Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

Окупність УЗД апарату Siemens S2000

29.11.2016 "Новини"


Перша версія діагностичної системи Siemens S2000 дебютувала на ринку ультразвукового устаткування в 2008 році. Прем’єра пристрою викликала в медичному співтоваристві справжній резонанс завдяки вбудованій функції еластографії зсувної хвилі. З роками модель обросла низкою модифікацій, які зробили її більш функціональною і зручною в роботі. Сьогодні у продажу є відразу кілька УЗД апаратів з можливістю віртуальної пальпації і оцінки еластичності тканин (Toshiba Aplio 500, GE Logiq E9 і Philips IU22), проте всі вони значно дорожче німецького сканера, в той час як його продуктивність не поступається новинкам.

Щоб купити УЗД апарат, чиї функціональні можливості можна порівняти з моделлю Acuson S2000, на первинному ринку продажів доведеться викласти не менше $95000. Б\у УЗД апарат Siemens S2000 з гарантією обійдеться вашій клініці всього в $35000-40000. Вже на стадії покупки економія досягає декількох десятків тисяч доларів. Але головний аргумент на користь не нового пристрою – терміни його окупності.

Бувший у використанні УЗД апарат Siemens S2000 почне приносити вашій клініці чистий прибуток через 1-2 роки після придбання. Термін окупності нового обладнання становить, щонайменше, 5-7 років. Іншими словами, перші п’ять-сім років роботи кабінету ультразвукової діагностики будуть збитковими для клініки.

ACUSON_S2000!!!!111прозрачОкупність УЗД апарату Siemens S2000 в числах

Ми вирішили не обмежуватися словами, а провели нескладні математичні розрахунки, спираючись на середньостатистичні показники роботи діагностичного центру:

  • дослідження говорять, що середньостатистична відвідуваність кабінету ультразвукової діагностики становить 32 візиту в день (мінімальне значення – 20; максимальне – 40);
  • ціна на послуги УЗД з еластографією зсувної хвилі – $15;
  • кількість робочих днів у місяці – 22.

Склавши числа разом отримаємо щомісячний сукупний дохід кабінету – понад $6000. Віднімемо від суми витрати на забезпечення життєдіяльності клініки, податки, відрахування сонографістам, зарплату персоналу, системне адміністрування, рекламу, господарські витрати, інтернет і телефонію, амортизацію обладнання. У результаті чистий щомісячний прибуток складе близько $1500. З огляду на те, що купити УЗД апарат Siemens S2000 можна за ціною $35000, він окупиться менш ніж за два роки.

Звичайно, не варто відкидати форс-мажорні ситуації. Але навіть використовуючи в розрахунках мінімальні значення в галузі, термін окупності б/у обладнання не перевищує 3-5 років. Варто відзначити, що відновлене обладнання продається з документами і гарантією від виробника. Всі використані деталі замінюються на оригінальні запчастини, завдяки чому якість обстежень і ефективність роботи уживаної техніки ні в чому не поступається новому обладнанню.