Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

Репортаж з одноденної школи-семінару в Одесі

17.09.2019 "Новини"


Шлях лікаря – це шлях постійного поповнення багажу знань. З цією думкою 14 вересня в місті Одесі відбулась школа-семінар з ультразвукової діагностики, яка проходила за двома напрямками:

  • пренатальна діагностика
  • загальна діагностика
Репортаж з одноденної школи-семінару - Малюнок1
Зал секції по пренатальній діагностиці
Репортаж з одноденної школи-семінару - Малюнок2
Зал в секції по загальній діагностиці

Захід відвідали 134 спеціалісти: 62 лікарі – напрям загальної ультразвукової діагностики, та 72 – пренатальної. В плані пренатальної діагностики були підняті питання скринінгових маркерів в дослідженні плоду, використання еластографії в оцінці стану шийки матки, та обговорено стандарти досліджень FMF.

В теоретичній частині вони прослухали доповіді на теми мультипараметричних досліджень, застосування різних видів еластографії в діагностиці захворювань печінки, селезінки, молочної та щитовидної залоз.

Після теоретичної, проводилась практична частина, яка складалась із відпрацювання, отриманих на теоретичній частині, знань на ультразвукових сканерах представлених нашою компанією. Напрямок пренатальної діагностики працював на апараті Voluson E8 BT16 від GE, а еластографія проводилась системою Acuson S2000 від SIEMENS. Обстеження проводились спеціально запрошеним пацієнтам, щоб гості могли якомога детальніше попрактикуватись. Також, додатково, лікарі мали змогу перевірити в роботі можливості апаратів Chison Qbit 5 та GE Voluson S8.

По закінченню школи-семінару усі лікарі отримали сертифікати. 

Репортаж з одноденної школи-семінару - Малюнок3

Ми хочемо виразити подяку Medical Hub Odrex за гостинність і допомогу в проведенні заходу. А також нашим чудовим лекторам Чіркову Юрію, Долгушиній ОленіСоломці Андрію, Лоскотову Сергію, Ковалеренко Лілії, Сусидко Олені, Галич Світлані за професійні, змістовні доповіді та вклад в розвиток освіти та обізнаності лікарів ультразвукової діагностики.

До нових зустрічей, з повагою компанія RH!