Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Порівняння апаратів Cписок бажань Калькулятор окупності

Недостатньо товарів для порівняння!

Додайте мінімум 2 позиції для порівняння та виберіть найкращу для вас позицію

Витратні матеріали для УЗД кабінету – це вироби, які використовуються в процесі ультразвукових досліджень і призначені для того, щоб зробити процедуру зручною для лікаря та ефективною, комфортною і безболісною для пацієнта. До них відноситься стерильне і нестерильні покриття для датчиків, фіксатори, чохли, папір для друку, лубрикант.

Види витратних матеріалів для УЗД

Медичні презервативи – використовуються для гінекологічних та ректальних обстежень. Тонкий прозорий одноразовий виріб виготовляється з латексу та його аналогів. Надівається поверх датчика перед процедурою. Забезпечує стерильність і захист від інфікування.

Гель-лубрикант – наноситься на поверхню шкіри в області, через яку буде проводитися сканування. Гель підсилює акустичний ефект, який виникає між лінзою і тілом пацієнта. Він не пропускає повітря, завдяки чому покращується якість зображення.

Латексні ручки для УЗД датчиків – забезпечують захист від дрібних механічних пошкоджень, дозволяють зберегти естетичний зовнішній вигляд корпусу. У свою чергу, тримачі дають можливість міцно зафіксувати прилад, поки він знаходиться в режимі очікування.

Папір для термопринтера – підтримує термоголовку в робочому стані і захищає компоненти від вигорання. Виготовляється з щільної сировини, завдяки чому забезпечує високу якість і гарну контрастність зображення.

RH пропонує фірмові витратні матеріали для ультразвукових сканерів від провідних виробників індустрії. Товар сертифікований. Для детальної інформації зв’яжіться з консультантом.

Корисні статті

29.11.2016 "Статті"

Окупність УЗД апарату Siemens S2000


Перша версія діагностичної системи Siemens S2000 дебютувала на ринку ультразвукового устат...

30.11.2016 "Статті"

Окупність УЗД апарату Toshiba Aplio XG


УЗД апарат Toshiba Aplio XG - багатофункціональний УЗД апарат преміум-класу, архітектура я...

01.12.2016 "Статті"

Окупність УЗД апарату Voluson E8


Якщо ви хочете купити УЗД апарат для ультразвукової діагностики в області акушерства та гі...

27.10.2016 "Статті"

Як купити УЗД апарат: правила вибору


Щоб купити УЗД апарат, необхідно ретельно оцінити всі параметри техніки. Важливо враховува...