Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK

Підібрано 6 з 191 товарів

Порівняння апаратів Cписок бажань Калькулятор окупності

Недостатньо товарів для порівняння!

Додайте мінімум 2 позиції для порівняння та виберіть найкращу для вас позицію

Апарат УЗД для телефону - це маленький пристрій для ультразвукових досліджень, який дуже зручний в перенесенні і використанні на віддаленій місцевості. З його допомогою можна проводити діагностику незалежно від місця і умов роботи. Це може бути особистий постійний кабінет прийому пацієнтів або ж лікар постійно виїжджає на дому. Система являє собою мініатюрний датчик, який можна брати з собою в дорогу, так як він має невелику вагу. Також в апаратуру входить програмне забезпечення, яке встановлюється на телефон або планшет зі стандартними настройками OS Android. Ціна такого сканера на порядок нижча в порівнянні з портативними або стаціонарними системами.

Відмінності апарату УЗД для смартфона

Від стаціонарних і переносних портативних УЗД апаратів, кишеньковий УЗД апарат відрізняється тим, що:
 1. У ньому відсутній акумулятор, через який можна заряджати датчик.
 2. Зарядка датчика йде від самого гаджета під час сканування, і не вимагає додаткової підзарядки.
 3. В системі відсутній монітор, роль якого виконує екран смартфона або планшета.
 4. Немає консолі, так як вся інформація виводиться на екран, який використовується як сенсорна панель управління.
 5. Вибір налаштувань для поліпшення роботи доступний прямо в додатку, за допомогою яких ви регулюєте необхідні параметри.
 6. Зазвичай УЗД датчик для смартфона має тільки 1 датчик (конвексний, лінійний, секторний). Інші датчики потрібно замовити окремо.
 7. Даний УЗД апарат не є спеціалізованим для проведення будь-якої складної і детальної діагностики органу, наприклад, серця або очей. Але при цьому він цілком здатний бути відмінним помічником в базовому обстеженні.
 8. Апарат УЗД для телефону підключається до OS Android і вимагає лише установки програми, після цього ви можете починати роботу, підбираючи необхідні режими.

Основні переваги

Кишеньковий УЗД-апарат наділений перевагами, завдяки яким він став настільки популярним:
 • сумісність з багатьма електронними пристроями;
 • доступна вартість системи, яка дає можливість заощадити початківцям-фахівцям, а також лікарям, які працюють в «польових» умовах;
 • мінімальні витрати електрики - додаткова економія;
 • маленькі розміри, що дозволяють переносити апарат, брати з собою в довгі поїздки.
  Саме мобільність пристрою є його найбільшою перевагою. Адже подібний УЗД-апарат легко покласти навіть у кишеню і брати з собою куди завгодно. При цьому є можливість використовувати різні ультразвукові датчики, змінюючи їх, коли того вимагає певний випадок. Наприклад, лінійні датчики потрібні для неглибокого дослідження органів. Вони актуальні в разі огляду грудей, щитовидки, а також тканин і суглобів. Щоб детально провести скринінг внутрішніх статевих органів, будуть потрібні датчики конвексного типу. Для обстеження судин і серця знадобляться секторні. Незважаючи на те, що апарат, що працює від смартфона не показує настільки чітке і деталізоване зображення, як стаціонарне УЗД обладнання, це не заважає йому виявляти основні моменти захворювання. Пристрій використовують для того, щоб діагностувати захворювання середньої складності, перевіряти розвиток немовляти в утробі і загальний стан здоров'я.

Переваги покупки УЗД для смартфона в компанії RH

Наша компанія пропонує широкий вибір переваг при покупці нового і б/в обладнання:
 • На всі апарати надаємо необхідну дозвільну документацію, згідно із законодавством;
 • Ми даємо гарантію на 2 роки на б/в сканер і 1 рік на новий;
 • Все б/в апарати проходять відновлення і оновлення, щоб обладнання прослужило Вам довше;
 • Ми надаємо послугу настройки, монтажу і установки і навчання використанню купленого сканера;
Наша компанія пропонує комплекс послуг, а не просто товар. Вам не доведеться потонути в інформації з мануала, а відразу зможете приступити до роботи.
 • Всі УЗД апарати тестуються перед продажем;
Важливою умовою перед продажем є його перевірка в роботі і тестування на метрологічних фантомах. У нашому сервісному центрі працюють 10 досвідчених інженерів - вони готові оперативно виїхати до вас на допомогу.
 • Надаємо заміну в разі ремонту УЗД апарату;
Вам не потрібно боятися, що під час ремонту буде простий роботи. Ми привеземо апарат з наявних на складі, щоб Ви і далі могли досліджувати пацієнтів.
 • Вам доступна безкоштовна апробація на 5 днів, перш ніж замовляти і покупкою.
Якщо Ви не впевнені підходить обрана модель чи ні, ми даємо Вам можливість випробувати її на практиці.
Корисні статті