Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

ОБ’ЄМНЕ КОЛЬОРОВЕ ДОПЛЕРІВСЬКЕ КАРТУВАННЯ (КДК) В РЕАЛЬНОМУ ЧАСІ ПОКРАЩУЄ ТОЧНІСТЬ ВИМІРЮВАННЯ ХРОНІЧНОЇ МІТРАЛЬНОЇ РЕГУРГІТАЦІЇ

★ ★ ★ ★ ★

28.07.2014 "Статті"


ОБ’ЄМНЕ КОЛЬОРОВЕ ДОПЛЕРІВСЬКЕ КАРТУВАННЯ - Малюнок1

Siemens ACUSON S2000 з 3-мірною візуалізацією та інструментами виміру для оцінки мітральної регургітації має великі переваги. Оскільки передбачувана кількість людей з мітральною регургітацією тільки в Європі та Північній Америці становить 6 млн, це актуальна проблема для сучасної кардіології.

За словами директора кардіоваскулярного інституту Університетської клініки Мадрида (Мадрид, Іспанія) Siemens ACUSON S2000 з 3-мірною візуалізацією та інструментами виміру для оцінки мітральної регургітації має великі переваги.

Оскільки передбачувана кількість людей з мітральної регургітацією тільки в Європі та Північній Америці становить 6 мільйонів, це актуальна проблема для сучасної кардіології.

Загальноприйнятий метод квантифікації мітральної регургітації це вимір місцевого звуження кровотоку, використовуючи площу струменя мітральної регурітаціі (proximal isovelocity surface area – PISA). За даними 2-мірного дослідження, можна тільки зробити припущення про симетрію кровотоку. PISA часто не симетричне, але за допомогою унікального програмного забезпечення eSie PISA від компанії Siemens, лікарі можуть виміряти справжню PISA і ефективну площу отвору регургітації (effective regurgitant orifice area – EROA), за даними об’ємного КДК в реальному часі в 3-х вимірах.

Коли доступні такі потужні інструменти, робочий процес поліпшується і пацієнтам можна з упевненістю виставити діагноз.

 

ОБ’ЄМНЕ КОЛЬОРОВЕ ДОПЛЕРІВСЬКЕ КАРТУВАННЯ - Малюнок2

ОБ’ЄМНЕ КОЛЬОРОВЕ ДОПЛЕРІВСЬКЕ КАРТУВАННЯ - Малюнок3

ОБ’ЄМНЕ КОЛЬОРОВЕ ДОПЛЕРІВСЬКЕ КАРТУВАННЯ - Малюнок4

14.10.2019

Стоун Эмма Владимировна

★ ★ ★ ★ ★

Написати відгук