Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK

Підібрано 26 з 191 товарів

Порівняння апаратів Cписок бажань Калькулятор окупності

Недостатньо товарів для порівняння!

Додайте мінімум 2 позиції для порівняння та виберіть найкращу для вас позицію

УЗД апарати:Mindray

Висока якість УЗД сканерів Mindray

Компанія Mindray бере свій початок в 1991 році. Центральний офіс компанії базується в місті Шеньчжень, Китай. У 1995 році продукція китайського виробника отримала сертифікат відповідності європейським стандартам TUV, в 2004 році - в США. Перші УЗД сканери Міндрей були чорно-білими і з'явилися в продажу в 2002 році. За ним послідували пристрої з підтримкою колірного доплера в 2006 і портативний сканер в 2008 році. Виробник регулярно випускає нові моделі, які офіційно продаються в 31 країні світу. У своїй діяльності Mindray керується такими принципами, як якість і доступність. Компанія докладає зусиль щодо забезпечення недорогого, але багатофункціонального і конкурентоспроможного обладнання для невеликих медичних установ. Понад 100 тисяч клінік і діагностичних центрів Азії щодня використовують УЗД апарати Mindray з Шеньчженя. Бренд «Міндрей» один з небагатьох, хто приділяє час створення вузькоспеціалізованої техніки - професійним ветеринарним УЗД апаратів і ПЗ для їх оптимальної роботи.

Перевги УЗД апаратів Mindray

 1. Системи здатні працювати в режимах:
 • В-режим;
 • М-режим;
 • кольоровий М-режим;
 • двобічний режим;
 • режим HDlive;
 • триплексний режим;
 • постійно-хвильовий, імпульсно-хвильовий, енергетичний, кольоровий, тканинний і високочастотний імпульсний доплер;
 • 3D / 4D режими;
 • тканинної гармоніки і трапецієподібний режими.
 1. Апаратів доступні функції і технології: стрес-ЕхоКГ, еластографії, поліпшення зображення шляхом зменшення зернистості, шумів і артефактів.
 2. Системи обладнані можливостями навчатися процесу дослідження завдяки вбудованим навчальним протоколам.
 3. УЗД апарат Mindray призначені як для загальних досліджень, для для вузькоспеціалізованих в області кардіології, акушерства і гінекології, а також хірургії та анестезіології.

Умови поставки та гарантійного обслуговування

 • Вся нова техніка поставляється офіційно від компанії-виробника, з необхідними документами і тестуванням.
 • Після оформлення ми безкоштовно доставляємо обладнання до вас, надаємо послугу настройки, установки і навчання використанню купленого сканера.
 • Ви отримуєте гарантію на 12 місяців на апарат з дня установки його в вашому кабінеті.
 • У разі поломки наші співробітники самі приїдуть і заберуть апарат на ремонт, надавши вам на заміну іншу систему.

Особливості покупки УЗД апаратів Миндру в компанії RH

Наша фірма RH.ua пропонує широкий вибір переваг якщо ви вирішили купити УЗД сканери Міндрей новий і б/в:
 • На всі апарати надаємо необхідну дозвільну документацію, згідно із законодавством;
 • Ми даємо гарантію на 1 рік на б/в та нове обладнання;
 • Все б/в апарати проходять відновлення і оновлення, щоб обладнання прослужило Вам довше;
 • Ми надаємо послугу настройки, монтажу і установки і навчання використанню купленого сканера;
Наша компанія пропонує комплекс послуг, а не просто товар. Вам не доведеться потонути в інформації з мануала, а відразу зможете приступити до роботи. До того ж вам доступна безкоштовна доставка апарату в Київ і по всій території України.
 • Всі УЗД апарати тестуються перед продажем;
Важливою умовою перед продажем є його перевірка в роботі і тестування на метрологічних фантомах. У нашому сервісному центрі працюють 10 досвідчених інженерів - вони готові оперативно виїхати до вас на допомогу.
 • Надаємо заміну в разі ремонту УЗД апарату;
Вам не потрібно боятися, що під час ремонту буде простий роботи. Ми привеземо апарат з наявних на складі, щоб Ви і далі могли досліджувати пацієнтів.
 • Вам доступна безкоштовна апробація на 5 днів, перш ніж замовляти і покупкою.
Якщо Ви не впевнені підходить обрана модель чи ні, ми даємо Вам можливість випробувати її на практиці, ознайомиться з відгуками.

Відгуки

УЗД Апарат MINDRAY DP-1100 Plus

★ ☆ ☆ ☆ ☆

Довелось купить этот узи аппарат миндрей. Не рекомендую. Разве если подарят вам его, а так конечно советую продолжить поиск, выбор за такие деньги велик. Можно написать здесь в поддержку и вам подберут на бюджет такой лучше.

УЗИ Аппарат MINDRAY DC-7

★ ★ ★ ☆ ☆

Есть плюсы и свои минусы. Можно с натяжкой, все таки, сказать, что узи аппарат миндрей dc-7 цена=качество. Очень много, кстати, отзывов в интернете именно с такой формулировкой. Повторюсь, да можно согласиться и это для китая неплохой действительно классный аппарат. Отличная визуализация ТБС и ОМТ. Хорошие датчики. Гинекология, абдоминальные исследования. Для тех, кто работал с более старым оборудованием то что надо. Из минусов - это однозначно слабенький доплер, высокая зернистость и плохой ЦДК. Но тут тоже смотря с чем сравнивать. В общем он не плох, но как по мне, рекомендую потратить немного времени и выбрать что-то получше.

Переваги

качественная сборка

Недоліки

слабый доплер

УЗИ Аппарат MINDRAY DC-8

★ ★ ★ ★ ★

Коментар: Довольно простой в пользовании. Без труда перемещаются данные на PC(фото,отчеты). Юзер Интерфейс понятен и прост. Прекрасный линейный датчик ( сосуды и структуры отлично визуализируются). Огромный список авторежимов. Отчеты, режимы можно настраивать под себя. 4D режим тоже на уровне.Цена за аппарат узи миндрей адекватна. Каждый врач, думаю, для себя, что-то главное и удобное выделит. Вообще, просто почитайте список функций, которые реально качественно работают и вы составите самостоятельное мнение об этом аппарате. Ставлю 10 звезд.

ЧП

УЗИ Аппарат MINDRAY M7

★ ★ ★ ★ ★

Не смотря настоимость, все рекомендую купить узи аппарат Миндрей. Качественная, добротная техника, сделанная в головой. Пусть вас не пугает производитель Китай. Их товаром пользуются более 100 стран. Очень много Европейских стран, а там привыкли покупать качество. Рекомендую!

Переваги

качество

Корисні статті