Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
  1. Головна
  2. Ендоскопічні системи
  3. Лапароскопічні Стійки

Підберемо ендоскоп з гарантією 12 місяців

та безкоштовною доставкою та введеням в експлуатацію

Cписок бажань

Недостатньо товарів для порівняння!

Додайте мінімум 2 позиції для порівняння та виберіть найкращу для вас позицію

Ендоскопічні технології створили новий рівень проведення хірургічних операцій на різних органах. Застосування спеціального обладнання дозволяє зробити процес діагностики, оперативного лікування максимально точним, швидким та комфортним. Лапароскопічні стійки – це комплект високотехнологічної апаратури для проведення малоінвазивних операцій.

Лапароскопічні стійки: області застосування

Медичний комплекс ефективно використовують для якісної візуалізації анатомічних структур, проведення малоінвазивних ендоскопічних втручань на різних органах. Лапароскопічні операції дозволяють проводити хірургічне лікування без порожнинних розрізів, широка травматизація тканин, з мінімальним періодом реабілітації. Для правильного проведення маніпуляцій необхідно забезпечити легкий, швидкий доступ до комплексу пристроїв, які дозволяють детально зображати об'єкти. Базова комплектація включає лапароскопічні прилади різних параметрів, набір інструментів для захоплення, утримання, резекції м'яких тканин, потужне джерело світла, апарат для коагуляції та зупинки кровотечі, пристрій для запису, аналізу відеоматеріалів, ергономічний стелаж. Завдяки продуманій конструкції та високій функціональності обладнання створює оптимальне робоче середовище для проведення точних маніпуляцій, відтворення детального зображення анатомічних структур. За допомогою RH.UA вийде купити функціональну, високотехнологічну апаратуру за прийнятною вартістю.

Конструктивні особливості обладнання

Висока точність маніпуляцій, цифрового зображення забезпечується обладнанням LAPOMED нового формату: Full HD, 4K камера CMOS (комплект головки камери та блоку управління), покращений цифровий Zoom, потужний LED-освітлювач, автоматична помпа. Комплектація лапароскопічної стійки сформована так, щоб створити оптимальне середовище для виконання хірургом складних операцій на професійному рівні у різних умовах. Базовий перелік включає такі позиції, як ендоскопічна камера, освітлювач, СО2-інсуффлятор, монітор, аспіратор-іригатор, електричний коагулятор, стійка приладів. Широкий вибір параметрів налаштування, функціональних профілів, режимів дає можливість максимально точно налаштувати прилади залежно від специфіки процедури. Великий відсоток лапароскопів дозволяє відтворити зображення внутрішніх структур, коли вони знаходяться на відстані близько 50 мм від об'єкта. Напрямок осі зору в сучасних апаратах становить 0, 30, 45, 75 градусів. Мініатюризація ендоскопічної техніки створює умови для точних мінілапароскопічних і мініторакоскопічних втручань, після яких практично не залишається рубців, а ризик кровотеч зведений до мінімуму. У безлінзових відеолапароскопах відеокамера розташована в дистальному кінці приладу. Для отримання якісного зображення оптика має мінімальну масу, високу роздільну здатність. Світло під час операції проникає в грудну, черевну порожнину через гнучкий світловий путівник, з'єднаний із лапароскопом. Ціна певної позиції залежить від технічних характеристик, комплектації, виробника. Досвідчені техніки сервісного центру допоможуть із коректним вибором моделі. За потреби можливий виїзд інженерів від компанії за адресою для навчання персоналу. Наші спеціалісти системно підвищують кваліфікацію, вивчають інформацію про технічні новинки на міжнародних медичних виставках, конференціях, наукових форумах.

Лапароскопічні стійки: переваги вибору

Комплекс апаратури для лапароскопічної стійки для хірургічних операцій дає можливість робити точні маніпуляції без додаткового ризику травм, помилок, ускладнень. Високотехнологічні відеокамери здатні давати збільшення у 40-кратному розмірі, мають широкий діапазон повороту. Параметри проколу для використання лапароскопічних інструментів не перевищують 10 мм. Сучасні коагулювальні системи дозволяють швидко зупинити внутрішню, зовнішню кровотечу. Переваги обладнання:
  • висока деталізація;
  • відмінна передача кольору;
  • висока кадрова частота;
  • малоінвазивність;
  • низька енерговитратність;
  • швидкий обмін даними;
  • індивідуальне програмування кнопок.
За потреби до камери можна під'єднати зовнішній носій для збереження даних, клавіатури, вибрати спеціалізацію в інтуїтивному меню. Компанія RH гарантує якість продукції та професійну допомогу при виборі. На все обладнання надається повний пакет документів, забезпечується можливість безплатної доставки, пропонуються послуги з налаштування, монтажу та навчання персоналу.

Ціна на УЗД апарат - Лапароскопічні Стійки

Товари Ціна
LAPOMED PLUS FHD 822 757 грн.
LAPOMED BASE FHD 581 984 грн.
LAPOMED Ultra 4K LPM-S-LAP-3 1 275 886 грн.