Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK

Що впливає на ціну ультразвукового апарату?

28.09.2018 "Статті"


Що впливає на ціну ультразвукового апарату?

Ціновий діапазон, на ринку ультразвукових апаратів, дуже широкий. Ця стаття дасть відповідь на питання: що ж впливає на ціну УЗ-обладнання, і як вибрати сканер, який оптимально подходходить під ваш бюджет?

Ціни варіюються від 5 0000 євро до 200 000 євро, в залежності від основних факторів:

  1. Стан системи: б / в або нова;
  2. Тип системи і рівень компанії-виробника;
  3. Комплектація (опції, датчики і технології).

 

  1. Стан системи

Часто стан системи залежить від віку апарату, проте, він не настільки важливий для відновленого устаткування, оскільки воно оновлюється в процесі відновлення.

Природно нові апарати коштують дорожче, оскільки доставляються до клієнта практично з конвеєра. Але і б / в обладнання зможе прослужити вам багато років, при цьому не поступаючись в функціональності і не перевищуючи ваш бюджет.

У наших статтях ви зможете знайти всю необхідну інформацію про особливості ціни і безпеки вибору б / в ультразвукового устаткування.

  1. Тип системи і рівень компанії-виробника

За типом вони можуть бути:

  • низькорівневі;
  • средньорівневі;
  • високорівневі.
Низькорівневі Середньорівневі Високорівневі
Нові 15 000-25 000 євро 40 000-50 000 євро 100 000 + євро
Б/в 5 000-10 000 євро 20 000-30 000 євро 35 000-60 000 євро

 

Високорівневі моделі більш сучасні. Це інноваційні та високоякісні системи з широким діапазоном опцій. Крім того, всі вони належать до таких відомих брендів, як Siemens, Philips, Toshiba і GE.

Ультразвукові апарати середнього рівня – це системи високої якості, які, в той же час, мають хороші варіанти функціоналу. Як правило їх купують для великих приватних клінік.

Низькорівневі системи служать для задоволення основних потреб загальних досліджень і підходять для невеликих приватних клінік або кабінетів.

До сих пір ми не згадали демо-системи. Вони розташовуються між новою і відновленою категоріями.

Демо-системи не були продані кінцевому користувачеві. Зазвичай виробники продають їх після того, як використовували для навчання, ярмарки і виставки, і ці апарати не так поширені на ринку. Таке обладнання має високу якість, майже як нове, але ви можете заощадити 30-35% при покупці демо-системи замість нової.

ЧИ ПРАВИЛЬНО ВИ ДОГЛЯДАЄТЕ ЗА УЗ-АПАРАТОМ?


Завантажте посібник по догляду прямо зараз

Завантажити PDF
  1. Комплектація (опції, датчики і технології)

Серед характеристик апарату можна виділити: розмір дисплея і якість зображення, кількість портів, які розрахунки підтримує, чи є в наявності доплер і який, чи підтримується еластографія, 4D і тд.

Також кожна фірма представляє для своїх моделей апаратів спеціальні технології, які полегшують роботу лікаря і підвищують діагностичну достовірність. Наприклад:

Radiance System Architecture в GE VOLUSON E10, Syngo eSieCalcs в SIEMENS S2000 HELX EVOLUTION, eSieGuide Needle Tracking в SIEMENS ACUSON S3000, ApliPure Plus в TOSHIBA APLIO 300, або Anatomical Intelligence Ultrasound (AIUS) в PHILIPS EPIQ 7.

Інноваційні технології коштують дорожче, так само, як залежить ціна аппарату від варіанту програмного забезпечення: чим вища версія, тим вища ціна.

Універсальність апаратів досягається за рахунок використання різних датчиків. Вони можуть входити в комплектацію, а можуть бути придбані окремо. Деякі датчики мають вдосконалені здатності або технологію, як датчик RIC6-12 для Voluson E8 Expert. І ці можливості також здорожують УЗ-апарат.

Як вибрати?

Завжди враховуйте ваші потреби і ваш бюджет – і що з них має бути ключовим моментом.

Наприклад: ви розглянули нову систему середнього рівня, яка коштує 50 тисяч євро. За тією ж ціною ви можете отримати високоякісну б/в високорівневу систему.

Це хороший спосіб оптимізувати вартість, яку ви отримуєте за свої інвестиції. Це дозволить вам перейти на більш якісну модель, залишаючись в рамках бюджету.

Зв’яжіться з нами, якщо у вас виникли якісь запитання. Ми можемо допомогти вам з вибором устаткування, яке підійде під всі ваші критерії і потреби.

Оцініть, будь ласка, статтю:

Написати відгук