Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK

НА ЩОРІЧНІЙ ЗУСТРІЧІ RSNA 2014 КОМПАНІЯ SAMSUNG ПРЕДСТАВИЛА НОВУ УЛЬТРАЗВУКОВУ СИСТЕМУ RS80A

05.01.2015 "Статті"


Нова УЗД система високого класу Samsung RS80A включає в себе потужний набір функцій для покращення діагностичних можливостей і комфорту пацієнта. Нова система пропонує користувачу велику кількість діагностичних інструментів: S-Detect, Elastoscan, Automatic QuickScan, ClearTrack. 

Нова УЗД система високого класу Samsung RS80A включає в себе потужний набір функцій для покращення діагностичних можливостей і комфорту пацієнта. Нова система пропонує користувачу велику кількість діагностичних інструментів, таких як: S-Detect – технологія для оцінки паталогічних вогнищ в молочній залозі, яка автоматично визначає краї та дає оцінку по шкалі BI-RADS; Elastoscan (еластографія) молочної та щитоподібної залоз – для визначення жорсткості тканин з автоматичним обчисленням strain ratio; Automatic QuickScan – для швидкої зміни параметрів налаштування, що пришвидшує робочий процес та підвищує ефективність; ClearTrack – система наведення голки (для більш точних та впевнених маніпуляцій під контролем УЗ).


RS80A оснащена 23″ LED монітором з високою роздільною здатністю, чудовою різкістю та контрастом, чим славиться компанія Samsung, а також сенсорним екраном 13,3″, що повертається. Унікальний моторизований механізм, який опускає і піднімає робочу панель та монітор, має вмонтовану функцію “smart”, запам’ятовує висоту та повертається до останньої після відновлення з режиму сну. RS80A – не тільки ультразвуковий апарат преміум класу, це – вдосконалена, стильна, ергономічна система, легка у використанні та придатна для виконання багатьох діагностичних завдань.

RS80A сумісний з 14 2D/3D/4D датчиками, також в комплект входить твердотільний накопичувач (SSD) для швидкого запуску.

Ще більше цікавих статей з описами та дослідженннями ультразвукових методів візуалізації читайте в рубриці "Еластографія".

Оцініть, будь ласка, статтю:

Написати відгук