Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

VI Міжнародний медичний Форум “Інновації в медицині – здоров’я нації”: пост-реліз

07.05.2015 "Новини"


VI Міжнародний медичний Форум - Малюнок115-17 квітня в Києві відбулася одна з головних подій 2015 року для спеціалістів в галузі охорони здоров’я – VI Міжнародний медичний форум “Інновації в медицині – здоров’я нації”.

Компанія RH, офіційний партнер Форуму, прийняла участь в експозиції: ми представили УЗД апарати провідних світових брендів за доступними цінами, майстер-класи по актуальних питаннях діагностики, можливостях віддаленого сервісного обслуговування. Вдячні за Вашу довіру і високу оцінку нашої роботи!

 

VI Міжнародний медичний Форум - Малюнок2

 Перемога в номінації “Кращий стенд”. 

Наші досвідчені менеджери і лікарі проводили консультації прямо на стенді в режимі “нон-стоп”, а майстер-класи від провідних спеціалістів стали гармонійним доповненням насиченої програми Форуму.

15-16 квітня Класичні та інноваційні ехокардіографічні підходи в оцінці структурно-функціонального стану серця на ультразвуковому апараті  Toshiba Aplio Artida. Провів: Даниленко Олександр Олександрович, лікар-кардіолог, кандидат медичних наук, науковий співробітник відділу некоронарних хвороб серця і ревматології ДУ ННЦ  «Інститут кардіології ім. акад. М.Д.Стражеско» НАМН України, член Європейського товариства по візуалізації серця. Олександр Олександрович ознайомив широкий круг зацікавлених слухачів з методикою кількісної оцінки сегментарної скорочуваності міокарда Strain і Strain rate за новою технологією Speckle tracking в 2D і 3D режимах, провів практичну демонстрацію роботи і відповів на всі питання кардіологів.

 

269_news_1

16-17 квітня “Клінічне застосування компресійної еластографії та еластографії зсувної хвилі на ультразвуковому апараті Siemens Acuson S2000. Провів: Левицький Андрій Володимирович, лікар ультразвукової діагностики, хірург-флеболог, спеціаліст консервативного лікування пацієнтів з патологією судин, кандидат медичних наук. Значний інтерес у практичних лікарів викликала технологія еластографії зсувної хвилі, яка дозволяє значно зменшити вплив суб’єктивного фактора лікаря УЗД і отримати кількісну оцінку еластичності/жорсткості з можливістю прогнозування злоякісності досліджуваних об’єктів.

269_news_2

На нашому стенді ми предствавили Вашій увазі таке діагностичне обладнання:

Medison Accuvix V10

Відвідувачі змогли оцінити всі переваги роботи з цією експертною системою: його універсальність (всі види досліджень), сучасний дизайн і ергономіка, опції преміум класу (4D, ехокардіографія з можливістю вимірювання Strain і Strain rate за методикою Speckle tracking, компресійна еластографія).

269_news_3

Toshiba Aplio XG

Увазі гостей стенду був представлений УЗД апарат з еталонним зображення і чудовою продуктивністю Toshiba Aplio XG. Ця діагностична система дозволить провести кількісний аналіз сегментарної скорочуваності міокарда Strain і Strain rate за допомогою тканинного доплера, виконати напівкількісну компресійну еластографію при дослідженнях на всіх конвексних і лінійних датчиках; визначити ступінь цирозу і фіброзу печінки за оригінальною технологією акустичного кількісного аналізу ASQ, побачити мікрокальцинати в тканинах молочних залоз за допомогою технології Micropure. Наші лікарі проводили тестування систем прямо на стенді, демонстрували особливості застосування технологій компаундного сканування Aplipure і Precision imaging, використання гармоніки. А досвідчені менеджери розкрили відвідувачам всі переваги УЗД сканера.

Toshiba Aplio Artida

Високопродуктивна кардіологічна машина, яка зможе на ранніх стадіях діагностувати локальні зміни скорочувальної здатності міокарда по методиці кількісної оцінки Strain и Strain rate по Speckle tracking в 2D і 3D режимах візуалізації, оцінити ефективність лікування і прогресування захворювання.

Toshiba Xario

УЗД сканер оснащений технологію багатопроменевого сканування Aplipure, направленим доплером ADF (Advanced Dynamic Flow). що дозволяє візуалізувати магістральний і паренхіматозний кровотік з високою роздільною здатністю.

Siemens Acuson Antares

Пропонує широкі можливості в загальній візуалізації, акушерських і гінекологічних дослідженнях, діагностиці судин і щитоподібної та молочної залоз, забезпечуючи високу якість зображень і передові технології.

Siemens Acuson S2000

На даному апараті проводився майстер-клас від спеціаліста Левицького Андрія Володимировича. Гості нашого стенду змогли сповна оцінити переваги роботи з S2000: еластографія зсувної хвилі з якісною і кількісною оцінкою (технології Virtual Touch Tissue Imaging, Virtual Touch Tissue Quantification), кращий в класі високочастотний лінійний датчик 18L6HD, найновіша версія технології фотореалістичної  4D реконструкції для акушерства Amnioscopic Rendering і традиційно сильна ехокардіографічна частина.

Siemens Acuson X300

Хороше рішення початкового рівня від одного з лідерів ринку наряду з демократичною ціною. УЗД апарат з широким набором можливостей для різних видів досліджень в клініках  і діагностичних центрах з великим потоком пацієнтів. Є також спеціалізовані пакети звітів для ендокринології, оцінки фулікулів, акушерства і гінекології, досліджень судин, кардіології, невідкладної медичної допомоги та ін.

Хочемо висловити вдячність організаторам Форуму за високий рівень проведення заходу і можливість продемонструвати техніку в дії. Ми відбираємо тільки краще діагностичне обладнання від визнаних світових виробників для того, щоб наш клієнт із кращого міг без труднощів вибрати найоптимальніший варіант.

269_news_4