Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
 1. Головна
 2. Лабораторне обладнання
 3. Обладнання для ПЛР Аналізу
Фільтр
Полімеразна ланцюгова реакція, або ПЛР-аналіз, — метод молекулярної діагностики, який широко використовується в клініках по всьому світу. Він вважається найточнішим для виявлення різних інфекцій. ПЛР-аналізатори дозволяють визначити збудника захворювання на основі кількох молекул ДНК або РНК, присутніх у біологічній пробі. Специфічні маркери застосовуються для виявлення наявності певних мікроорганізмів.

Де використовуються ПЛР-аналізатори

Полімеразні ланцюгові реакції широко застосовують у різних галузях медицини, зокрема в молекулярній діагностиці генетичних захворювань. Апарат для ПЛР використовується:
 • у пренатальних дослідженнях;
 • для виявлення вірусних інфекцій, таких як ВІЛ та гепатит;
 • для виявлення патологій та генетичних порушень.
Методика відкриває нові можливості в діагностиці різних захворювань. Використання високотехнологічних систем значно скорочує час проведення дослідження, забезпечуючи точні результати. Автоматизований ПЛР-аналізатор доступний до покупки в нашому каталозі та має всі необхідні реєстраційні посвідчення.

Принцип функціонування аналізаторів

Термоциклер створює копії ДНК шляхом багаторазового нагрівання та охолодження пробірок за короткі періоди часу. Процес дослідження здійснюється з урахуванням заданих параметрів, після чого пристрій аналізує сигнали та виводить результати на монітор. Користувач має можливість налаштовувати тривалість циклу та необхідні температурні параметри. Кожен цикл складається з трьох етапів:
 1. Денатурація.
 2. Приєднання (відпал) праймерів.
 3. Елонгація ДНК.
При цьому досліджуються десятки зразків, і всі пробірки нагріваються рівномірно, незалежно від їх розташування в блоці.

Види ПЛР-аналізаторів

Серед основних різновидів варто виділити прилад для проведення ПЛР-реакції в режимі реального часу та автоматичну мультиканальну модель. Для виконання якісного ПЛР-аналізу (для виявлення шкідливих мікроорганізмів, генотипування) та кількісного аналізу (для оцінки вірусного навантаження, рівнів експресії гена) часто використовується універсальне обладнання. Термоциклер забезпечує можливість одночасної детекції в шести каналах, що значно спрощує процес дослідження. Основні переваги приладу – висока якість результатів завдяки швидкій стабілізації температури, чудова чутливість для виявлення флуоресцентного сигналу внаслідок використання фотоелектронного помножувача, а також можливість одночасного виявлення декількох збудників інфекції завдяки застосуванню вузькосмугових світлофільтрів. Прилад має мінімальну похибку при налаштуванні температурного режиму, швидке нагрівання та охолодження, а також широкий діапазон робочих температур.

Автоматичний ПЛР-аналізатор: особливості

Для аналізу результатів ПЛР-досліджень часто застосовують роторні чотириканальні аналізатори. Вони використовують методи флуоресцентної детекції для швидкого вивчення структури біоматеріалів та мають такі особливості:
 1. Оцінка флуоресцентного сигналу після ПЛР.
 2. Автоматичний облік та інтелектуальне розшифрування результатів дослідження.
 3. Висока продуктивність завдяки наявності двох змінних роторів.
 4. Можливість налаштування параметрів роботи з різними тест-системами.
Після завершення дослідження деякі аналізатори дозволяють роздрукувати результати відповідно до затвердженого шаблону медичного закладу.

Асортимент аналізаторів в RH.UA

Ми пропонуємо купити ПЛР-аналізатор ZYBIO EXM 3000. Ця система ізоляції нуклеїнової кислоти широко застосовується в наукових дослідженнях, клінічній діагностиці, контролі захворювань, перевірці безпеки харчових продуктів, судово-медичній науці та інших галузях. За допомогою набору реагентів Zybio вона дозволяє швидко витягувати нуклеїнові кислоти з різних зразків, таких як цільна кров, сироватка, мазки з горла, сеча, мокрота та тканина FFPE. Екстракція нуклеїнової кислоти з 32 зразків може бути завершена за 9 хвилин, що значно прискорює процес ПЛР. Система використовує магніти в експериментальній кабіні для переміщення магнітних гранул, зв'язаних із нуклеїновою кислотою, у різні реагенти. Вона призначена для швидкого та багаторазового перемішування рідини за допомогою магнітної втулки для рівномірного змішування компонентів. Після лізису, адсорбції біологічних полімерів, переміщення магнітних гранул, промивання та елюювання вдається отримати високочисту нуклеїнову кислоту. Вона може бути використана для подальшої ампліфікації ПЛР та секвенування другого покоління. Прилад має низку переваг:
 1. Має ефективне інноваційне програмне забезпечення, яке контролює правильність вставки магнітної втулки для забезпечення чистоти магнітного стрижня.
 2. Сигналізує про можливі аварійні ситуації.
 3. Простий в експлуатації, з 8,4-дюймовим сенсорним екраном HD та 5 наборами встановлених програм.
 4. Забезпечує відмінну продуктивність із магнітним потоком до 5500 GS, мінімізуючи ризик втрати магнітних куль.
 5. Дозволяє редагувати програму вилучення та зберігати понад 500 алгоритмів.
 6. Забезпечує безпеку оператора з вентиляційними установками, функцією витяжки під низьким тиском, фільтром HEPA та автоматичним нагадуванням про UV-стерилізацію після екстракції.
Важливо! Аналізатор ПЛР EXM 3000 розроблений як високотехнологічний інструмент для ефективного виділення та очищення нуклеїнових кислот методом магнітних кульок, забезпечуючи безпечну роботу.

Критерії вибору апарату для ПЛР

Рекомендується звернути увагу на аналізатори ПЛР, здатні одночасно аналізувати різні зразки біоматеріалів. Наявна кількість ампліфікованих проб може змінюватись, але оптимальним вважається діапазон від 15 до 30. Також варто заздалегідь оцінити продуктивність обладнання, яка повинна становити кілька сотень тестів на добу. Використовуючи такі аналізатори, лабораторія зможе обслуговувати велику кількість пацієнтів.

Як придбати ПЛР-аналізатор в RH.UA?

Ми пропонуємо вигідні умови для здійснення покупки, зокрема можливість оформити розстрочку під 0% терміном від 3 до 12 місяців. Крім того, можна безкоштовно протестувати апарат перед покупкою, щоб переконатися, що він відповідає вашим потребам. Придбати ПЛР-аналізатор можна зручно в онлайн-форматі. Спочатку необхідно укласти договір купівлі-продажу та сплатити перший внесок у розмірі 70% від загальної вартості. Після безкоштовної доставки обладнання та його встановлення фахівцями компанії, а також супроводу лікаря, що входить до нашої команди, ви оплачуєте 30%, що залишилися, і підписуєте акт прийняття-передання. Умови гарантії прописані в договорі та діють протягом 12 місяців із моменту підписання документа.