Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

Підсумки X Міжнародної школи-семінару “Практичні питання сучасної візуалізації в клініці”

10.07.2015 "Новини"


Підсумки X Міжнародної школи-семінару - Малюнок117-19 червня 2015 р. у Львові відбулась Десята міжнародна школа-семінар “Практичні питання сучасної візуалізації в клініці”.

 17-19 червня 2015 р. у Львові відбулась Десята міжнародна школа-семінар “Практичні питання сучасної візуалізації в клініці”.

Цьогоріч до заходу долучилися майже 300 учасників з 20 міст України, а зі США та Канади своїм досвідом приїхали поділитися Джонатан Морріс, ад’юнкт-професор радіологічного відділення клініки Мейо (Mayo Clinic), та Дональд Шомер, доктор медицини (MD) в Banner MD Anderson Cancer Center.

Основною метою організації є навчання лікарів-радіологів та розширення досвіду в галузі радіології. Цього року спеціалісти сфокусувалися на нейрорадіології.

Частина семінарів пройшла на базі Медичного центру “Святої Параскеви”. Учасники зі США поспілкувалися з лікарями і порівняли як вони працюють у Центрі із тим, що вони роблять у себе в клініках, які завдання потрібно поставити та  як працювати з тією чи іншою віковою групою.

Компанія RH продемонструвала діагностичне обладнання та показала як працювати з такими ультразвуковими апаратами:

282_news_1

282_news_2

Siemens Acuson S2000 – інноваційний УЗД апарат з кращою ціною на зсувнохвильову еластографію;

282_news_3

Medison Accuvix V10 – універсальний апарат експертного класу з опціями 4D, компресійної еластографії, ехокардіографії з можливістю вимірювання Strain і Strain rate за методикою Speckle tracking;

Siemens Acuson Antares – УЗД система преміум класу з можливістю об’ємної візуалізації та Stress Echo.

Вдячні всім учасникам за цікаве спілкування, а також організатором школи-семінару за високий рівень проведення заходу.

282_news_4