Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

КОМПАНІЯ GE ПІДНЯЛА МОЖЛИВОСТІ КАРДІОВАСКУЛЯРНОГО УЛЬТРАЗВУКОВОГО ДОСЛІДЖЕННЯ

28.07.2014 "Статті"


Компанія GE розробила нову ультразвукову систему Vivid T8, призначену для різних кардіоваскулярних досліджень. Легка, мобільна система дає можливість виконувати звичайні та специфічні дослідження: трансезофагеальну ехокардіографію, стрес-Ехо-КГ.

Компанія GE розробила нову ультразвукову систему Vivid T8, яка призначена для різних кардіоваскулярних досліджень. Легка, мобільна система дає можливість виконувати звичайні так і цілий ряд специфічних досліджень: трансезофагеальну ехокардіографію, стрес-Ехо-КГ та інші. Ця система дуже зручна у використанні, важить менше 60 кг і здатна безвідмовно працювати при великих навантаженнях.

З всесвітнім зростанням кардіоваскулярних захворювань потрібна надійна система, яка дозволить лікарям мати доступ до апарата з високою продуктивністю.

За словами генерального менеджера відділу кардіоваскулярного УЗД, система Vivid T8 пройшла вібраційне, шокове і термічне тестування, тому цю систему можна використовувати не тільки в клінічних установах, але й у більш суворих середовищах.

Оскільки система Vivid T8 має загальні функції з усіма LOGIQ і Vivid системами, вона багатофункціональний гібрид, надійна і одночасно доступна в ціні.

Оснащена чотирма портами для датчиків, сенсорним екраном та інтуїтивним інтерфейсом користувача, система Vivid T8 покращує доступ і швидкість клінічних процедур.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ

Кардіологічні

Tissue Velocity Imaging – записує динамічні дані від рухомого серця для того, щоб квантифікувати функції лівого шлуночка.

AutoEF – автоматично визначає фракцію серцевого викиду лівого шлуночка.


SmartStress – автоматично регулює настройки для поліпшення робочого процесу та діагностичної впевненості.

Automated Function Imaging – оцінює і квантіфікує функцію стінки лівого шлуночка в спокої і при скороченні.

Auto IMT – автоматичне визначення товщини комплексу інтима-медіа.

Датчики для трансезофагеальної Ехо-КГ.

Багатоплощинний ехокардіографічний датчик для дорослих.

Контроль і моніторинг при проведенні процедур.

Спільні функції з системами LOGIQ:

Virtual Convex – розширює поле зору при використанні лінійних датчиків.

LOGIQ View – збільшує поле зору, щоб можна було візуалізувати великі органи в одному зображенні.

B-Flow – передовачасова і просторова роздільна здатність, що дає можливість оцінити кровотік і структуру судинної стінки без обмежень доплера.

Blood Flow Imaging – підвищує якість візуалізації динаміки кровотоку за допомогою унікального алгоритму.

Toshiba Artida – ультразвукова діагностична система для кардіоваскулярних досліджень. Тільки кращі пропозиції від компанії RH.

Оцініть, будь ласка, статтю:

Написати відгук