Ім'я

Телефон

Ваш список бажань

Ваш список бажань пустий

Авторизуйтесь aбо зареєструйтесь щоб додавати товари в список бажань

Увійти Реєстрація

 1. Головна
 2.   /  
 3. УЗД Апарати
 4.   /  
 5. УЗД Апарат TOSHIBA Aplio 300

УЗД Апарат TOSHIBA Aplio 300

 • 4D

 • Advanced STIC

 • Aplipure

 • AutoIMT

 • CW постійно-хвильовий доплер

 • DICOM

 • Fusion 3D

 • MicroPure

 • PW імпульсно-хвильовий доплер

 • QuickScan

 • TDI-Q

 • TSO (оптимізація тканинного відображення)

 • Диференціальна тканинна гармоніка

 • ЕКГ модуль

 • Енергетичний доплер

 • Кольоровий доплер

 • Компресійна еластографія

 • Панорамне сканування

 • Режим віртуального конвексу (трапецевидне сканування)

 • Стрес-ехокардіографія

 • Тканинна гармоніка

 • Тканинний доплер

banner_20_07 (8)

УЗД апарат – Toshiba Aplio 300 – апарат ультразвукової діагностики нового покоління, якому під силу справитись із завданням любої складності. УЗД апарат відкриває нову лінійку обладнання японського виробника, яка стане в нагоді в будь-якій клінічній ситуації. Пристрій поєднав у собі такі якості, як надійність, продумана ергономіка, продуктивність та функціональність. Aplio 300 продемонструє новий вимір ультразвуку!

Програмне забезпечення та новітні функції системи

Серія Toshiba Aplio добре відома спеціалістам в галузі ультразвукової діагностики. За 15-ти річну історію апарат зарекомендував себе, як безвідмовний помічник лікаря. Сучасна модель Aplio 300 зберегла найкращі надбання попередніх моделей, однак отримала:

 •        понад 20 модернізацій апаратної частини;
 •        на 15% зменшену вага;
 •        на 23% нижчий рівень споживання електроенергії;
 •        на 45% менші габарити;
 •        на 24% зменшений пакувальний об’єм.

 

Однак, EcoStyle не став єдиною перевагою обладнання. УЗД апарат побудований на основі технології High Density Beamforming. HBM забезпечує феноменальну якість картинки в незалежності від виду діагностування, яке проводить оператор. Секрет успіху ховається у  високощільному формуванні променю, яке дозволяє розгледіти навіть найменші елементи.

Унікальна технологія Precision Imaging – важливий аргумент в боротьбі за точність досліджень. УЗД апарат Toshiba Aplio 300 вміє одночасно аналізувати суміжні лінії ультразвукового променю, що суттєво підвищує об’єм інформації, яку здатен обробити сканер. Отримане зображення в В-режимі може похизуватись високою роздільною здатністю, чітким окресленням форм найменших деталей та меж досліджуваної структури.

ApliPure Plus – новинка від компанії Toshiba. Технологія поєднує в сканері Aplio 300 частотне та просторове комбінування, завдяки чому оператор отримує зображення з високою роздільною здатністю, на якому чітко видно клінічно-важливі маркери. Пристрій автоматично видаляє артефакти, самостійно регулює контрастність та латеральну роздільну здатність, що дозволяє лікарю зосередитись на роботі, а не на шумах!

DTHI  – цікава функція, розроблена спеціально для покращення «глибокого розпізнавання» тканин. Ідеально підходить для роботи зі «складними» пацієнтами. DTHI гарантує високу просторову роздільну здатність зображення навіть на великих глибинах сканування, яка досягається шляхом передачі одразу двох частот одним імпульсом.

Для боротьби з шумами, яких не вдається позбутися, передбачена функція Speckle Reduction – програма, яка без втрати на екрані важливої інформації ефективно усуває можливі дефекти зображення. В свою чергу, ПЗ ADF гарантує відмінну візуалізацію кровотоку в судинах в режимі кольорового доплеру, зберігаючи високу просторову роздільну здатність і відображаючи судини з найвищою точністю та деталізацією.

Система оснащена пакетом Real Time Application – комплексом програм, призначених для поглиблених досліджень в режимі реального масштабу часу.

Auto IMT — інтуїтивно-зрозумілий у використанні інструмент, розроблений спеціально для заміру товщини інтимо-медіального комплексу в двох взаємодоповнюючих площинках, дотримуючись оптимального кута сканування.

Еластографія – панацея в галузі досліджень новоутворень. Система, аналізуючи вхідні «сирі дані», з високою точністю, акуратністю та чутливістю визначає ступінь м’якості тканини. Отримані результати можуть виводитись на екран у вигляді кольорової карти або графіку деформації.

Створення об’ємної картинки забезпечує програмне забезпечення High Density Rendering – інструмент високощільного 3D/4D рендерингу. Програма дозволяє зобразити поверхню органів у тривимірному просторі, що суттєво спрощує завдання лікаря-діагноста.

Технологія MPR (мультипланарна реконструкція) призначена для відображення об’єкта досліджень одразу в трьох ортогональних площинах. Такий формат дає можливість детально дослідити структурні зміни поверхні, оцінити розповсюдження патологічних змін і анатомічне співвідношення структур.

Ультразвукова томографія MultiView використовується для миттєвого отримання серії паралельних зрізів в будь-якій площині. Технологія ультразвукової томографії широко використовується в процесі дослідження патологічних вогнищ навколо об’єкту дослідження, а тому інструмент MultiView обов’язково стане в нагоді! Слід зазначити, що система дозволяє отримати 3D колірні доплерівські режими, якість яких не гірша, ніж в режимі 2D.

Функція STIC незамінна в акушерстві. За її допомого відбувається чотирьохвимірна  візуалізація серця плоду. Програмне забезпечення пакету STIC автоматично оброблює отримані дані, визначає точне розташування кожного фрагменту в циклі сердечних скорочень, після чого поєднує файли між собою у формі 4D даних.

Опція «Контрастне підсилення» в чотирьохвимірному режимі дозволяє здійснити контроль ефективності абляції пухлини та безпомилково оцінити судини, що живлять новоутворення.

Японська ергономіка

УЗД апарат Toshiba Aplio 300 створений в рамках нової концепції бренду iStyle Productivity. Кожен елемент обладнання розроблено таким чином, аби зробити його використання максимально зручним. Монітор системи регулюється в усіх напрямках, що дозволяє підлаштувати екран індивідуально під оператора. Рухомою є також основна панель. Консоль може програмуватися згідно забаганок оператора, який з нею працює: достатньо призначити обрані функції робочим клавішам. 3D-кнопки зроблені для роботи в просторі з 4 ступенями свободи, що є вдалим практичним рішенням: тепер, кожен із 4-х напрямків руху кнопки відповідатиме за обрану функцію.

Quick Start дозволяє залишити базові налаштування без змін, але простим натисканням кнопки активувати певний набір параметрів, не перериваючи робочий процес. В свою чергу, меню Quick Scan миттєво надає покращене зображення в режимі 2D. Для цього система за лічені секунди ідентифікує та прибирає шуми. Quick Assist активує відображення заданої послідовності дослідження на екрані, що спрощує роботу лікаря: дозволяє сконцентрувати увагу на проблемі пацієнта та зображенні на екрані.

 

Показати повний опис▼ Сховати повний опис▲
На цей товар ще немає відгуків
ВАШ ВІДГУК

Выберите аппарат
Ім'я*
Компанія
E-mail*
Відгук
Переваги
Недоліки
Додайте фото
OpenРекомендовані товари
УЗД Апарат TOSHIBA Xario (SSA-660A) УЗД Апарат TOSHIBA Xario (SSA-660A)

Від 14000$

УЗД Апарат SIEMENS S2000 УЗД Апарат SIEMENS S2000

Від 29000$

УЗД Апарат GE Logiq E УЗД Апарат GE Logiq E

Від 15500$

УЗД Апарат TOSHIBA Aplio XG (SSA-790A) УЗД Апарат TOSHIBA Aplio XG (SSA-790A)

Від 17000$

УЗД Апарат TOSHIBA Aplio MX (SSA-780A) УЗД Апарат TOSHIBA Aplio MX (SSA-780A)

Від 17000$

УЗД Апарат TOSHIBA Aplio 500 УЗД Апарат TOSHIBA Aplio 500

Від 45000$

Відгуки

До цього товару ще не має відгуків. Напишіть, будь ласка, вашу думку.

Написати відгук

Відгук буде відображено після модерації

Апгрейд товару

У вас є можливість замінити свій медичний апарат на більш сучасний оплативши тільки різницю вартості.

Заповніть обов'язкові поля

Замовити товар

Уточнити ціну


Дякуємо за замовлення!

Наш менеджер відповість на Ваш запит найближчим часом.

Дякуємо!

Тема новин для підписки була змінена.

Повідомлення!

Виберіть тему для новин.

Повідомлення!

Невірний email або код.

Дякуємо за підписку!

Щотижня ми будемо ділитись з Вами актуальними новинами, медичними дослідженнями, порадами експертів і анонсами подій.

Підписуйтесь на нашу розсилку!
Дізнавайтесь про головне першими!👆

Ми ділимося актуальними новиними, науковими дослідженнями та спеціальними пропозиціями.

Дякуємо!

Наш менеджер відповість на Ваш запит найближчим часом.

Дякуємо за коментар!!

Ваш відгук дуже важливий для нас!