Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK

Оренда УЗД апаратів від 550$ на місяць

гарантійне обслуговування і ремонт за наш рахунок

орендований пристрій можна викупити або обміняти

безкоштовний тех.супровід і консультації по гарячій лінії

економія коштів

широкий асортемент моделей

Скористайтеся калькулятором окупності, щоб порахувати, скільки ви будете заробляти

Введіть параметри розрахунку окупності

Результат розрахунку буде надіслано Вам на пошту

Натискаючи на кнопку "Відправити" ви приймаєте умови політики конфіденційності

Етапи роботи:

1

Наш спеціаліст допомагає підібрати Вам пристрій, що відповідає вимогам медичного закладу

2

Ви вносите завдаток в розмірі $1000, який повертається після закінчення договору оренди

3

Ми здійснюємо доставку за вказаною адресою. Оформляється акт прийому-передачі

4

Наші спеціалісти безкоштовно налаштовують систему та навчають лікарів, як з нею працювати

Щоб скористатися послугою, заповніть просту форму зворотного зв'язку


Наш консультант зв'яжеться з вами, щоб обговорити комфортний діапазон цін, завдання, для яких потрібна діагностична система та термін дії послуги. Залишилися запитання? Отримати детальну інформацію про умови співпраці можна за номером :

+38 095 552 57 96

Натискаючи на кнопку "Відправити" ви приймаєте умови політики конфіденційності

Оренда УЗД апаратів

Навіщо потрібна оренда УЗД-апарата

Оренда УЗД-апарата — послуга, затребувана в багатьох клініках і медичних центрах. Зараз придбати сучасну діагностичну систему може не кожен. У щойно відкритій приватній лікарні або новому кабінеті завжди катастрофічно не вистачає обладнання. читати далі

Якщо бюджет на цей момент вкрай обмежений, варто взяти апарат УЗД в оренду для тимчасового використання, щоб медичний заклад працював і функціонував повноцінно, а фахівці встановлювали правильні діагнози на підставі отриманих результатів обстеження.

Бувають екстрені випадки, коли устаткування ламається і потрібна термінова заміна. При великому напливі пацієнтів лікар не може відмовити в прийомі, а оренда сканера допоможе вирішити проблему, поки стаціонарний пристрій ремонтується. Замість того, щоб відразу купувати сучаснішу техніку, можна спочатку її орендувати, щоб випробувати роботу поліпшеного устаткування, перевірити на практиці всі опції, а потім вже вирішити – потрібна вона для постійного користування в клініці чи ні.

Умови оренди

Перед тим, як брати апарат УЗД в оренду, необхідно дізнатися, на яких умовах надається послуга. Перше, що необхідно обговорити, це вартість. Ціна залежить від того, наскільки сучасне і якісне обладнання користувач вирішив взяти. На її формування впливають загальний стан, модель, функціональність, зручність використання, чутливість датчиків і чіткість зображення. Адже найголовніше – це те, наскільки добре система буде служити та допомагати встановлювати правильний діагноз.

Стандартно оплата проводиться щомісяця. Є можливість повернути техніку та розірвати договір за бажанням замовника. Перед тим, як погоджуватися на ті чи інші умови, потрібно впевнитись, що обладнання в робочому стані, а всі функції, які обговорювалися, на місці. Після підписання договору фахівці допоможуть налаштувати сканер, покажуть основні моменти роботи, пояснять правила експлуатації.

Де взяти в оренду УЗД-апарат

Оренда УЗД-апарата в Україні — це відмінна можливість почати використовувати якісне обладнання в своєму кабінеті при відсутності значної матеріальної бази для покупки нового устаткування. Послугою можна скористатися в будь-якому місті України. Тут ви дізнаєтеся, які існують розцінки, які моделі в наявності, а також зможете отримати консультацію з приводу вибору оптимального варіанта.

Перед тим, як обрати пристрій, потрібно вирішити, яка конфігурація вам підходить. Можна зупинитися на стандартному стаціонарному обладнанні, яке відрізняється громіздкістю і фактично є нерухомим, але відмінно справляється з великим навантаженням. Воно забезпечує стабільну роботу та безліч корисних функцій, через що лікарі нерідко обирають саме цей тип УЗД-систем. Але якщо техніку доведеться постійно рухати і переміщати з місця на місце, краще вибрати портативний тип, який відрізняється мобільністю та зручністю перенесення. Він також має всі необхідні функції, але їх може виявитися менше, ніж в стаціонарному. Також існують кишенькові пристрої – мобільні міні-апарати, що підключаються до смартфона або планшета.