Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK

Оренда УЗД апаратів від 350$ на місяць

гарантійне обслуговування і ремонт за наш рахунок

орендований пристрій можна викупити або обміняти

безкоштовний тех.супровід і консультації по гарячій лінії

економія коштів

широкий асортемент моделей

Скористайтеся калькулятором окупності, щоб порахувати, скільки ви будете заробляти

?

?

?

?

Етапи роботи:

1

Наш спеціаліст допомагає підібрати Вам пристрій, що відповідає вимогам медичного закладу

2

Ви вносите завдаток в розмірі $1000, який повертається після закінчення договору оренди

3

Ми здійснюємо доставку за вказаною адресою. Оформляється акт прийому-передачі

4

Наші спеціалісти безкоштовно налаштовують систему та навчають лікарів, як з нею працювати

Щоб скористатися послугою, заповніть просту форму зворотного зв'язку


Наш консультант зв'яжеться з вами, щоб обговорити комфортний діапазон цін, завдання, для яких потрібна діагностична система та термін дії послуги. Залишилися запитання? Отримати детальну інформацію про умови співпраці можна за номером :

+ 38 095 552 57 96

Натискаючи на кнопку "Відправити" ви приймаєте умови політики конфіденційності

Оренда УЗД апаратів

Навіщо потрібна оренда УЗД-апарата

Оренда УЗД-апарата — послуга, затребувана в багатьох клініках і медичних центрах. Зараз придбати сучасну діагностичну систему може не кожен. У щойно відкритій приватній лікарні або новому кабінеті завжди катастрофічно не вистачає обладнання. читати далі

Якщо бюджет на цей момент вкрай обмежений, варто взяти апарат УЗД в оренду для тимчасового використання, щоб медичний заклад працював і функціонував повноцінно, а фахівці встановлювали правильні діагнози на підставі отриманих результатів обстеження.

Бувають екстрені випадки, коли устаткування ламається і потрібна термінова заміна. При великому напливі пацієнтів лікар не може відмовити в прийомі, а оренда сканера допоможе вирішити проблему, поки стаціонарний пристрій ремонтується. Замість того, щоб відразу купувати сучаснішу техніку, можна спочатку її орендувати, щоб випробувати роботу поліпшеного устаткування, перевірити на практиці всі опції, а потім вже вирішити – потрібна вона для постійного користування в клініці чи ні.

Умови оренди

Перед тим, як брати апарат УЗД в оренду, необхідно дізнатися, на яких умовах надається послуга. Перше, що необхідно обговорити, це вартість. Ціна залежить від того, наскільки сучасне і якісне обладнання користувач вирішив взяти. На її формування впливають загальний стан, модель, функціональність, зручність використання, чутливість датчиків і чіткість зображення. Адже найголовніше – це те, наскільки добре система буде служити та допомагати встановлювати правильний діагноз.

Стандартно оплата проводиться щомісяця. Є можливість повернути техніку та розірвати договір за бажанням замовника. Перед тим, як погоджуватися на ті чи інші умови, потрібно впевнитись, що обладнання в робочому стані, а всі функції, які обговорювалися, на місці. Після підписання договору фахівці допоможуть налаштувати сканер, покажуть основні моменти роботи, пояснять правила експлуатації.

Де взяти в оренду УЗД-апарат

Оренда УЗД-апарата в Україні — це відмінна можливість почати використовувати якісне обладнання в своєму кабінеті при відсутності значної матеріальної бази для покупки нового устаткування. Послугою можна скористатися в будь-якому місті України. Тут ви дізнаєтеся, які існують розцінки, які моделі в наявності, а також зможете отримати консультацію з приводу вибору оптимального варіанта.

Перед тим, як обрати пристрій, потрібно вирішити, яка конфігурація вам підходить. Можна зупинитися на стандартному стаціонарному обладнанні, яке відрізняється громіздкістю і фактично є нерухомим, але відмінно справляється з великим навантаженням. Воно забезпечує стабільну роботу та безліч корисних функцій, через що лікарі нерідко обирають саме цей тип УЗД-систем. Але якщо техніку доведеться постійно рухати і переміщати з місця на місце, краще вибрати портативний тип, який відрізняється мобільністю та зручністю перенесення. Він також має всі необхідні функції, але їх може виявитися менше, ніж в стаціонарному. Також існують кишенькові пристрої – мобільні міні-апарати, що підключаються до смартфона або планшета.