Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK

Окупність УЗД апарату Siemens S2000

29.11.2016 "Новини"


Перша версія діагностичної системи Siemens S2000 дебютувала на ринку ультразвукового устаткування в 2008 році. Прем’єра пристрою викликала в медичному співтоваристві справжній резонанс завдяки вбудованій функції еластографії зсувної хвилі. З роками модель обросла низкою модифікацій, які зробили її більш функціональною і зручною в роботі. Сьогодні у продажу є відразу кілька УЗД апаратів з можливістю віртуальної пальпації і оцінки еластичності тканин (Toshiba Aplio 500, GE Logiq E9 і Philips IU22), проте всі вони значно дорожче німецького сканера, в той час як його продуктивність не поступається новинкам.

Щоб купити УЗД апарат, чиї функціональні можливості можна порівняти з моделлю Acuson S2000, на первинному ринку продажів доведеться викласти не менше $95000. Б\у УЗД апарат Siemens S2000 з гарантією обійдеться вашій клініці всього в $35000-40000. Вже на стадії покупки економія досягає декількох десятків тисяч доларів. Але головний аргумент на користь не нового пристрою – терміни його окупності.

Бувший у використанні УЗД апарат Siemens S2000 почне приносити вашій клініці чистий прибуток через 1-2 роки після придбання. Термін окупності нового обладнання становить, щонайменше, 5-7 років. Іншими словами, перші п’ять-сім років роботи кабінету ультразвукової діагностики будуть збитковими для клініки.

ACUSON_S2000!!!!111прозрачОкупність УЗД апарату Siemens S2000 в числах

Ми вирішили не обмежуватися словами, а провели нескладні математичні розрахунки, спираючись на середньостатистичні показники роботи діагностичного центру:

  • дослідження говорять, що середньостатистична відвідуваність кабінету ультразвукової діагностики становить 32 візиту в день (мінімальне значення – 20; максимальне – 40);
  • ціна на послуги УЗД з еластографією зсувної хвилі – $15;
  • кількість робочих днів у місяці – 22.

Склавши числа разом отримаємо щомісячний сукупний дохід кабінету – понад $6000. Віднімемо від суми витрати на забезпечення життєдіяльності клініки, податки, відрахування сонографістам, зарплату персоналу, системне адміністрування, рекламу, господарські витрати, інтернет і телефонію, амортизацію обладнання. У результаті чистий щомісячний прибуток складе близько $1500. З огляду на те, що купити УЗД апарат Siemens S2000 можна за ціною $35000, він окупиться менш ніж за два роки.

Звичайно, не варто відкидати форс-мажорні ситуації. Але навіть використовуючи в розрахунках мінімальні значення в галузі, термін окупності б/у обладнання не перевищує 3-5 років. Варто відзначити, що відновлене обладнання продається з документами і гарантією від виробника. Всі використані деталі замінюються на оригінальні запчастини, завдяки чому якість обстежень і ефективність роботи уживаної техніки ні в чому не поступається новому обладнанню.