Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

УЗД в смартфоні: кишенькові ультразвукові апарати

★ ★ ★ ☆ ☆

19.05.2021 "Статті"


Ще декілька років тому твердження “УЗД в смартфоні” вважалось міфом. Проте з швидким розвитком комп’ютерних технологій це стало реальністю. Завдяки мобільності та потужності гаджетів ви можете проводити якісну оперативну діагностику у будь який момент часу.

У цій статті ми розглянемо портативні системи двох світових брендів, що дають нам можливість проводити дослідження не відходячи від ліжка хворого, маючи при собі лише смартфон (або планшет) та маленький кейс з датчиком, що зручно вміщається у кишені вашого білого халату.

Переваги УЗД апаратів для телефонів

Philips Lumify та Chison Sonoeye – портативні кишенькові ультразвукові системи, що складаються з лінійного, конвексного та секторного датчиків і безкоштовного програмного забезпечення, що працює на базі OS Android.

Ключовими перевагами даних сканерів являються:

  • Швидкість та доступність. 

Для проведення обстеження вам необхідно підключити датчик до смартфону або планшета за допомогою універсального кабеля (type-c або micro-USB) та вибрати в спеціально встановленій програмі той вид обстеження який необхідний в даний момент. 

  • Зручність.

Програма дає нам можливість ведення бази даних пацієнтів прямо у гаджеті, збереження відео та зображень, а також декілька видів експорту на інші носії, соціальні мережі, e-mail, тощо.

  • Комунікації.

Спеціальна функція в програмі дозволяє транслювати обстеження у режимі реального часу по типу системи Skype, тим самим спрощуючи обмін інформацією між лікарями та даючи можливість проведення on-line консиліумів.

  • Діагностична якість.

Використання технологій, що здійснюють високу проникаючу здатність, зменшують розмитість та приглушують артефакти.

Порівняння Philips Lumify та Chison Sonoeye

  Chison Sonoeye Philips Lumify
2D – режим + +
М – режим + +
Кольоровий доплер + +
PW – режим +
Режим тканинної гармоніки (THI) + +
Автоматична оптимізація зображення +

AIO

+

AutoSCAN

Покращувачі зображення Compound SonoCT

XRES

On-line комунікація +

SonoRemote

+

Reacts

Мова Англійська, китайська, німецька Англійська
Тип підключення Type-c Type-c, micro-USB

Порівняльна характеристика датчиків для смартфонів

  • Лінійні

УЗД в смартфоні: кишенькові - Малюнок1УЗД в смартфоні: кишенькові - Малюнок2

УЗД в смартфоні: кишенькові - Малюнок3

Chison Sonoeye P2 – лінійний датчик вагою 200г, з частотою 4.5 – 10.0 MHz , що підходить для обстежень молочної та щитоподібної залоз, скелетно-м’язової системи, легень, судин та поверхнево розташованих структур. У робочій програмі створені розрахунки для щитоподібної залози та судин.

Philips Lumify L12-4  – лінійний датчик вагою 140 г, з частотою 4-12MHz та глибиною сканування до 12 см. Спеціально створені режими для обстежень легень, судин, скелетно-м’язової системи та поверхневих структур. Наявні розрахунки для визначення відсотка стенозів при обстеженні судин.

УЗД в смартфоні: кишенькові - Малюнок4УЗД в смартфоні: кишенькові - Малюнок5

  • Конвексні

Chison Sonoeye P5 – конвексний датчик з частотою 2.0 – 4.5 MHz. Наявні пресети та розрахунки для абдомінальних, акушерських досліджень; пресет для дослідження легень та судин черевної порожнини.

УЗД в смартфоні: кишенькові - Малюнок6

Philips Lumify C5-2  –  конвексний датчик  з частотою 2.0 – 5.0 MHz та глибиною сканування до 30 см. В програмі створені пресети для обстеження черевної порожнини, легень, акушерства та гінекології.

УЗД в смартфоні: кишенькові - Малюнок7УЗД в смартфоні: кишенькові - Малюнок8

УЗД в смартфоні: кишенькові - Малюнок9

  • Секторні

Chison Sonoeye P3 – секторний датчик з частотою 1.5 – 4.0 MHz та створеними програмами для обстеження черевної порожнини, кардіологічного обстеження та дослідження легень.

УЗД в смартфоні: кишенькові - Малюнок10УЗД в смартфоні: кишенькові - Малюнок11

Philips Lumify S4-1 – секторний датчик  із частотою 1.0 – 4.0MHz і глибиною сканування до 30 см. Наявні програми FAST, кардіологічного обстеження, дослідження легень, черевної порожнини, акушерства та гінекології.

УЗД в смартфоні: кишенькові - Малюнок12УЗД в смартфоні: кишенькові - Малюнок13

УЗД в смартфоні: кишенькові - Малюнок14

ЧИ ПРАВИЛЬНО ВИ ДОГЛЯДАЄТЕ ЗА УЗ-АПАРАТОМ?


Завантажте посібник по догляду прямо зараз

Завантажити PDF

Також компанії Chison та Philips надають доступ до відео-інструкцій використання продуктів Sonoeye та Lumify відповідно.

 

Написати відгук