Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

ЧКВ під контролем ВСУЗД збільшує 2-річну виживаність та зменшує потребу в шунтуванні

05.04.2024 "Статті"


Приклад внутрішньосудинного ультразвукового дослідження (ВСУЗД), показаного в рамках можливості мультимодальної візуалізації на Fujifilm CVIS.

Використання внутрішньосудинного ультразвуку (ВСУЗД) для керування процедурами черезшкірного коронарного втручання (ЧКВ) асоціюється зі значним покращенням виживання через два роки, згідно з новими даними, опублікованими в JSCAI, офіційному журналі Товариства серцево-судинної ангіографії та втручань (SCAI). ЧКВ під контролем ВСУЗД також пов’язане з іншими ключовими перевагами, що є ще одним доказом того, що внутрішньосудинна візуалізація може суттєво покращити догляд за пацієнтом.

Дослідження, яке також було представлено учасникам TCT 2023 у Сан-Франциско, включало дані японського реєстру понад 8500 пацієнтів з ЧКВ, пролікованих у період з вересня 2008 року по грудень 2017 року. Середній вік пацієнтів становив 68,3 років.

Майже 84% пацієнтів виконали ЧКВ під контролем ВСУЗД. Первинний результат дослідження – комбінація смерті, гострого коронарного синдрому, госпіталізації з серцевою недостатністю та аортокоронарного шунтування – через два роки суттєво не відрізнявся серед пацієнтів, яким виконували і не виконували ЧКВ під контролем ВСУЗД. З іншого боку, смерть і коронарне шунтування були значно рідшими серед пацієнтів, яким виконували ЧКВ під контролем ВСУЗД.

Коли автори зосередилися виключно на пацієнтах зі складною коронарною анатомією, вони виявили, що ЧКВ під контролем ВСУЗД пов’язане зі значно нижчим ризиком первинного результату дослідження. Стратегія ВСУЗД також знизила індивідуальний дворічний ризик смерті, коронарного шунтування або госпіталізації з приводу серцевої недостатності.

“Наше дослідження надає надійні докази на користь використання ВСУЗД при коронарних втручаннях”, – сказав провідний автор Toshiki Kuno, доктор медичних наук, ветеран інтервенційної кардіології з Японії, який зараз є науковим співробітником кардіології в медичному центрі Montefiore, в заяві SCAI. “Візуалізуючи коронарні артерії в режимі реального часу, лікарі можуть точно оцінити тяжкість захворювання і оптимізувати розміщення стентів, що в кінцевому підсумку призводить до поліпшення результатів лікування пацієнтів”.

Написати відгук