Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

НОВА РЕВОЛЮЦІЙНА ПЕТ/МРТ СИСТЕМА

★ ★ ★ ★ ★

12.09.2014 "Статті"


НОВА РЕВОЛЮЦІЙНА ПЕТ/МРТ СИСТЕМА - Малюнок1

Професор, доктор наук Занг-Хі Чо, є новатором в нейровізуалізації за допомогою ультра-високопольної (УВП) магнітно-резонансної томографії (МРТ), високорозрішувальній дослідницькій томографії (ВРДТ – highresolution research tomography – HRRT) і позитронно-емісійній томографії (ПЕТ).

 Професор, доктор наук Занг-Хі Чо, є новатором в нейровізуалізації за допомогою ультра-високопольної (УВП) магнітно-резонансної томографії (МРТ), високорозрішувальній дослідницькій томографії (ВРДТ – highresolutionresearchtomographyHRRT) і позитронно-емісійній томографії (ПЕТ). Тридцять вісім років тому, професор Чо очолив команду, яка вперше в світі створила ПЕТ сканер із кільцевим детектором і запропонувала сцинтиляційний матеріал германат бісмуту для застосування в сфері ядерної медицини. Останні роки професор Чо працює над новітньою розробкою – ПЕТ/МРТ система з революційною 7 Тесла (Т) МРТ з ВРДТ-ПЕТ.

НОВА РЕВОЛЮЦІЙНА ПЕТ/МРТ СИСТЕМА - Малюнок2

Погляньте на мозок, як ніколи раніше

Новітня система була розроблена для in vivo візуалізації мозку на молекулярному рівні, використовуючи високорозрішуючі візуалізаційні системи: ВРДТ-ПЕТ і 7Т ультра-високопольну МРТ. Ці дві високотехнологічні системи знаходяться в сусідніх кабінетах і взаємопов’язані спеціальним з’єднувальним пристроєм. Використовуючи специфічні радіоліганди і датчики, ВРДТ-ПЕТ може виявити зміни в мозку на молекулярному рівні. 7Т МРТ система дає можливість візуалізувати субміліметрову морфологію мозку з небувалою детальністю і якістю зображень кортикальної та субкортикальної ділянок, а також ділянки стовбура мозку.


НОВА РЕВОЛЮЦІЙНА ПЕТ/МРТ СИСТЕМА - Малюнок3

«Супер-старе» суспільство?

Передбачається, що до 2026 року, відсоток населення старше 65 років у Південній Кореї становитиме більш 20 відсотків, що дасть їй звання «супер-старе» суспільство. Ця актуальна проблема одна з основних причин, по якій професор Чо і команда використовують Siemens MAGNETOM 7Т УВП МРТ сканер для дослідження інсульту головного мозку, хвороби Паркінсона і Альцгеймера.

НОВА РЕВОЛЮЦІЙНА ПЕТ/МРТ СИСТЕМА - Малюнок4

Інсульти в Південній Кореї

Проблема ранньої діагностики та лікування інсульту існує, як в Південній Кореї, так і в будь-якій країні світу. За допомогою Siemens MAGNETOM 7Т МРТ системи, лікарі зможуть із високою точністю діагностувати і лікувати інсульти на більш ранніх етапах розвитку. Інсульту можна навіть запобігти шляхом дослідження (мікро) васкулярних патологій в мозку, використовуючи магнітно-резонансну ангіографію (МРА). Це можливо тому, що з 7Т системою, точність досягає до 0,2 мм.

НОВА РЕВОЛЮЦІЙНА ПЕТ/МРТ СИСТЕМА - Малюнок5

Новий підхід до дослідження та лікування поширених нейродегенеративних захворювань

7Т МРТ робить знімки з відмінною якістю, значно покращуючи можливості дослідження і лікування хвороби Паркінсона і Альцгеймера. 7Т МРТ дозволяє безпосередньо встановлювати електроди для глибокої стимуляції головного мозку (ГСМ) пацієнтам з хворобою Паркінсона. У 2007 році, професору Чо вдалося зробити in vivo знімки високої роздільної здатності чітко помітних субструктур гіпокампу, що дозволяє лікарям стежити за прогресом хвороби. Професор Чо описав різницю між низькопольною МРТ і його новою 7Т ультра-високопольною системою, як різницю – день і ніч.

НОВА РЕВОЛЮЦІЙНА ПЕТ/МРТ СИСТЕМА - Малюнок6

Майбутнє застосування ПЕТ/МРТ гібридних систем

Професор Чо підкреслив, що в майбутньому, дослідження «сучасних психічних розладів», таких як порушення сну, депресія і обсесивно-компульсивний розлад, стане більш точним і доступним. За словами професора Чо, при дослідженні причин хвороб, морфологічні зміни повинні бути вивчені до кінця для поліпшення прогнозу пацієнта і для запобігання хвороб.

НОВА РЕВОЛЮЦІЙНА ПЕТ/МРТ СИСТЕМА - Малюнок7

14.10.2019

Светлана

★ ★ ★ ★ ★

Написати відгук