Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
  1. Головна
  2. Лабораторне обладнання
  3. Коагулометри
Фільтр
Нормальний кровообіг є найважливішою складовою здорового організму. Функція гемостазу підтримує кров в рідкому стані та забезпечує своєчасне згортання при пошкодженнях судин та кровотечах. Для виявлення порушень у системі гемостазу та кровообігу лікарі застосовують коагулометр, купити який можна в нашому магазині спеціалізованого медичного обладнання.

Як функціонує аналізатор гемостазу

Пристрій призначений для оцінки гомеостазу. Його робота заснована на проведенні чотирьох тестів: аналіз утворення згустку фібрину у зразку біоматеріалу, визначення властивостей згортання крові, виявлення коагуляційних аномалій, контролю ефективності антикоагулянтної терапії.

Сфери застосування коагулометрів

Апарат для вимірювання згортання крові використовують як діагностичний інструмент, що широко поширений в медицині, особливо в гематології. Пристрій дозволяє лікарям виявляти патології, пов'язані з гомеостазом, та визначати порушення згортання крові у пацієнтів. Крім того, прилад активно застосовують у гепатології для відстеження позитивних змін у процесі лікування гепатиту А та цирозу печінки. Аналізатори допомагають коригувати терапевтичні дії. У хірургії коагулометри забезпечують контроль за застосуванням певних ліків пацієнтами та терапевтичних заходів. Іноді їх використовують у пологових будинках для оцінки гомеостазу у вагітних, що допомагає робити об'єктивні висновки про розвиток плоду. Аналіз, проведений за допомогою коагулометра, надає можливість виявити різні показники:
  1. Фіброген: час, за який утворюється потік з фібрином в крові.
  2. Тромбін: його наявність вказує на проблеми зі згортанням.
  3. АХТВ: свідчить про порушення в процесі згортання крові.
  4. Протромбін: допомагає оцінити ефективність лікування антикоагулянтами.
Важливо! Використання апарату для вимірювання МНВ крові підвищує точність діагнозу. Це безпосередньо впливає на ефективність та успішність лікування.

Різновиди аналізаторів гемостазу

За принципом вимірювання бувають оптичні та механічні коагулометри. Перші фіксують утворення двома основними методами: турбідиметричним і нефелометричним. При турбідиметричному аналізі зміна оптичної щільності в тестованій кюветі фіксується при появі згустку. У той час як при нефелометричному методі момент його утворення визначається за зміни розсіяного світла. Механічний тип коагулометра встановлює час утворення згустку через відстеження зміни швидкості перемішування суміші, що було викликане збільшенням в'язкості. Також є комбіновані пристрої, суміщені з фотометрами для виконання амідолітичних або імунологічних тестів. Залежно від особливостей конструкції приладу можна купити портативний коагулометр та стаціонарний. Перший встановлюють у лікувальних закладах, а другий компактніший і мобільніший, його легко переносити з собою. Прилади можуть бути одно-, двох-, чотирьох- і багатоканальними. Чим більше каналів має пристрій, тим вище за його продуктивність. Зазвичай їх кількість обмежується десятьма і є кратним двом.

Коагулометр автоматичний: особливості

Прилад дозволяє значно покращити точність і швидкість проведених аналізів. Медикам не потрібно виконувати трудомістких процесів, оскільки автоматичний розрахунок результатів виключає необхідність вручну будувати калібрувальні криві. Використання даних пристроїв зменшує вплив людського фактора на показники та скорочує кількість помилок на різних етапах досліджень. Автоматичний коагулометр — високопродуктивний прилад, який прискорює отримання результатів та підвищує ефективність роботи лабораторії в цілому. Внаслідок автоматизації процесу зменшується витрата реагентів, що, своєю чергою, знижує вартість одного аналізу.

Коагулометр напівавтоматичний: ключові характеристики

Пристрої використовуються для визначення згортальних властивостей крові за допомогою клоттингових тестів, що базуються на формуванні згустку фібрину в плазмі або цілісній крові. Ці компактні та легкі в керуванні прилади забезпечують швидкі результати із застосуванням невеликих обсягів проби (50-100 мкл), що дозволяє скоротити витрати на реагенти та зменшити об`єм забору крові у пацієнтів. Крім того, коагулометри сумісні з реагентами різних закордонних та вітчизняних виробників. Прилади можна запрограмувати на виконання чотирьох основних методик: протромбіновий час, активований частковотромбопластиновий час, тромбіновий час і визначення фібриногену за методом Клаус. Крім того, вони дають можливість для додавання додаткових тестів для розширеного аналізу активності гемостазу.

Критерії вибору коагулометра

Щоб успішно вибрати прилад для вимірювання згортання крові, необхідно звернути увагу на кілька важливих параметрів:
  1. Потужність. У лабораторії варто орієнтуватися на кількість тестів, відповідно продуктивності аналізаторів гемостазу. Наприклад, двоканальні моделі здатні обробляти 10 - 20 тестів в день, тоді як чотириканальні коагулометри дозволяють проводити 20-40. Існують і одноканальні варіанти, але вони характеризуються низькою продуктивністю і швидкістю роботи. Крім того, багато пристроїв дублюють вимірювання та обчислюють коефіцієнт варіації між двома каналами, що допомагає зменшити ймовірність помилок.
  2. Відкритість системи. Існують закриті аналізатори, які можуть використовувати тільки реагенти від певного бренду завдяки вбудованим захисним системам. Водночас у відкритих є можливість застосовувати реагенти від різних виробників.
  3. Контроль результатів. Існує два методи: оцінка дубльованих вимірювань на основі коефіцієнта варіації між двома каналами та використання калібрувального графіка для аналізу і контролю даних.
Також варто звернути увагу на зручність та функціональність пристрою. Наприклад, комфортно працювати, якщо в приладі є вбудований термопринтер та можливість виведення інформації на підключений комп'ютер.

Як купити коагулометр в RH.UA?

Компанія RH.UA пропонує прозорі умови для оформлення покупки, а також можливість користуватися розстрочкою під 0% на період від 3 до 12 місяців. Ми передбачили безплатну апробацію апарату (тест-драйв). Як можна купити коагулометр? Спочатку необхідно підписати договір купівлі-продажу, сплатити першу авансову частину у розмірі 70% від загальної вартості. Після доставки товару, а також його введення в експлуатацію та навчання, що проводиться фахівцями, яке включене у ціну, ви оплачуєте другу частину (30%) та підписуєте акт прийняття-передання. Усі зобов'язання щодо гарантії описані у договорі та діють протягом 12 місяців з моменту підписання акту прийняття-передання. Час доставки залежить від наявності обладнання на складі та може змінюватись від 5 до 45 банківських днів.