Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Порівняння апаратів Cписок бажань Калькулятор окупності

Недостатньо товарів для порівняння!

Додайте мінімум 2 позиції для порівняння та виберіть найкращу для вас позицію

Консоль, клавіатура, трекбол, монітор, плати, блок живлення, жорсткий диск, роз’єми, конектори – елементи системи, які забезпечують взаємозв’язок між оператором і ультразвуковим устаткуванням. Вони відповідають за введення-виведення інформації, обробку отриманих результатів, збереження даних і енергозабезпечення. Елементи управління і мікросхеми постійно знаходяться в роботі, через що піддаються високому навантаженню і можуть вийти з ладу.

Перепади напруги, попадання вологи, пилу або лубриканта, випадкові механічні пошкодження і струс – типові причини поломки. Несправність одного з агрегатів порушує роботу всієї системи: перегрівається БП, якість зображення катастрофічно знижується, неможливо провести постобработку даних, вибір функцій і режимів ускладнюється через некоректну роботу курсору.

Щоб не порушувати пропускну здатність кабінету і забезпечити високу якість обслуговування пацієнтів, рекомендуємо своєчасно провести ремонтно-відновлювальні роботи. У більшості випадків допоможе компонентний ремонт. Якщо його здійснити неможливо, необхідно купити і встановити справну запчастину.

Комплектуючі повинні відповідати наступним принципам: високий запас міцності, практичність, продуктивність, надійність, справедливе ціноутворення. Компанія RH пропонує нові і б/в оригінальні запчастини від провідних виробників індустрії. Всі деталі пройшли передпродажну перевірку в сервісному центрі. Товар знаходиться у відмінному стані, на всі екземпляри діє гарантія.

RH працює безпосередньо з виробниками і ліцензованими дилерами комплектуючих для УЗД сканерів, що дозволяє уникнути затримок з постачанням. Найбільш затребувані запчастини є на власному складі компанії. Ми знайдемо будь-які рідкісні деталі і надамо допомогу з їх установкою. Щоб купити деталі, зв’яжіться з нашим консультантом.

Корисні статті

24.12.2018 "Статті"

Siemens Healthineers представляє нові рішення для серцево-судинної системи in vivo і in vitro на виставці TCT 2018


21 вересня 2018 року в Сан-Дієго проходила конференція про "Транскатетерну серцево-судинну...

24.12.2018 "Статті"

QView Medical демонструє QVCAD для обстежень ABUS на RSNA 2018


19 листопада 2018 року - QView Medical представила QVCAD - першу автоматизовану комп'ютерн...

26.11.2018 "Статті"

MEDICA 2018, репортаж із виставки!


Як завжди, команда RH прийняла участь у щорічному медичному форумі в німецькому Дюссельдор...

07.11.2018 "Статті"

Нове програмне забезпечення від GE Healthcare - fetalHQ - спрощує діагностику вроджених вад серця!


Лікар-сонолог може тепер оцінити розмір, форму і функцію серця плоду менш ніж за 3 хвилини...