Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

ACUSON S3000 УЛЬТРАЗВУКОВА СИСТЕМА ПІДНІМАЄТЬСЯ НА ВЕРШИНУ ЗА ДАНИМИ KLAS

31.08.2016 "Новини"


Oakville, ON., 25 лютого 2015

Siemens Canada Limited, Healthcare (Siemens Healthcare) анонсує щорічну доповідь KLAS під назвою “УЗД апарат Siemens Acuson S3000 – переможець в номінації загальної візуалізації (general imaging) відзнаки KLAS в 2014 році” (KLAS – інформаційна дослідницька компанія в сфері охорони здоров’я, розташована в штаті Юта).

Річний звіт KLAS складається на основі зворотного зв’язку серед тисяч медичних працівників в лікарнях, клініках і офісах лікарів по всій території США і Канади і видається щорічно як KLAS звіт порівняння продуктів, який пропонує точну, чесну і об’єктивну інформацію про ефективність постачальника обладнання для забезпечення неупередженого рейтингу продуктів, щоб допомогти медичним працівникам приймати обґрунтовані рішення про покупку.

Піонерські досягнення компанії Siemens в HD візуалізації, ергономіці та автоматизації робочих процесів отримали високу оцінку в надійності і якості зображення в інтерв’ю з працівниками охорони здоров’я. УЗД апарат Acuson S3000 є останнім продуктом в Helx Evolution – новітній ітерації сімейства ультразвукових систем візуалізації Acuson S від Siemens.

УЗД апарат Siemens Acuson S3000

Покращена якість зображення і спосіб обробки сигналів

УЗД апарат Acuson S3000 пропонує кращі в галузі можливості ультразвукової еластографії і аналізу деформації тканини, а також чудову якість зображення, яке позбавлене шуму і артефактів, з високою контрастною роздільною здатністю і чіткої диференціацією тканини.

Новий, більш високочастотний, конвексний HD датчик із збільшеною кількістю сенсорних елементів і на 30% більшим полем зору, з використанням фірмової технології Hanafy лінз і запатентованою технологією мікро-безголкового датчика від Siemens, дає більшу роздільну здатність, високу точність сигналу датчика і виняткову якість зображення для більш точного діагнозу при обстеженні черевної порожнини, малого тазу, акушерській та педіатричній практиці.

На етапі обробки сигналу, архітектура ядра SieStream, яка використовується в усіх ультразвукових системах сім’ї Acuson S, пускає в хід eSieImage мульти-параметричну оптимізацію, яка регулює багато аспектів посилення і знижує рівень шуму в режимі реального часу, для отримання однорідного ультразвукового зображення, яке особливо підходить для черевної порожнини, досліджень в акушерстві та гінекології. SieStream також забезпечує на 50% більшу щільність пікселів і на 20% більше зображень в PACS, в порівнянні з попередніми системами. Крім того, технології ультразвукового дослідження з контрастним посиленням (Contrast Enhanced Ultrasound – CEUS), в тому числі від Siemens Cadence Contrast Harmonic Imaging і Contrast Pulse Sequencing технології, забезпечують поліпшену роздільну здатність в ближній зоні, чутливість контрастного агента, погашення тканин і можливість аналізу.

Обтічний ергономічний і технологічний дизайн

Новий широкоформатний монітор пропонує на 60% більшу площу зображення для ще кращого перегляду HD зображень з високою якістю в Acuson S3000. Основні поліпшення в ергономічному дизайні включають тактильну панель управління, яка дозволяє проводити операції не дивлячись, а також датчики, які мають меншу площу для поліпшення поверхневого контакту і зменшення стресових травм в результаті тривалого повторення. Функціональні можливості, призначеного для користувача інтерфейсу платформи, роблять легким для користувачів зміну параметрів системи або анотування зображень за допомогою інтерфейсу трекболу і екрану дисплея, що виключає необхідність для сонографіста додатково розгинати руку, що знижує ризик тендовагініту в результаті тривалого повторення однотипних рухів.

Покращення в робочому процесі можуть бути пов’язані з технологічними протоколами Siemens eSieScan, які, наприклад, поетапно направляють користувачів через кожен крок дослідження, автоматично активуючи режими в міру необхідності, щоб скоротити час дослідження і натискання клавіш. Додавання бездротової цифрової обробки зображень і комунікації в медицині (DICOM) додатково спрощує щоденну роботу. Можливість мультимодального огляду дозволяє користувачам відображати інші типи зображень, такі як MРТ або КТ, пліч-о-пліч з ультразвуковими зображеннями на одному екрані. Користувачі можуть скористатися “мультимодальністю» ще на один крок вперед, перекриваючи і синхронізуючи в реальному часі ультразвукові зображення з попередньо записаними МРТ або КТ-зображеннями. У міру того, як користувач переміщує ультразвуковий датчик уздовж тіла пацієнта, 3D топографія МРТ і КТ синхронізує ультразвукове зображення в реальному часі з МРТ або КТ-зображеннями, яке слідує за рухом датчика. Реєстрація виконується автоматично, піксель за пікселем, що робить її значно швидше (всього від 2 до 3 хвилин) і ефективно економить час сканування.

Готовий до використання на сьогодні … і на завтра

Поєднання економічно ефективної стійкості і можливості апгрейда, з високою загальною продуктивністю протягом всього життєвого циклу ультразвукового продукту, включаючи установку, навчання і постійну підтримку, система ультразвукової візуалізації Acuson S3000 пропонує широкий вибір варіантів для діагностичних клінік, лікарень і систем охорони здоров’я, які відповідають їхнім потребам на сьогодні і завтра.

Для отримання додаткової інформації про ультразвукову систему Siemens Acuson S3000 переходьте за посиланням.