Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ КОМІТЕТ З ЛІКАРСЬКИХ ПРЕПАРАТІВ ДЛЯ МЕДИЧНОГО ЗАСТОСУВАННЯ РЕКОМЕНДУЄ ЗАТВЕРДИТИ ПРЕПАРАТ VIZAMYL (FLUTEMETAMOL 18F INJECTION) ДЛЯ ПЕТ СКАНУВАННЯ БЕТА-АМІЛОЇДНИХ БЛЯШОК В ЄС

★ ★ ★ ★ ★

28.10.2014 "Статті"


ЄВРОПЕЙСЬКИЙ КОМІТЕТ З ЛІКАРСЬКИХ - Малюнок1

Європейський комітет з лікарських препаратів для медичного застосування дав позитивну оцінку новому радіофармацевтичному препарату Vizamyl, розробленому компанією GE Healthcare.

Європейський комітет з лікарських препаратів для медичного застосування (Committee for Medicinal Products for Human Use – CHMP) дав позитивну оцінку новому радіофармацевтичному препарату Vizamyl, який розроблений компанією GE Healthcare для ПЕТ обстеження накопичень бета-амілоїду в головному мозку пацієнтів з підозрою на хворобу Альцгеймера (ХА).

Оцінюючи ПЕТ знімки з такими препаратами як Vizamyl, лікарі можуть виявити патологічне накопичення бета-амілоїду в головному мозку, який є головною причиною розвитку ХА. У поєднанні з клінічними обстеженнями пацієнтів, Vizamyl – дуже ефективний препарат, який потенційно може бути використаний для ранньої діагностики та лікування.

У жовтні 2013 року Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів (US Food and Drug Administration – USFDA) схвалило Vizamyl для ПЕТ сканування бета-амілоїдних бляшок в головному мозку пацієнтів при підозрі на ХА або іншу патологію з порушенням когнітивних функцій.

GE Healthcare створила спеціальну програму підготовки лікарів для роботи та аналізу результатів обстежень ПЕТ за допомогою Vizamyl. Ця програма підготовки буде доступна всім без додаткової оплати.

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ КОМІТЕТ З ЛІКАРСЬКИХ - Малюнок2

УЗД апарати з підтримкою контрастних досліджень: Toshiba Aplio XG, Siemens Acuson S2000. Кращі пропозиції від компанії RH.

14.10.2019

Геннадий

★ ★ ★ ★ ★

Написати відгук