Ім'я

Телефон

Ваш список бажань

Ваш список бажань пустий

Авторизуйтесь aбо зареєструйтесь щоб додавати товари в список бажань

Увійти Реєстрація

УЗД апарати у Києві

Датчики в Києві

Біопсійні насадки в Києві

УЗД апарати в Києві

Київ – не просто столиця України, а її економічний, науковий, політичний і соціально-культурний центр. Місто входить в десятку найбільших населених пунктів Європи. За здоров'ям чотиримільйонної агломерації області стежать більше сотні медичних установ. Для забезпечення медичного обслуговування на належному рівні поліклініки, лікарні і центри діагностики регулярно оновлюють діагностичне обладнання. В Україні лідером в області продажу і ремонту ультразвукової техніки є компанія RH.

Чому сучасний УЗД-апарат повинен бути в кожному медзакладі

За останні двадцять років можливості ультразвукового сканування істотно зросли. Якщо перші діагностичні системи забезпечували неглибоке сканування поверхнево розташованих органів і виводили примітивне зображення на чорно-білий екран, то сучасне обладнання відтворює кольорове зображення в трьох-, і навіть чотиривимірному форматі в режимі реального часу. Оснащені цифровим формувачем променя, сканери легко справляються з діагностикою огрядних пацієнтів. УЗД-сканери широко використовуються в наступних напрямках: Завдяки технологіям ультразвукового сканування лікарі отримали можливість детально обстежити органи черевної порожнини і заочеревинного простору, розпізнати відхилення в розвитку плода на ранній стадії вагітності, своєчасно виявити новоутворення, попередити фіброз і уточнити етіологію серцево-судинних захворювань. В руках досвідченого лікаря-сонографіста стаціонарний і портативний УЗ-пристрій перетворюється в багатофункціональний інструмент, здатний підвищити якість медичних послуг і прискорити одужання пацієнта.

Чому ви можете довіряти компанії RH

RH продає УЗД-апарати в Києві більше десяти років. В асортименті компанії як нові, так і б/у сканери від провідних виробників галузі. Власний сервісний центр і висококваліфіковані інженери дають нам можливість самостійно перевіряти кожен пристрій перед відправкою: гарантія на нові та вживані діагностичні системи становить дванадцять місяців. Ми не тільки продаємо і ремонтуємо обладнання, але й навчаємо роботі з ним, займаємося установкою програмного забезпечення, реставруємо зношені, але придатні до роботи модулі. Щоб купити УЗД-апарат, зв'яжіться з нашим консультантом, – фахівець допоможе вибрати техніку, яка відповідає вашим вимогам.

Уточнити ціну

Я принимаю условия политики конфиденциальности

Замовити товар

Уточнити ціну


Дякуємо за замовлення!

Наш менеджер відповість на Ваш запит найближчим часом.

Дякуємо!

Тема новин для підписки була змінена.

Повідомлення!

Виберіть тему для новин.

Повідомлення!

Невірний email або код.

Дякуємо за підписку!

Щотижня ми будемо ділитись з Вами актуальними новинами, медичними дослідженнями, порадами експертів і анонсами подій.

Підписуйтесь на нашу розсилку!
Дізнавайтесь про головне першими!👆

Ми ділимося актуальними новиними, науковими дослідженнями та спеціальними пропозиціями.

Дякуємо!

Наш менеджер відповість на Ваш запит найближчим часом.

Дякуємо за коментар!!

Ваш відгук дуже важливий для нас!
На початок сайту