Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

Як купити УЗД апарат: правила вибору

27.10.2016 "Новини"


Щоб купити УЗД апарат, необхідно ретельно оцінити всі параметри техніки. Важливо враховувати країну і марку виробника. Апарати різних брендів відрізняються підходами, можливостями, технологіями сканування і використовуваним програмним забезпеченням. Оцініть заздалегідь можливість доукомплектації потрібними датчиками і опціями для проведення різних досліджень органів на різній глибині.

З чого почати вибір УЗД апарату?

Перше, з чим потрібно визначитися: це повинні бути нові або уживані медичні пристрої? Б / У апарати – ті, які раніше використовувалися в приватних клініках країн Європи та США. До переваг покупки такої продукції можна віднести:

 • низьку вартість;
 • наявність апарату тут і зараз;
 • комплектацію (наявність всіх необхідних датчиків);
 • доступ до більшості опцій.

В нашому каталозі представлена ​​продукція, яка не поступається за функціональними показниками новому обладнанню. При цьому вартість УЗД техніки істотно нижча, ніж нових сканерів. Якщо ви маєте в своєму розпорядженні бюджет в 30-40 тисяч доларів, то в звичайних умовах зможете придбати кольорові установки середнього діагностичного класу. Компанія RH пропонує, в свою чергу, вигідну альтернативу – покупку техніки експертного рівня в даному ціновому діапазоні.

Як правило, експертні УЗД апарати доступні тільки елітним медичним центрам, так як нове обладнання даного рівня коштує понад 60-70 тисяч доларів. Компанія RH ламає стереотипи і дозволяє заощадити на ціні, але не якісному виконанні продукції.

У нас ви можете отримати:

 • якісні апарати (кожна одиниця техніки тестується кваліфікованими інженерами і медиками);
 • повне гарантійне та сервісне обслуговування;
 • наявність всіх необхідних документів (інструкції, керівництва, сертифіката відповідності, свідоцтва про державну реєстрацію, висновок метрологічної експертизи).

Aplio_Toshiba_US

Купити УЗД апарат: на що ще звернути увагу?

До числа не менш важливих технічних параметрів УЗД сканера відносять:

 • кількість датчиків і достатність їх номенклатури для підключення до обраної моделі пристрою;
 • метод сканування;
 • спеціалізацію аппарату;
 • можливість нарощування характеристик і збільшення функціональності сканера.

Перш ніж купити УЗД апарат, краще проконсультуватися з УЗД-фахівцем, що працює в вашому медичному центрі. Підбираючи ультразвукове обладнання, врахуйте також його спеціалізацію. УЗД апарат можна застосовувати для скринінгової діагностики або ж для вузькопрофільних досліджень.

Наприклад, для центру планування сім’ї чи жіночої клініки краще купити УЗД апарат з функцією тривимірного або чотиривимірного сканування, сумісний зі спеціалізованими датчиками та підтримуючий спеціальні опції, роботу гінекологічних і акушерських додатків. У кардіологічному центрі доречно встановити функціональний УЗД апарат для найбільш ефективної оцінки органів серцевої і судинної систем, з підтримкою об’ємної візуалізації.