Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
 1. Головна
 2. Рентген Апарати
 3. Оцифровувачі рентгенівських знімків

Підберемо рентген з гарантією 12 місяців

та безкоштовною доставкою та введеням в експлуатацію

Фільтри
Оцифровувачі рентгенівських знімків
Оцифрувальник рентгенівських знімків (дигітайзер) – це пристрій, завдяки якому аналогові зображення перетворюються на цифровий формат. Оригінальне плівкове фото рентгена сканується і набуває вигляду електронного, далі його можна переглянути та зберегти на комп'ютері. В асортименті компанії RH.UA представлено сертифіковане, перевірене обладнання від найкращих світових виробників із гарантією. Вартість оцифровувача для рентгена залежить від бренду та моделі, типу датчика, розміру зображення, роздільної здатності та швидкості сканування. Доставка товару включена в ціну обладнання, а також введення його в експлуатацію та проведення навчання фахівцем компанії.

Переваги рентген-дигітайзерів

Пристрої використовуються у медичній сфері для зацифрування рентгенографічних зображень, а також покращення діагностики та лікування пацієнтів. Їх можна встановлювати у різних приміщеннях. Процес монтажу досить простий та оперативний. Завдяки застосуванню LED-технології для дигітайзера не потрібен окремий тип електроживлення. До інших значних переваг обладнання належать:
 • зручність, точність, висока швидкість діагностичного процесу; універсальність (можливість проведення цифрової мамографії, загальної радіографії);
 • розширений функціонал, простота підключення до корпоративної мережі для роботи з кількома рентген-апаратами;
 • одержання високоякісних зображень.
Сучасний оцифровувач для рентгену дозволяє отримувати зображення і мати доступ до них постійно для того, щоб проаналізувати ефективність лікування, оцінити його динаміку. Вони знаходять своє застосування у поліклініках, багатопрофільних лікарнях, медичних центрах, державних та приватних діагностичних лабораторіях та центрах. Можуть встановлюватись у причепах, мікроавтобусах, автомобілях та інших мобільних системах, наприклад, у пересувних флюорографічних кабінетах. Оскільки це пристрій, що зчитує, повністю цифровий, не потрібна ні темна кімната, ні автоматичний процесор.

Принцип роботи пристрою

Замість звичної рентген-плівки у дигітайзері використовується багаторазова CR-касета з меморі-пластиною, яка дозволяє виявити потрібний знімок. Робота обладнання передбачає проходження кілька етапів:
 1. Аналогова рентгенівська плівка, отримана при діагностичному дослідженні, розміщується в спеціальній касеті, в яку впроваджено записувальну пластину. Касета встановлюється у спеціальне відділення приладу.
 2. Обладнання автоматично сканує рентгенівську плівку за допомогою лазерного пристрою для зчитування і зчитує дані, які перетворюються в цифровий формат.
 3. Отримані результати обробляються програмою та відображаються на екрані монітора. Потім зберігаються на жорсткому диску комп'ютера або надсилаються на віддалений сервер через мережу.
Завдяки простій схемі використання дигітайзера для рентгена, можна не тільки отримувати цифрове зображення, яке за допомогою спеціального програмного забезпечення можна збільшити, деталізувати, налаштувати чіткість або контраст, а й суттєво знизити фінансові витрати медичного закладу, оскільки касети оцифрувальника призначені для перезаписування великої кількості разів без втрати якості зображення.

Різновиди рентген-оцифрувальників та критерії вибору

Розрізняють оцифрувальники плоскі та барабанні. При використанні першого знімок лягає на поверхню сканувальної матриці. При використанні барабанного зображення кріпиться на поверхні барабана, що обертається. Сучасні рентгенівські оцифрувальники дозволяють оптимізувати роботу відділень:
 • загальної рентгенології;
 • мануальної терапії;
 • ортопедії;
 • травматології;
 • хірургії;
 • стоматології;
 • ветеринарних клінік.
При виборі слід звернути увагу на клас оцифровувача. Він має відповідати вимогам нормативної документації, за якою ви працюєте. Також слід підбирати пристрій під формат плівки, яка використовуватиметься. Наприклад, планшетні сканери не зацифрують рулонну плівку.

Оцифрувальники рентгенівських знімків від RH.UA – ціна відповідає якості

RH.UA – магазин медичного обладнання із широким асортиментом. Налагоджене пряме постачання від світових брендів дозволяє вибрати прилади для проведення діагностики, а також подальшого зберігання знімків на руках у пацієнта або в архіві медичного закладу. Неважливо, чи хочете ви купити оцифрувальники або інше рентген-обладнання — все це ви побачите на нашому сайті. При необхідності наші консультанти допоможуть обрати відповідний апарат з урахуванням вимог до функціонала, специфіки роботи вашої клініки та граничного бюджету. Дигітайзер для рентгена – це доступний перший крок у світ цифрової рентгенографії під повним контролем.
Корисні статті