Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

НОРВЕЗЬКЕ АГЕНТСТВО З ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ СХВАЛИЛО ВИКОРИСТАННЯ SONAZOID ПРИ УЛЬТРАЗВУКОВОМУ ДОСЛІДЖЕННІ

30.07.2014 "Статті"


НОРВЕЗЬКЕ АГЕНТСТВО З ЛІКАРСЬКИХ - Малюнок1

Sonazoid – це контрастна речовина, яка використовується в УЗД фокальних уражень печінки. Клінічні дослідження показали, що Sonazoid значно покращує візуалізацію уражень печінки під час УЗД і диференціацію новоутворень.

Компанія GE оголосила схвалення Норвезького агентства з лікарських засобів контрастного препарату Sonazoid. Ця контрастна речовина використовується в УЗД фокальних уражень печінки. Клінічні дослідження показали, що Sonazoid значно покращує візуалізацію уражень печінки під час УЗД і диференціацію новоутворень.

За словами лікарів Університетської лікарні Осло, Sonazoid має більш тривалу контрастну дію ніж інші контрастні речовини, а також дає можливість диференціювати доброякісні новоутворення від злоякісних. Таким чином, можна підібрати необхідні заходи лікування і поліпшити прогноз пацієнтів.


Результати клінічних досліджень, проведених в Японії, опубліковані в Американському журналі Рентгенології (American Journal of Roentgenology) показали, що точність диференціації новоутворень значно вище при контрастно-посиленому УЗД з Sonazoid, ніж при звичайному УЗД або під час динамічної КТ. Ці результати підтвердилися іншими дослідниками. Контрастно-посилене УЗД з Sonazoid перевершує динамічну КТ у виявленні метастатичних уражень печінки менше 1 см. Цей факт показує, що такий метод дуже чутливий і може стати безцінним діагностичним інструментом, зокрема для пацієнтів після колоректального раку. Результати також показали, що ця процедура добре переноситься пацієнтами.

За даними World Cancer Research Fund International, Норвегія стоїть на шостому місці в світі за поширеністю раку прямої кишки для обох статей (38,9 на 100,000 населення) і на першому місці (35,0 на 100,000 населення) для жінок. Оскільки у приблизно 60-70% пацієнтів з колоректальним раком рано чи пізно виявлять новоутворення печінки, більш точні методи необхідні для поліпшення прогнозу пацієнтів.

НОРВЕЗЬКЕ АГЕНТСТВО З ЛІКАРСЬКИХ - Малюнок2

УЗД апарати з підтримкою контрасних досліджень Toshiba Aplio XGSiemens Acuson S2000. Тільки найкращі пропозиції від компанії RH.

Написати відгук