміння власної справи вирізняють працівників компанії з поміж інших.

Наші послуги

Ремонт УЗД апаратів

Кожен день затримки в роботі устаткування негативно позначається на роботі медичного центру, що спричиняє фінансові збитки, а також веде до погіршення репутації закладу. Підрозділ апаратної інженерії RH виконає весь спектр робіт з ремонту ультразвукової техніки Toshiba, Siemens, GE, Philips, Esaote, Ultrasonix, Aloka, Mindray:

 • Діагностика апарату та виявлення несправності
 • Планова чистка (при заключенні сервіс контракту проводиться кожні 1-2 роки в залежності від системи охолодження), включає в себе не тільки чистку, а й огляд функціональних вузлів, так як робота виконується досвідченим інженером ультра звукового обладнання вона дозволяє виявити неполадку на ранніх стадіях
 • Чистка та діагностика апарату
 • Чистка системи вентиляції та фільтрів, плат та блоків, перевірка вентиляторів охолодження.
 • Перепідключення основних плат з чисткою контактних з’єднань (з частковим розбиранням і промивання контактних груп)
 • Перепідключення основних сигнальних роз’ємів та роз’ємів живлення
 • Тестування блоку живлення
 • Тестування основних плат
 • Тестування периферійних плат
 • Тестування основних сигнальних роз’ємів та роз’ємів живлення
 • Тестування оперативної пам’яті
 • Комплексне тестування програмного забезпечення
 • Тестування монітору
 • Тестування трекбола (з чисткою)
 • Тестування клавіатури
 • Перевірка роботи джерела безперебійного живлення (ДБЖ)
 • Проведення інструктажу по роботі з ультразвуковим апаратом
 • Рекомендації правильної експлуатації для персоналу (дезінфекція датчиків і поверхонь апарату у відповідності з вимогами виробника обладнання)
 • Зовнішня хімічна очистка апарату
 • Зовнішній огляд УЗД апарату і датчиків на предмет виявлення пошкоджень (з письмовим актом)
 • Перевірка роботи датчиків (чутливість, роздільна здатність, артефакти)
 • відновлення/заміна апаратної частини (плат, модулів, блоків живлення та іншого)
 • відновлення/заміна клавіатури, консолі управління
 • резервне копіювання програмного забезпеченням
 • відновлення програмного забезпечення після збоїв або пошкодження жорсткого диску

RH – запорука зразкової роботи вашого обладнання!

Ремонт датчиків

Внутрішнє пошкодження кабелю, дефект акустичної мембрани – наші спеціалісти легко усунуть ці та будь-які інші проблеми. Інженери ультразвукових датчиків пропонують наступні послуги:

 • діагностика датчиків (без письмового заключення)
 • діагностика датчиків (з письмовим заключення)
 • відновлення/заміна акустичної мембрани
 • заміна масиву кристалів (заміна акустичного елементу головки датчика)
 • відновлення/заміна корпусних елементів головки чи конектору датчика
 • відновлення з’єднання між акустичною головкою та конектором датчика шляхом заміни кабелю або зміни використовуваних провідників на резервні
 • відновлення екранування датчику при появі зовнішніх наводок

Ми тісно співпрацюємо з виробниками УЗ-техніки, тому для ремонту використовуємо виключно сертифіковані запчастини. В нашому сервісному центрі завжди в наявності необхідні комплектуючі, тому ремонтні роботи проводяться максимально швидко!

Косметичний ремонт

З часом діагностична система втрачає охайний зовнішній вигляд, що пояснюється регулярним щоденним використанням і фізичним зносом елементів корпусу. Зовнішні пошкодження можуть не лише негативно відобразитись на репутації кабінету УЗ-діагностики, але й на роботі апарата. Потрібно відновити естетичний та презентабельний вигляд сканера? До вашої уваги наступні послуги:

 • відновлення елементів консолі та кришок
 • фарбування елементів консолі та кришок
 • заміна корпусних елементів
 • відновлення рухомих частин корпусу ультразвукового апарату

Проведіть своєчасне планове обслуговування щоби забезпечити надійну безперервну роботу обладнання.

чому саме ми?

БІЛЬШЕ 10 РОКІВ НА РИНКУ

ШВИДКІСТЬ ВИКОНАННЯ РЕМОНТУ (4 ДНІ)

РЕМОНТ БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ

Оперативність виїзду (в штаті 10 інженерів)

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Питання по ремонту, які найчастіше задаються

Можливо, виникла помилка програмного забезпечення. Спробуйте просто вимкнути свій УЗ-апарат і дати йому охолонути кілька хвилин. Якщо ситуація повториться після увімкнення, зв’яжіться із Вашим сервісним інженером.

Перевірте кабелі під’єднання монітора. Підключіть для перевірки інший монітор. Якщо зображення з’явилося, значить Ваш монітор або кабель передачі відео сигналу потребує заміни.

Вимкніть апарат. Зв’яжіться із сервісним інженером. Крім чищення блока живлення та плат, скоріш за все знадобиться заміна деталі.

Перевірте з’єднання між апаратом і монітором. Потрібно переконектити всі кабелі. Якщо інформація на додатковому моніторі (для пацієнта) виводиться правильно, значить основний монітор вийшов з ладу.

Швидше за все, апарат перегрівається. Потрібно почистити фільтри на кулерах. Також необхідно перевірити основний блок живлення.

Проблема із жорстким диском. Необхідна заміна HDD та відновлення програмного забезпечення.

Можливо, необхідно встановити нову версію програмного забезпечення. Також потрібно зробити калібрування плат в сервісному режимі. Чим вища робоча частота датчика, тим вища вирогідність виникнення завад. Також завади виникають через наводки блоків живлення комп’ютерів та інших побутових електроприладів. Потрібно протестувати УЗ-апарат при вимкнених інших електропристроях.  (В кардіодатчиках частота менша, ніж у інших електроприладів).

Якщо картинка обстеження відображається нормально, то проблема із принтером. Потрібно замінити друкуючий барабан.

Можливо, проблема із блоком живлення.

Потрібно знеструмити апарат, зняти захисний кожух і ретельно  пропилососити блок живлення. Несправності у мережі живлення Вашого УЗ-апарата частіше за все викликані скупченням пилу на деталях та мікросхемах. Також рекомендуємо переконектити всі кабелі.

Скоріш за все, засмітились фільтри повітропроводів системи охолодження. Такі фільтри є в кожному апараті. Деякі фільтри потрібно пропилососити, деякі промити водою. Зверніть увагу на рекомендації на зворотньому боці кришок, які прикривають фільтри.

Спробуйте перезавантажити програмне забезпечення. Але для початку потрібно запустити сканування диска і зробити дефрагментацію Вашого HDD із сервісного меню.

Так, ДБЖ потрібне обов’язково! І це має бути хороше онлайн ДБЖ. Усі УЗ-апарати дуже чутливі до  вхідного електроживлення. В електромережі часто бувають перепади напруги, які проходять непомітно для звичайних побутових електроприладів.

У випадку зникнення живлення в електромережі, ДБЖ має коректно завершити роботу Вашого УЗ-апарата. Крім того, наявність ДБЖ є обов’язковою гарантійною вимогою.

Датчики можна перевірити, переставивши їх на інший апарат.

Якщо датчики перевірені, то, скоріш за все, проблема із наводками електроприладів у кабінеті. Це може бути проблема із розетками, із блоком живлення комп’ютера в УЗД-кабінеті. Наводки можуть давати й інші електропобутові прилади.

По-перше, перемкніть Ваш апарат в іншу розетку (бажано на іншій стіні). По-друге, вимкніть усі електропристрої у приміщенні та за стіною.

2018-04-19

тест

test

2018-02-15

роман

Добрый день! На экране монитора при загрузке аппарата mediana smartsono ms-08 загорается синий экран, и выдает следующее:
P: rv
C: 0x210c (8460)
D: 0x0 (0)
Дальнейшая загрузка не происходит.
Подскажите, на сколько данная поломка серьезна, реален ли ремонт, и приблизительная сумма ремонта, возможность дистанционного ремонта, вызова мастера? Заранее спасибо!

2017-11-24

Олег

Доброго дня. Чи ремонтуєте термопринтери Sony для уз-сканера? Дякую за відповідь.

2017-01-22

Александр Ковальчук

Интересует ремонт механического секторного ультразвукового зонда 10 МГц фирмы Quantel Medical. Зонд работает, изображение на экране есть, но сильно вибрирует корпус зонда и изображение в секторе “плывёт” из-за неравномерного движения УЗ-преобразователя. Зонд работает на шаговом двигателе, впечатление, что износилась и периодически подтормаживает какая-то зубчатая передача. На фирме ремонтировать зонд отказались, так как сейчас перешли на изготовление новых зондов на соленоидах.

2016-06-10

Царук Сергій Григорович

Я директор медичного центру “Закревського 47” http://medcentr.kiev.ua/ хотів би виразити подяку компанії RH за якісну діагностику нашого ультразвукового апарату Toshiba Aplio XV.

2016-05-25

Ірина Петрівна

Чи відрізняються між собою по якості оригінальні датчики та датчики, які виготовлені не на заводі виробника. Китай, Тайвань та ін.

2016-05-25

Інженер RH

Компанія "RH"

Різниця по якості зображення буде становити 20-30%. Різниця по ціні буде в такому ж співвідношенні. Гарантія на такі товари однакова. Компанія RH радить при можливості купувати оригінальні датчики від завода-виробника.

Якість зображення на ультразвуковій системі більше залежитиме від версії програмного забезпечення, ніж від датчиків.

2016-05-25

Андрій

Який ресурс роботи вживаного датчика?

2016-05-25

Інженер RH

Компанія "RH"

Термін роботи датчика залежить від виробника, в яких умовах експлуатується обладнання та з якою інтенсивністю. Найпоширеніші причини виходу зі строя датчиків це:
– природнє старіння п’єзокристалів (вирішується шляхом заміни скануючої головки датчика)
– людський фактор
Вихід з ладу датчика природнім шляхом відбувається лише у 10% випадків зі 100%. Решті проблем слугує людський фактор, що спричиняє:
– пошкодження скануючої головки або конектора через падіння/удар датчика
– пошкодження з”єднувального кабелю через неправильне використання
– пошкодження мембрани через неправильну дезинфекцію

Компанія RH виконує ремонтні роботи по відновленню ультразвукових датчиків будь якої складності. Обов’язковою умовою є надання гарантії.

Задати питання інженеру
Ім'я*
Телефон
E-mail*
Питання

Замовити

Послугу

Замовити послугу ремонту
Ім'я*
Телефон
E-mail*

Замовити товар

Уточнити ціну


Дякуємо за замовлення!

Наш менеджер відповість на Ваш запит найближчим часом.

Дякуємо!

Тема новин для підписки була змінена.

Повідомлення!

Виберіть тему для новин.

Повідомлення!

Невірний email або код.

Дякуємо за підписку!

Щотижня ми будемо ділитись з Вами актуальними новинами, медичними дослідженнями, порадами експертів і анонсами подій.
×

Станьте власником

Медичної кушетки

розіграш ексклюзивної медичної кушетки буде проведений на Міжнародному Медичному Форумі, який пройде в Києві з 25 по 27 квітня.

Хочу кушетку

Підписуйтесь на нашу розсилку!
Дізнавайтесь про головне першими!👆

Ми ділимося актуальними новиними, науковими дослідженнями та спеціальними пропозиціями.

Дякуємо!

Наш менеджер відповість на Ваш запит найближчим часом.

Дякуємо за коментар!!

Ваш відгук дуже важливий для нас!