Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

Порівняльна характеристика General Electric Voluson E8 та General Electric Voluson S8

25.04.2023 "Новини"


GE за великим рахунком є лідером у галузі ультразвукових систем охорони здоров’я жінок. Лінія Voluson – це перевірений часом стандарт OB/GYN та лікарів жіночого здоров’я у всьому світі! Оскільки ультразвукові системи можуть бути великими фінансовими інвестиціями, GE має різнімоделі та рівні, які зазвичай відповідають ціноутворенням. Лінії продуктивності, підпису та експертів GE Voluson дозволяють клієнтам вибрати систему, яка найкраще відповідає їх потребам та їхньому бюджету. Кожна з них відповідно відома як P Series, S-Series та E-Series. P-серія – це найнижча система системної лінії Voluson і розроблена для середовищ, які не потребують 3D в реальному часі і мають суворий бюджет. Однак, Voluson S-Series та E-Series GE – це потужні системи, створені для отримання зображень найвищої якості за найкоротший час.

Але які великі відмінності між серією Voluson Signature і Voluson Expert Series?

General Electric Voluson E8 та General Electric Voluson S8 – це два високоякісних ультразвукових апарати, які використовуються в медичній діагностиці. Обидва апарати мають деякі спільні функції та можливості, але також мають певні відмінності.

Одна з головних відмінностей між Voluson E8 та Voluson S8 полягає в їх розмірах. Voluson E8 є більшим та важчим апаратом, що може бути складнішим для переміщення з місця на місце. В той же час, Voluson S8 є меншим та компактнішим, що робить його більш мобільним.

Voluson E8 також має більшу кількість технічних можливостей та детальнішу якість візуалізації зображення, що робить його ідеальним для дослідження складних патологій. Наприклад, Voluson E8 може використовуватись для більш детального дослідження плода під час вагітності та для діагностики важкодіагностованих серцевих захворювань.

З іншого боку, Voluson S8 також є високоякісним апаратом з багатьма технічними можливостями, також включаючи високу чутливість та детальність зображення. Він може використовуватись для дослідження різних медичних проблем, таких як захворювання матки та яєчників, а також для оцінки стану фетальних серцевих структур.

Одним з головних відмінностей між цими апаратами є те, що GE Voluson E8 – це більш продуктивний та прогресивний апарат з більшою кількістю можливостей та функцій, які дозволяють отримувати більш точні та детальні зображення. Також, GE Voluson E8 має більшу чутливість та специфічність датчика, що дозволяє відображати зображення з більшою роздільною здатністю та якістю.

З іншого боку, GE Voluson S8 має більш компактний розмір та нижчу вартість порівняно з GE Voluson E8, що робить його більш доступним для менших клінік та лікарень. Також, GE Voluson S8 має непогані характеристики, зокрема чітке зображення та досить швидкий процес обробки даних, що дозволяє швидко та точно діагностувати пацієнтів.

Щодо режимів роботи, обидва апарати мають широкий спектр режимів, таких як 2D, 3D, 4D, допплерівська візуалізація, допплерівське каротидне зображення, трансвагінальна та трансректальна візуалізація. Але Voluson E8 також має додаткові режими, такі як Volume Contrast Imaging (VCI), CrossXBeam та SonoRenderlive, які поліпшують якість зображення та роблять його більш деталізованим та контрастним.

Крім того, Voluson E8 має інноваційну технологію HDlive, яка надає неймовірну якість зображення. HDlive використовує рендеринг на основі фотограметрії, що дозволяє отримати зображення з високою деталізацією та кольоровими ефектами, що дуже близько до реального фотографічного зображення. S8 не має цієї технології.

Не вникаючи в тонкі відмінності потужностей обробки зображень апаратів E серії та S серії, і, беручи до уваги мій досвід роботи з даними апаратами, можу сказати, що на практиці основна відмінність S8 від E6 це методика рендерингу 4Д об’ємного зображення в режимі HD Live, прошу звернути увагу на наведені фото:

Порівняльна характеристика General Electric - Малюнок1

Voluson E8 має покращені можливості допплерівської візуалізації, в той час як S8 має менші можливості в цій області.

Що стосується портативності, то S8 більш компактний та зручний для перенесення, тоді як E8 має більш важку конструкцію та вимагає більш просторого місця для розміщення. Крім цього, Voluson E8 є більш коштовним апаратом, ніж S8, оскільки має більше функцій та покращену якість зображення.

Отже, обидва апарати мають свої переваги та недоліки, вибір між цими апаратами залежить від ваших потреб та бюджету. GE Voluson E8 є кращим варіантом для клінік з великим потоком пацієнтів, які потребуют високоякісну та точну діагностику. З іншого боку, GE Voluson S8 може бути більш оптимальним варіантом для невеликих клінік з обмеженим бюджетом, де важливо зберегти фінансові ресурси та забезпечити якісну діагностику.