Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Фільтри
Запчастини:Консолі управління
Відкриваєте клініку?
Дізнайтеся який апарат якісніше і швидше окупається!
Консоль управління для УЗД апарата – це сукупність пристроїв інтерактивного введення і виведення інформації, що забезпечує взаємодію між лікарем і діагностичною системою. Складається з робочого дисплея (в сучасних моделях використовується тачскрін), блоку клавіш і кнопок, в тому числі програмованих під потреби оператора, повзунків і крутилок, а також трекбола, який використовується для управління курсором.
Пульт управління – це централізуючий елемент конструкції УЗД сканера. Від його дизайну залежить простота і зручність роботи. З його допомогою активуються функції, запускаються утиліти і пакети розрахунків, налаштовуються параметри зображення на екрані. У зв'язку з високим навантаженням, консоль може вийти з ладу. Поширені причини поломки:
- проникнення лубриканта в вентиляційні отвори і пази кнопок;
- скупчення пилу;
- механічні пошкодження;
- потрапляння вологи;
- від'єднання контактів.

У більшості випадків панель можна відремонтувати або замінити на нову.

Де купити консоль управління для ультразвукового обладнання


В Україні придбати запчастини для УЗД сканера можна в інтернет-магазині RH. Фахівці компанії допоможуть підібрати нову або б/в деталь. За бажанням клієнта, досвідчені інженери відремонтують стару консоль. На всі роботи в сервісному центрі поширюється гарантія.
Корисні статті