Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

НОВИЙ HIGH-TECH РУЧНИЙ ПРИСТРІЙ ВІД КОМПАНІЇ PHILIPS МОЖЕ НАДАТИ РЕЗУЛЬТАТИ АНАЛІЗУ КРОВІ ВІДРАЗУ, БЕЗ ЗАТРИМОК

28.10.2014 "Статті"


НОВИЙ HIGH-TECH РУЧНИЙ ПРИСТРІЙ - Малюнок1Minicare кардіологічний cTn-I пристрій розроблений для того, щоб допомогти працівникам охорони здоров’я ідентифікувати високий ризик на гострий коронарний синдром, не відходячи від пацієнта. Перше експериментальне дослідження показало хорошу ефективність пристрою.

Прототип ручного аналізатора крові на тропонін (cTn-I) продемонстрував хороший потенціал видавати результати на рівні стандартної лабораторії менш ніж за 10 хвилин, просто взявши кров із пальця. Minicare кардіологічний cTn-I пристрій розроблений для того, щоб допомогти працівникам охорони здоров’я ідентифікувати високий ризик на гострий коронарний синдром, не відходячи від пацієнта. Перше експериментальне дослідження показало хорошу ефективність пристрою, і Philips планує почати клінічні дослідження системи Minicare cTn-I в 2015 році.

Експериментальне дослідження проводили в лікарні імені святої Катаріни – передовому кардіологічному центрі в Нідерландах. Пристрій для аналізу крові Minicare продемонстрував себе на рівні зі стандартним лабораторним тестом на cTn-I. Це дослідження показало, що в майбутньому точні результати можна отримати протягом лічених хвилин, не виходячи з палати пацієнта.

За останніми даними, приблизно 15 відсотків хворих, госпіталізованих в невідкладному порядку з болем в ділянці серця мають інфаркт міокарда (серцевий напад). Стандартне лабораторне дослідження на cTn-I може зайняти до 90 хвилин, що істотно обмежує дії лікаря. Використовуючи нову систему Minicare cTn-I, працівники охорони здоров’я зможуть діагностувати та лікувати гострий коронарний синдром раніше, і одним маленьким проколом пальця покращити прогноз пацієнта. У той же час, цей тест можна застосовувати як критерій виключення для виписування пацієнтів, які не потребують невідкладної допомоги.

Ключовим фактором для запобігання основних причин раптової смерті є розробка нових інноваційних методів для їх ранньої діагностики та лікування. Якраз цю мету ставить перед собою компанія Philips.

НОВИЙ HIGH-TECH РУЧНИЙ ПРИСТРІЙ - Малюнок2

Написати відгук