Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

ЕЛАСТОГРАФІЯ ЗСУВНОЇ ХВИЛІ ТА ПЛАЦЕНТАРНА ДИСФУНКЦІЯ

★ ★ ★ ★ ★

27.01.2015 "Статті"


ЕЛАСТОГРАФІЯ ЗСУВНОЇ ХВИЛІ ТА - Малюнок1Метою дослідження було встановити можливість диференціації плаценти за допомогою еластографії зсувної хвилі (shear wave elastography, аппарат Philips iU22) у пацієнтів із нормальним перебігом вагітності та з ускладненнями прееклампсією між 20-23 тижнями.

Journal of Ultrasound in Medicine

January 1, 2015; 34 (1)

Shear Wave Elastography in Placental Dysfunction

Canan Cimsit, MD, Tevfik Yoldemir, MD, Ihsan Nuri Akpinar, MD

Метою дослідження було встановити можливість диференціації плаценти за допомогою еластографії зсувної хвилі (shear wave elastography, аппарат Philips iU22) у пацієнтів із нормальним перебігом вагітності та з ускладненнями прееклампсією між 20-23 тижнями.

Проспективне дослідження включало 204 пацієнтки з одноплідною вагітністю які підлягали рутинному УЗ скануванню в проміжок між 20 та 23 тижнями. 129 жінок обстежено за допомогою еластографії зсувної хвилі. 101 пацієнтку з клінічно нормальною вагітністю, нормальними біометричними вимірами плоду та неускладненими пологами віднесено до групи А. 28 жінок з клінікою прееклампсії (early-onset preeclampsia), АТ≥140/90мм.рт.ст, протеїнурія ≥0.3г/24год, рання діастолічна зазубрина при доплерометрії маткової артерії, індекс пульсативності >95 перцентиля) віднесено до групи В. Жінки з заднім розташуванням плаценти (обмеження глибини роботи еластографії зсувної хвилі >8см) та іншою акушерською патологією (n=12) виключені із дослідження.

Встановлено, що показники еластографії зсувної хвилі у групі В (середнє значення 6.67 kPa в центрі  плаценти та 6.64 kPa на периферії) були достовірно вищими, ніж у групі А (2.28 kPa та  2,48 kPa відповідно, P<.05).

Автори роблять висновок, що еластографія зсувної хвилі ― простий і операторнезалежний метод у прогнозуванні ймовірності прееклампсії.

УЗД апарат з унікальною технологією еластографії зсувної хвилі Siemens Acuson S2000 Ви можете придбати у нас. Тільки вигідні пропозиції від компанії RH.

Більше інформації чекайте незабаром на нашому сайті!

24.02.2020

Григорій Коваленко

★ ★ ★ ★ ★

14.10.2019

Юра

★ ★ ★ ★ ★

Написати відгук