Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

Що впливає на ціну ультразвукового апарату?

★ ★ ★ ★ ★

28.09.2018 "Статті"


Що впливає на ціну ультразвукового апарату?

Ціновий діапазон, на ринку ультразвукових апаратів, дуже широкий. Ця стаття дасть відповідь на питання: що ж впливає на ціну УЗД обладнання, і як вибрати УЗ сканер, який оптимально подходходить під ваш бюджет?

Ціни варіюються від 5 0000 євро до 200 000 євро, в залежності від основних факторів:

  1. Стан системи: б / в або нова;
  2. Тип системи і рівень компанії-виробника;
  3. Комплектація (опції, датчики і технології).

 

  1. Стан системи

Часто стан системи залежить від віку апарату, проте, він не настільки важливий для відновленого устаткування, оскільки воно оновлюється в процесі відновлення.

Природно нові апарати коштують дорожче, оскільки доставляються до клієнта практично з конвеєра. Але і вживане УЗД обладнання зможе прослужити вам багато років, при цьому не поступаючись в функціональності і не перевищуючи ваш бюджет.

У наших статтях ви зможете знайти всю необхідну інформацію про особливості ціни і безпеки вибору б / в ультразвукового устаткування.

  1. Тип системи і рівень компанії-виробника

За типом вони можуть бути:

  • низькорівневі;
  • средньорівневі;
  • високорівневі.
  Низькорівневі Середньорівневі Високорівневі
Нові 15 000-25 000 євро 40 000-50 000 євро 100 000 + євро
Б/в 5 000-10 000 євро 20 000-30 000 євро 35 000-60 000 євро

 

Високорівневі моделі більш сучасні. Це інноваційні та високоякісні системи з широким діапазоном опцій. Крім того, всі вони належать до таких відомих брендів, як Siemens, Philips, Toshiba і GE.

Ультразвукові апарати середнього рівня – це системи високої якості, які, в той же час, мають хороші варіанти функціоналу. Як правило їх купують для великих приватних клінік.

Низькорівневі системи служать для задоволення основних потреб загальних досліджень і підходять для невеликих приватних клінік або кабінетів.

До сих пір ми не згадали демо-системи. Вони розташовуються між новою і відновленою категоріями.

Демо-системи не були продані кінцевому користувачеві. Зазвичай виробники продають їх після того, як використовували для навчання, ярмарки і виставки, і ці апарати не так поширені на ринку. Таке обладнання має високу якість, майже як нове, але ви можете заощадити 30-35% при покупці демо-системи замість нової.

ЧИ ПРАВИЛЬНО ВИ ДОГЛЯДАЄТЕ ЗА УЗ-АПАРАТОМ?


Завантажте посібник по догляду прямо зараз

Завантажити PDF
  1. Комплектація (опції, датчики і технології)

Серед характеристик апарату можна виділити: розмір дисплея і якість зображення, кількість портів, які розрахунки підтримує, чи є в наявності доплер і який, чи підтримується еластографія, 4D і тд.

Також кожна фірма представляє для своїх моделей апаратів спеціальні технології, які полегшують роботу лікаря і підвищують діагностичну достовірність. Наприклад:

Radiance System Architecture в GE VOLUSON E10, Syngo eSieCalcs в SIEMENS S2000 HELX EVOLUTION, eSieGuide Needle Tracking в SIEMENS ACUSON S3000, ApliPure Plus в TOSHIBA APLIO 300, або Anatomical Intelligence Ultrasound (AIUS) в PHILIPS EPIQ 7.

Інноваційні технології коштують дорожче, так само, як залежить ціна аппарату від варіанту програмного забезпечення: чим вища версія, тим вища ціна.

Універсальність апаратів досягається за рахунок використання різних датчиків. Вони можуть входити в комплектацію, а можуть бути придбані окремо. Деякі датчики мають вдосконалені здатності або технологію, як датчик RIC6-12 для Voluson E8 Expert. І ці можливості також здорожують УЗ-апарат.

Як вибрати?

Завжди враховуйте ваші потреби і ваш бюджет – і що з них має бути ключовим моментом.

Наприклад: ви розглянули нову систему середнього рівня, яка коштує 50 тисяч євро. За тією ж ціною ви можете отримати високоякісну б/в високорівневу систему.

Це хороший спосіб оптимізувати вартість, яку ви отримуєте за свої інвестиції. Це дозволить вам перейти на більш якісну модель, залишаючись в рамках бюджету.

Зв’яжіться з нами, якщо у вас виникли якісь запитання. Ми можемо допомогти вам з вибором устаткування, яке підійде під всі ваші критерії і потреби.

14.10.2019

Саня

★ ★ ★ ★ ★

Написати відгук