Ім'я

Телефон

Ваш список бажань

Ваш список бажань пустий

Авторизуйтесь aбо зареєструйтесь щоб додавати товари в список бажань

Увійти Реєстрація

УЗД апарати у Львові

Датчики в Львові

Біопсійні насадки в Львові

УЗД-апарати у Львові

Львів – не лише культурна, науково-освітня столиця України. Статус інвестиційного і туристичного центру країни зобов'язує інфраструктуру сфери охорони здоров'я відповідати міжнародним стандартам і нормам. Для того щоб якість медичних послуг відповідало високому рівню, важливо подбати про діагностичне обладнання. Сучасні УЗД-сканери гарантують своєчасне постанову діагнозу і призначення оптимального курсу лікування.

Технології, які змінили світ діагностики

Технологія ультразвукового сканування не стоїть на місці. Сучасні діагностичні системи мають у своєму розпорядженні багатий арсенал можливостей, який ще недавно здавався фантастикою: кольорове зображення, реконструкція плода в 3D і 4D форматі в режимі реального часу, ЕКГ, біопсійні насадки до датчиків, алгоритми, що самостійно навчаються, якісна і кількісна еластографія, розрахунок локальної скоротливості міокарда, тканинна гармоніка. У продажу доступні стаціонарні системи і портативні переносні пристрої. Для того, щоб дізнатися актуальні ціни на УЗ-техніку в Львові, зв'яжіться з нашим представником.

Продаємо УЗД-апарати за доступною ціною

RH пропонує як нові, так і старі діагностичні системи для універсального використання або для застосування в вузькоспеціалізованих сферах: акушерстві та гінекології, педіатрії, кардіології, абдомінальних дослідженнях, офтальмології, ортопедії і травматології. Досвідчені консультанти допоможуть вибрати пристрій, технічні можливості якого оптимально відповідають потребам клініки і виділеному бюджету. Ми доведемо, що інноваційні технології в області ультразвукового сканування по кишені вашій медустанові! У Львові можна купити як новий УЗД-апарат, так і б/у. На обидва варіанти поширюється гарантія дванадцять місяців. Перед тим, як відправити товар клієнту, ми ретельно перевіряємо його в сервісному центрі. Варто відзначити, що компанія RH спеціалізується не тільки на продажу, але і на ремонтно-відновлювальних роботах. Якщо ваш сканер вийшов з ладу, наші інженери зроблять все можливе, щоб швидко повернути його в роботу. Справна техніка – запорука ефективної роботи.

Уточнити ціну

Я принимаю условия политики конфиденциальности

Замовити товар

Уточнити ціну


Дякуємо за замовлення!

Наш менеджер відповість на Ваш запит найближчим часом.

Дякуємо!

Тема новин для підписки була змінена.

Повідомлення!

Виберіть тему для новин.

Повідомлення!

Невірний email або код.

Дякуємо за підписку!

Щотижня ми будемо ділитись з Вами актуальними новинами, медичними дослідженнями, порадами експертів і анонсами подій.

Підписуйтесь на нашу розсилку!
Дізнавайтесь про головне першими!👆

Ми ділимося актуальними новиними, науковими дослідженнями та спеціальними пропозиціями.

Дякуємо!

Наш менеджер відповість на Ваш запит найближчим часом.

Дякуємо за коментар!!

Ваш відгук дуже важливий для нас!
На початок сайту