Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK

Оплата і доставка


Пропонуємо прозорі умови оформлення покупки та 0% розстрочку на термін від 3 до 12 місяців. Передбачена безкоштовна апробація апарата (тест-драйв).

 1. Підписання Договору купівлі-продажу на апарат (Фізичні особи надають: копію паспорта та ідентифікаційного коду; Фізичні особи-підприємці: копія виписки (витягу) про державну реєстрацію; Юридичні особи: копія виписки (витягу) про державну реєстрацію, копія статуту або іншого документу, що підтверджує право укладання договорів.)
 2. Оплата першої авансової частини 70% від загальної вартості.
 3. Доставка товару включена в ціну, як і введення його в експлуатацію та проведення навчання інженером і лікарем компанії.
 4. Оплата другої авансової частини 30% та підписання Акту прийому-передачі.
 5. Надання необхідної документації: інструкція користувача, Сертифікат відповідності, Висновок про підтвердження про державну реєстрацію, Метрологічна повірка.

Всі гарантійні обов’язки прописуються в Договорі та становлять 12 місяців з моменту підписання Акту прийому-передачі. Терміни доставки визначаються в залежності від наявності обладнання на складі та становлять від 5 до 45 банківських днів. Клієнт не несе ніяких додаткових витрат крім суми, яка вказується в Договорі за товар.

Детальніше

Апробація


Якщо Ви не впевнені, що апарат Вам підійде, ми надаємо послугу безкоштовної апробації ультразвукового апарату у Вашому медичному центрі. Доставка, інсталяція та навчання проводяться БЕЗКОШТОВНО інженером та лікарем компанії. Товар надається терміном на 5 робочих днів.

 1. Вибір товару, який Ви би хотіли оцінити.
 2. Підписання Договору тестування з правом викупу ультразвукової системи (Фізичні особи надають: копію паспорта та ідентифікаційного коду; Фізичні особи-підприємці: копія виписки (витягу) про державну реєстрацію; Юридичні особи: копія виписки (витягу) про державну реєстрацію, копія Статуту або іншого документу, що підтверджує право укладання договорів.)
 3. Підписання Акту прийому-передачі при отриманні товару.
 4. Введення в експлуатацію та апробація системи.
 5. Підписання Договору купівлі-продажу або Акту прийому-передачі про повернення товару.

Клієнт не несе витрати при користуванні послугою апробації. Обов’язковою вимогою є наявність у клієнта джерела безперебійного живлення (ДБЖ), що прописано в Договорі тестування.

Детальніше

Відстрочка


Компанія RH надає можливість взяти товар у БЕЗВІДСОТКОВУ відстрочку терміном від 3 до 12 місяців. Це дозволяє почати працювати і заробляти на ультразвуковому апараті вже сьогодні. Товар оплачується поступово, за умовами, які прописуються в Договорі за згодою сторін. Схема роботи абсолютно прозора та не містить прихованих платежів.

 1. Підписання Договору купівлі-продажу на апарат (Фізичні особи надають: копію паспорта та ідентифікаційного коду; Фізичні особи-підприємці: копія виписки (витягу) про державну реєстрацію; Юридичні особи: копія виписки (витягу) про державну реєстрацію, копія Статуту або іншого документу, що підтверджує право укладання договорів.)
 2. Авансовий платіж мінімум 70%.
 3. Доставка, інсталяція та проведення навчання інженером та лікарем компанії.
 4. Підписання Акту прийому-передачі товару згідно Договору.
 5. Оплата щомісячних платежів.

При оформленні відстрочки платежу Ви отримуєте всі ті ж умови, що і покупець при 100%-ій оплаті товару. Всі гарантійні обов’язки прописуються в Договорі та становлять 12 місяців з моменту підписання Акту-прийому передачі. Терміни доставки визначаються в залежності від наявності обладнання на складі та становлять від 5 до 45 днів. Клієнт не несе ніяких додаткових витрат крім суми, яка вказується за товар в Договорі.

Детальніше

Лізинг


Компанія RH надає можливість взяти товар у лізинг з мінімальним авансовим платежем. Це дозволяє почати працювати і заробляти на ультразвуковому апараті вже сьогодні.

 1. Авансовий платіж від 30%
 2. Решта 70% на 12 чи 24 місяці у лізинг
 3. Доставка, інсталяція та проведення навчання інженером та лікарем компанії.
 4. Підписання Акту прийому-передачі товару згідно Договору.
 5. Оплата щомісячних платежів.

Всі гарантійні обов’язки прописуються в Договорі та становлять 12 місяців з моменту підписання Акту-прийому передачі. Терміни доставки визначаються в залежності від наявності обладнання на складі та становлять від 5 до 55 днів.

Детальніше

Державна програма кредитування


Доступні кредити 5-7-9%

В компанії RH ви маєте змогу придбати медичне устаткування за державною програмою кредитування під 5%, 7%, 9% річних, яка запроваджена з метою спрощення доступу мікро та малого бізнесу до банківського кредитування.


У рамках програми діють три відсоткові ставки (залежно від дати заснування бізнесу та його розміру (річного обороту):


 • 5% річних – якщо виручка до 25 млн грн і створюються мінімум 2 робочих місця протягом першого кварталу;
 • 7% річних – для бізнесу з виручкою до 25 млн грн;
 • 9% річних – для бізнесу з виручкою до 50 млн грн

Всі деталі купівлі та гарантійні обов’язки прописуються в Договорі та становлять 12 місяців з моменту підписання Акту прийому-передачі. Терміни доставки визначаються в залежності від наявності обладнання на складі та становлять від 5 до 55 днів.

Детальніше