Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
  1. Головна
  2. Рентген Апарати
  3. Квант

Підберемо рентген з гарантією 12 місяців

та безкоштовною доставкою та введеням в експлуатацію

Фільтр

Завод рентгенівського обладнання "КВАНТ" - провідне підприємство України в області розробки, виробництва і сервісного обслуговування сучасної рентгенівської діагностичної техніки.

Більше 30 років ми спеціалізуємося на конструкторській та програмній розробці, виробництві і сервісній підтримці рентгенобладнання, щоб кожен медичний заклад було оснащено якісними сучасними апаратами, для можливості швидкої постановки діагнозу і підбору оптимального лікування. За цей час ми створили не тільки власну матеріально-технічну базу, а й повністю замкнутий цикл виробництва з унікальними розробками. Постійне підвищення якості процесів виробництва дозволяє впроваджувати інноваційні технології, щоб наші клієнти першими могли скористатися новітніми технологіями в області рентгенодіагностики.

У своєму арсеналі Завод має більше 10 типів рентгенодіагностичних комплексів, що володіють сучасними передовими технічними можливостями, а також ряд патентів, таких як програмно-апаратний комплекс "NEYRON" створений з урахуванням усіх потреб для проведення швидкого і якісного обстеження, забезпечує зручність користування персоналу лікувального медичного закладу .

Маючи в своєму розпорядженні кваліфікованих фахівців, власну виробничу базу і сервісну службу, завод "Квант" пропонує весь комплекс робіт і послуг з доставки, проведення монтажних та пусконалагоджувальних робіт, навчання медичного та обслуговуючого персоналу, а також проведення сервісного обслуговування поставленої продукції.