Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Порівняння апаратів Cписок бажань Калькулятор окупності

Недостатньо товарів для порівняння!

Додайте мінімум 2 позиції для порівняння та виберіть найкращу для вас позицію

Консоль, клавіатура, трекбол, монітор, плати, блок живлення, жорсткий диск, роз’єми, конектори – елементи системи, які забезпечують взаємозв’язок між оператором і ультразвуковим устаткуванням. Вони відповідають за введення-виведення інформації, обробку отриманих результатів, збереження даних і енергозабезпечення. Елементи управління і мікросхеми постійно знаходяться в роботі, через що піддаються високому навантаженню і можуть вийти з ладу.

Перепади напруги, попадання вологи, пилу або лубриканта, випадкові механічні пошкодження і струс – типові причини поломки. Несправність одного з агрегатів порушує роботу всієї системи: перегрівається БП, якість зображення катастрофічно знижується, неможливо провести постобработку даних, вибір функцій і режимів ускладнюється через некоректну роботу курсору.

Щоб не порушувати пропускну здатність кабінету і забезпечити високу якість обслуговування пацієнтів, рекомендуємо своєчасно провести ремонтно-відновлювальні роботи. У більшості випадків допоможе компонентний ремонт. Якщо його здійснити неможливо, необхідно купити і встановити справну запчастину.

Комплектуючі повинні відповідати наступним принципам: високий запас міцності, практичність, продуктивність, надійність, справедливе ціноутворення. Компанія RH пропонує нові і б/в оригінальні запчастини від провідних виробників індустрії. Всі деталі пройшли передпродажну перевірку в сервісному центрі. Товар знаходиться у відмінному стані, на всі екземпляри діє гарантія.

RH працює безпосередньо з виробниками і ліцензованими дилерами комплектуючих для УЗД сканерів, що дозволяє уникнути затримок з постачанням. Найбільш затребувані запчастини є на власному складі компанії. Ми знайдемо будь-які рідкісні деталі і надамо допомогу з їх установкою. Щоб купити деталі, зв’яжіться з нашим консультантом.

Корисні статті

29.11.2016 "Статті"

Окупність УЗД апарату Siemens S2000


Перша версія діагностичної системи Siemens S2000 дебютувала на ринку ультразвукового устат...

30.11.2016 "Статті"

Окупність УЗД апарату Toshiba Aplio XG


УЗД апарат Toshiba Aplio XG - багатофункціональний УЗД апарат преміум-класу, архітектура я...

01.12.2016 "Статті"

Окупність УЗД апарату Voluson E8


Якщо ви хочете купити УЗД апарат для ультразвукової діагностики в області акушерства та гі...

27.10.2016 "Статті"

Як купити УЗД апарат: правила вибору


Щоб купити УЗД апарат, необхідно ретельно оцінити всі параметри техніки. Важливо враховува...