Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

НА ЩОРІЧНІЙ ЗУСТРІЧІ RSNA 2014 КОМПАНІЯ SAMSUNG ПРЕДСТАВИЛА НОВУ УЛЬТРАЗВУКОВУ СИСТЕМУ RS80A

★ ★ ★ ★ ★

05.01.2015 "Статті"


НА ЩОРІЧНІЙ ЗУСТРІЧІ RSNA - Малюнок1Нова УЗД система високого класу Samsung RS80A включає в себе потужний набір функцій для покращення діагностичних можливостей і комфорту пацієнта. Нова система пропонує користувачу велику кількість діагностичних інструментів: S-Detect, Elastoscan, Automatic QuickScan, ClearTrack. 

Нова УЗД система високого класу Samsung RS80A включає в себе потужний набір функцій для покращення діагностичних можливостей і комфорту пацієнта. Нова система пропонує користувачу велику кількість діагностичних інструментів, таких як: S-Detect – технологія для оцінки паталогічних вогнищ в молочній залозі, яка автоматично визначає краї та дає оцінку по шкалі BI-RADS; Elastoscan (еластографія) молочної та щитоподібної залоз – для визначення жорсткості тканин з автоматичним обчисленням strain ratio; Automatic QuickScan – для швидкої зміни параметрів налаштування, що пришвидшує робочий процес та підвищує ефективність; ClearTrack – система наведення голки (для більш точних та впевнених маніпуляцій під контролем УЗ).


RS80A оснащена 23″ LED монітором з високою роздільною здатністю, чудовою різкістю та контрастом, чим славиться компанія Samsung, а також сенсорним екраном 13,3″, що повертається. Унікальний моторизований механізм, який опускає і піднімає робочу панель та монітор, має вмонтовану функцію “smart”, запам’ятовує висоту та повертається до останньої після відновлення з режиму сну. RS80A – не тільки ультразвуковий апарат преміум класу, це – вдосконалена, стильна, ергономічна система, легка у використанні та придатна для виконання багатьох діагностичних завдань.

RS80A сумісний з 14 2D/3D/4D датчиками, також в комплект входить твердотільний накопичувач (SSD) для швидкого запуску.

Ще більше цікавих статей з описами та дослідженннями ультразвукових методів візуалізації читайте в рубриці “Еластографія“.

14.10.2019

Дарья

★ ★ ★ ★ ★

Написати відгук