Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

Luma Vision залучає $22 млн для платформи 4D кардіологічної візуалізації

01.05.2024 "Новини"


Luma Vision, венчурний стартап з виробництва медичного обладнання з офісами в Ірландії та Німеччині, отримав фінансування у розмірі $22 млн від трьох нових інвесторів. Інвестиції надійшли від Atlantic Bridge Growth Fund, Bayern Kapital та третього інвестора, який побажав залишитися невідомим.

Очікується, що ці кошти підуть на отримання дозволу Управління з продовольства і медикаментів США (УПМ) для платформи Verafeye від Luma Vision та підготовку технології до комерціалізації в США.

Verafeye – це платформа 4D візуалізації та навігації компанії, призначена для отримання 360-градусних зображень серця з високою роздільною здатністю за допомогою спеціально розроблених катетерних датчиків, передових технологій візуалізації та алгоритмів штучного інтелекту. За словами представників Luma Vision, платформа була розроблена для забезпечення всіх необхідних візуалізаційних настанов під час хірургічних процедур без використання сторонніх рентгенівських або комп’ютерних томографів. Вона була розроблена для лікування фібриляції передсердь, заміни серцевих клапанів та інших поширених кардіологічних процедур.

“Лікарі потребують точних даних в режимі реального часу в місці надання медичної допомоги, щоб ефективно лікувати пацієнтів”, – сказав генеральний директор Luma Vision Fionn Lahart в підготовленій заяві. “Наша мета з Verafeye – надати дані і зображення, необхідні лікарям в одній системі для успішного лікування якомога більшої кількості захворювань, з якими стикаються їхні пацієнти. Розробляючи технологічну платформу, яка може бути адаптована для конкретних методів лікування в кардіології, ми віримо, що Verafeye може стати основою медичної візуалізації на довгі роки”.

“Ця нова технологія може допомогти нам надавати більш точну терапію пацієнтам, які страждають на аномалії серцевого ритму або структурні проблеми серця, – додав Gábor Széplaki, доктор медичних наук, електрофізіолог з приватної лікарні Mater в Дубліні. “Цей тип медичних інновацій має важливе значення для безперервного прогресу малоінвазивної кардіологічної терапії, яка може покращити догляд за пацієнтами”.

Luma Vision була заснована у 2017 році. Компанія почала свою діяльність як відгалуження BioInnovate Ireland та Триніті-коледжу Дубліна.