Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
 1. Головна
 2. Рентген Апарати
 3. Портативні Рентген Апарати

Підберемо рентген з гарантією 12 місяців

та безкоштовною доставкою та введеням в експлуатацію

Портативний рентген-апарат – компактний, але водночас функціональний пристрій, надійний помічник лікаря на етапі діагностики. Основна сфера застосування цього обладнання — це стоматологія, але прилад також широко використовується при обстеженні лежачих або пацієнтів похилого віку. Подібне діагностичне рішення допомагає в ситуаціях, коли медична практика постає перед труднощами при побудові високоякісної лікувальної інфраструктури або ситуаціях, коли раптово виникає потреба в діагностичних послугах. Таке обладнання корисне у реанімаційних та хірургічних відділеннях, де використання стаціонарних апаратів неможливе. У нашому інтернет-магазині ви можете купити портативний цифровий рентген-апарат з доставкою по Україні за вигідними умовами. Устаткування якісне, сертифіковане, є гарантія від заводу-виробника. Ціна переносного рентгену залежить від моделі. Технічні характеристики, умови замовлення представлені у картках товару.

У чому переваги портативних рентген-установок

Основними перевагами портативного рентген-апарату порівняно зі стаціонарним є:
 • невеликий розмір;
 • легкість монтажу: встановлюються на опорну стійку;
 • автономність: є моделі з можливістю роботи без підключення до електромережі та швидкої зарядки;
 • мобільність: мала вага, можна переносити в руках, перевозити у легковому авто;
 • зручність використання: дозволяють отримувати рентгенівські знімки безпосередньо на місці обстеження пацієнта без необхідності його перевезення у відділення рентгенології.
Таке обладнання можна використовувати у лікарняних палатах та на відкритому повітрі, щоб забезпечити можливість обстеження для пацієнтів із проблемами рухливості чи людей у ​​віддалених районах. Портативний рентген може розміщуватись у будь-якому положенні щодо пацієнта без втрати якості знімків. Щоб отримати точну картину діагностованої ділянки, потрібно лише робити знімки під правильним кутом. При необхідності можна використовувати штатив для закріплення приладу. Єдине, є обмеження щодо зон знімання. Наприклад, з метою оцінки стану грудної клітини, кінцівок можливостей апарату не вистачає. А також можуть виникнути складності у діагностиці пацієнтів із зайвою вагою.

Будова переносного рентгенапарата

Серед характерних конструктивних особливостей мобільних моделей виділяють:
 • джерело випромінювання: генераторна труба з анодом, що обертається для отримання точних, якісних зображень навіть у важкодоступних місцях;
 • монітор: для отримання та аналізу знімка без необхідності його друку;
 • вертикальний штатив, який може змінювати положення, кут нахилу;
 • вбудований генератор;
 • коліматор: регулює розмір та форму конуса рентгенівського випромінювання, спрямовуючи його на досліджуваний об'єкт та мінімізуючи випромінювання, що потрапляє за межі необхідної області;
 • шнур для підключення до електричної мережі;
 • додаткові полиці.
Практично всі переносні рентген-апарати укомплектовані зручною сенсорною панеллю керування. Для налаштування параметрів приладу достатньо одного дотику. Додаткову безпеку забезпечує опція дистанційного керування зніманням. У такому обладнанні також ретельно продумана та добре спроєктована механічна начинка. Це дозволяє домагатися відповідності поточним стандартам, які у рентгеноскопічної галузі.

На що звернути увагу під час вибору переносного рентгена?

Щоб отримати якісне зображення, при виборі портативного цифрового рентгена необхідно враховувати такі параметри, як розмір фокальної плями, силу струму та напругу на трубці. Чим менші розміри фокусної плями, тим чіткіше зображення, тим дрібніші дефекти можна виявити за допомогою даного джерела випромінювання. Напруга на трубці рентгенівського апарату також визначає якість візуалізації кісткових структур. Оптимальною для якісної діагностики вважається напруга 65 кВ.

Купівля переносного рентген-апарату в компанії RH.UA

Якщо перед вами стоїть завдання вибрати портативний цифровий рентген-апарат в Україні – зверніться за допомогою до співробітників компанії RH.UA. Ми працюємо на ринку протягом 18 років, основний напрямок діяльності – постачання рентгенологічного обладнання безпосередньо із заводів-виробників. У каталозі представлено широкий асортимент продукції всесвітньо відомих брендів. Рентген-апарати поставляються клієнтам у найкоротші терміни. Доставка товару включена у вартість обладнання, а також введення його в експлуатацію та проведення навчання спеціалістом компанії.