Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
 1. Головна
 2. Медичні ендоскопи
 3. Колоноскопи

We will select the colposcope with a guarantee of 12 months

та безкоштовною доставкою та введеням в експлуатацію

Cписок бажань

Недостатньо товарів для порівняння!

Додайте мінімум 2 позиції для порівняння та виберіть найкращу для вас позицію

Фільтри
Ендоскопічні дослідження відкривають широкі можливості для фахівців, що практикують. Колоноскопія є золотим стандартом для виявлення запальних процесів, новоутворень товстого кишківника, профілактичних оглядів. Колоноскоп виступає універсальним інструментом для вирішення широкого спектра клінічних завдань, отримання чітких, деталізованих знімків. Компанія RH допоможе придбати високотехнологічне обладнання для обстеження нижніх відділів ШКТ від перевірених виробників: Pentax, AOHUA, Fujifilm та ін.

Актуальні галузі медицини для застосування колоноскопа

Колоноскоп – медичний прилад, який використовується при діагностиці захворювань товстого кишківника, доброякісних, злоякісних новоутворень, проведенні малоінвазивних процедур на ньому, для зупинки кровотечі. Апаратура складається з декількох елементів: ендоскопічна стійка, аспіратор, блок освітлення, системний відеоцентр, монітор, зонд колоноскопа (містить гнучку частину, тубус, дистальний кінець). Ендоскопічна стійка, крім стандартної комплектації, опціонально може включати освітлювач, відеосистему зі вбудованим програмним забезпеченням. Колоноскоп активно застосовується в різних сферах медицини: проктологія, гастроентерологія та ін. Апарат вводиться через анус у пряму кишку, товстий кишківник, для розширення просвіту подається повітря, а збільшене зображення з'являється на моніторі. Внутрішня поверхня кишок оглядається шляхом поступового просування, повороту ендоскопа. При виборі колоноскопа варто звернути увагу на такі параметри:
 • глибина різкості;
 • діоптрій;
 • вигин дистального кінця;
 • діаметр, робоча довжина трубки, що вводиться, окружність робочого каналу;
 • сумісність із максимальною кількістю джерел світла, аксесуарами.
Технічні можливості приладу дозволяють за один сеанс, крім діагностичного огляду, проводити малоінвазивні втручання (біопсія, видалення доброякісних утворень та ін.). За допомогою RH вдасться купити колоноскоп перевіреного виробника за вигідною ціною.

Переваги колоноскопа як діагностичного інструменту

Європейське товариство гастроінтестинальної ендоскопії (ESGE) рекомендує проводити ендоскопічне дослідження товстого кишківника в білому світлі ендоскопічними системами з можливістю розділяти мінімально віддалені один від одного деталі об'єкта. Досвідчені консультанти RH допоможуть підібрати найкращий варіант колоноскопа відповідно до клінічних цілей. Багато моделей оснащені режимом FICE – Flexible spectral Imaging Color Enhancement. Цифровий контрастний метод ендоскопії з підвищенням чіткості зображення ґрунтується на математичній обробці стандартного зображення, обробленого білим світлом, у модулі спектральної оцінки процесора. Технологія CMOS ɜ мегапікселем забезпечує створення зображення з високою роздільною здатністю. Після введення робочої частини дистального кінця сигнал із відеокамери гнучкої трубки колоноскопа надходить у системний відеоцентр, де перетворюється на картинку на моніторі. Плюси апаратури:
 • високоякісна фіброоптична система;
 • висока стійкість до появи «битих пікселів», утворення альфа-петель тубуса завдяки необхідній жорсткості трубки, що вводиться;
 • широка рухливість дистальної частини ендоскопа для створення зручного кута вигину дистального кінця;
 • ергономічність.
Залежно від функціонала колоноскопи ділять на оглядові (для огляду дистального відділу товстого кишківника через окуляр) та маніпуляційні (завдяки підключенню додаткового інструментарію стають можливими проведення біопсії, зупинка кровотечі, інвазивні маніпуляції).

Плюси співпраці з RH.UA

Компанія RH успішно працює на ринку 17 років і набула статусу надійного постачальника медобладнання. За роки професійної діяльності наша команда стала володарем численних дипломів, грамот, сертифікатів, бере активну участь у конференціях, виставках, конгресах, наукових форумах. Чому з нами вигідно співпрацювати:
 • відстрочка платежу до 3–24 місяців;
 • до 12 місяців гарантії (спектр гарантійних зобов'язань прописується вдоговорі);
 • можливість безкоштовної апробації апаратури на період до 5 днів (умови визначаються індивідуально);
 • безкоштовна доставка, монтаж та навчання співробітників;
 • проходження перед продажем перевірки на роботу, тестування на метрологічних фантомах.
Уточнити інформацію можна в телефонному режимі, заповнивши форму на сайті. Додатково надаються послуги з ремонту техніки, навчання лікарів роботі на сучасних діагностичних системах. Після покупки апарату для колоноскопії партнер отримує доступ до унікальної бази знань, розробленої експертами з багаторічним досвідом у медицині. Практична інформація буде корисною керівникам, маркетологам, докторам. Для розрахунків приблизної окупності, річного доходу зручно користуватися онлайн-калькулятором на нашому сайті Сучасні ендоскопічні системи забезпечують якісну візуалізацію, зручність в управлінні, прецизійність маніпуляцій та комфорт робочого процесу.
Корисні статті