Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

Сучасні технології датчиків: xMATRIX, XDclear, PureWave.

★ ★ ★ ★ ★

13.11.2018 "Статті"


Поряд з модернізацією УЗ-апаратів, виробники вдосконалюють і можливості датчиків, так як вони є ключовими в ланцюзі передачі сигналу для відновлення зображення.

Фактично, датчики – основний визначальний фактор якості зображення. Однак, область медичного обладнання використовує той же п’єзоелектричний матеріал вже більше 40 років.

Технологічним проривом стала поява ряду технологій, які стосуються виробництва датчиків і надання їм нових можливостей і властивостей.

До них відносяться:

  • xMATRIX;
  • XDclear;
  • PureWave.

xMATRIX

xMATRIX сама передова універсальна технологія датчиків. На консолі управління є кнопка, яка активує технологію, завдяки чому всі режими стають доступними в одному датчику: 2D, 3D / 4D, Live 3D Echo, Live xPlane, Live 3D Zoom, Live 3D Full Volume, iRotate, Live MPR, MPR, M -mode, Doppler, кольоровий доплер і CPA. Немає необхідності призупиняти обстеження для перемикання датчиків. Може поєднуватися з технологіями Philips nSIGHT і PureWave.

Датчики з xMATRIX підвищують рівень продуктивності сканування. Вони використовують потужність 150 комп’ютерних плат, з повністю дискретизованими елементами для фокусування і управління на 360 градусів.

Жива візуалізація xPlane створює одночасно дві площини з повним розширенням, дозволяючи отримувати в два рази більше клінічної інформації за той же проміжок часу, що і звичайна 2D-візуалізація.

xMATRIX доступна в системах EPIQ 7 і CX50.

ЧИ ПРАВИЛЬНО ВИ ДОГЛЯДАЄТЕ ЗА УЗ-АПАРАТОМ?


Завантажте посібник по догляду прямо зараз

Завантажити PDF

XDclear

Технологія від GE, розроблена шляхом точної інженерії і поєднання монокристалів, акустичного підсилювача і охолоджувача. Це забезпечує більш потужну, чисту і ефективну звукову хвилю з більш широкою пропускною здатністю, ніж традиційна технологія датчиків.

Монокристали є основою чудової якості зображення, тому що включають посилений п’єзоелектричний матеріал для генерації високоякісного акустичного сигналу.

Акустичний підсилювач призводить до збільшення потужності зі зменшеним розсіюванням тепла. Оскільки енергія, яка раніше втрачалася через структури підкладки, тепер відбивається і повторно використовується. Охолоджувач зменшує виділення тепла, яке знижувало чутливість і проникнення променя.

GE XDclear датчики застосовні на моделях сімейства GE XDclear. До них відносяться Logiq E9, Logiq S8.

PureWave

Philips розробила цю технологію, з метою знайти рішення для обстеження більш складних пацієнтів. Датчики PureWave використовують пьезо кристали, які більш чисті, однорідні, мають більш низькі втрати і можуть передавати енергію точно і ефективно.

Дана технологія значно збільшує частотне охоплення, яке раніше забезпечувалося з двох датчиків з традиційними кристалами. Що також означає значне підвищення пропускної спроможності і забезпечує глибоке проникнення і високу роздільну здатність.

Крім того, технологія PureWave підтримує більш високу чутливість на ширшому діапазоні частот.

Датчики PureWave застосовуються до більшості високоякісних ультразвукових систем Philips, таких як CX 50, HD11 XE, IU22, Affiniti 50 і Affiniti 70 і Epiq 7.

Хочете дізнатися більше про технології, датчики або УЗ-апарати? Тоді зв’яжіться з нами і ми відповімо на всі ваші запитання. Також ви можете ознайомитися з асортиментом обладнання в нашому каталозі.

Написати відгук