Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
  1. Головна
  2. Витратні матеріали
Cписок бажань Калькулятор окупності

Недостатньо товарів для порівняння!

Додайте мінімум 2 позиції для порівняння та виберіть найкращу для вас позицію

Витратні матеріали для УЗД кабінету – це вироби, які використовуються в процесі ультразвукових досліджень і призначені для того, щоб зробити процедуру зручною для лікаря та ефективною, комфортною і безболісною для пацієнта. До них відноситься стерильне і нестерильні покриття для датчиків, фіксатори, чохли, папір для друку, лубрикант.

Види витратних матеріалів для УЗД

Медичні презервативи – використовуються для гінекологічних та ректальних обстежень. Тонкий прозорий одноразовий виріб виготовляється з латексу та його аналогів. Надівається поверх датчика перед процедурою. Забезпечує стерильність і захист від інфікування.

Гель-лубрикант – наноситься на поверхню шкіри в області, через яку буде проводитися сканування. Гель підсилює акустичний ефект, який виникає між лінзою і тілом пацієнта. Він не пропускає повітря, завдяки чому покращується якість зображення.

Латексні ручки для УЗД датчиків – забезпечують захист від дрібних механічних пошкоджень, дозволяють зберегти естетичний зовнішній вигляд корпусу. У свою чергу, тримачі дають можливість міцно зафіксувати прилад, поки він знаходиться в режимі очікування.

Папір для термопринтера – підтримує термоголовку в робочому стані і захищає компоненти від вигорання. Виготовляється з щільної сировини, завдяки чому забезпечує високу якість і гарну контрастність зображення.

RH пропонує фірмові витратні матеріали для ультразвукових сканерів від провідних виробників індустрії. Товар сертифікований. Для детальної інформації зв’яжіться з консультантом.