Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

Представники экспертних УЗ-апаратів для досліджень в області кардіології

★ ★ ★ ★ ★

25.10.2018 "Статті"


Серед УЗ-апаратів достатньо велика різноманітність моделей, що спеціалізуються на кардіологічних обстеженнях. У кожного свої переваги, ціновий діапазон, можливості. Як не загубитися і підібрати оптимально відповідний апарат, який задовольнить всі функціональні потреби за доступну ціну – розповість ця стаття.

Кращі пропозиції можна взяти від великих брендів: GE, Toshiba, Philips, Siemens.

  1. УЗ-апарат GE Vivid E9

Це обладнання створене спеціально для дослідження серцево-судинної системи. Воно забезпечує зображення високої чіткості у всіх режимах: 4D STRAIN \ EASY 3D \ 2D, і за один серцевий цикл будує чотиривимірну модель серця, завдяки технології SingleBeat 4D. Сканер підтримує режим недоплерівського дослідження судин B-Flow.

Головне місце займають технології, які автоматизують процес дослідження і спрощують постановку діагнозу. Так при натисканні на кнопку 4D Views система включає режим візуалізації виділеного відділу в чотиривимірному вигляді, що також може бути застосовано при проведенні стрес-ехокардіографії в режимі SmartStress.

Advanced Q-Scan Imaging дозволяє автоматично оцінити синхронність скорочення ЛШ і деформацію міокарда, а AFI дати кількісний аналіз його скоротливості. 4DLVMass в цей час визначить масу міокарда ЛШ.

Апарат і його датчики (M5Sc-D, C2-9-D) підтримують технологію XD CLEAR, яка надає високе розширення і більш глибоке проникнення, а також вдосконалену акустичну архітектуру і систему післяобробки. Секторний датчик 4V-D – забезпечує 4D-об’ємну візуалізацію серця.

За допомогою 4D трансезофагальнго датчика 6VT-D можна виконувати процедури, такі як реконструкція мітрального клапана, імплантація транскрипційного аортального клапана (TAVI), закриття дефектів міжпередсердної перегородки. 9T і 6Tc ТЕЕ датчики дозволяють проводити черезстравохідну ехокардіографію з полем огляду 90 ° і глибиною 14 см і 20 см відповідно.

ЧИ ПРАВИЛЬНО ВИ ДОГЛЯДАЄТЕ ЗА УЗ-АПАРАТОМ?


Завантажте посібник по догляду прямо зараз

Завантажити PDF
  1.  УЗ-апарат Philips Affiniti 50

Даний апарат призначений для загальних обстежень, але має широкий кардіологічний функціонал. Стрес-ехокардіографія запускається натисканням однієї кнопки – SressEcho. Affiniti 50 доступні режим Q-App, який надає інформацію для ехокардіографії:

Q-App Клінічне застосування
ROI Ехо-контрастні і кольорові зображення в області інтересу, додаткове виявлення акустичних змін;
SQ Кількісний аналіз деформацій міокарда в режимі кольорового доплера;
a2DQA.I Автоматизований кількісний аналіз обсягу і фракції викиду ЛШ в 2D;
aCMQA.I. Автоматизований кількісний аналіз глобальної поздовжньої деформації ЛШ;

 

Функція GI 3DQ -забезпечує загальний кількісний аналіз тривимірних зображень серця. А за допомогою Tissue Specific Presets (TSP) можна налаштувати більше 7500 параметрів в залежності від типу тканини яка досліджується, при цьому оптимізувати роботу датчика і зберегти відмінну якість зображення. Серед додаткових можливостей програми для візуалізації мікросудин, кількісної оцінки бляшок судин.

Серед датчиків є кардіальні секторні та черезстравохідні як для дорослих, так і педіатричні, без підтримки чотиривимірного сканування. Об’ємний датчик VL13-5 дозволяє візуалізувати серце в режимах 3D / 4D без доплера, а V6-2 з доплером.

  1. УЗ-апарат Philips Affiniti 70

Компанія Philips вважає Affiniti 70 апаратом, який виправдовує вкладені в нього кошти. Ми вважаємо, що він відмінний представник в вигідному співвідношенні ціна-якість, що володіє необхідним функціоналом в області кардіології.

Дана система також має можливості Q-App: IMT, ROI, SQ, a2DQA.I, aCMQA.I і додаткову функцію MVNA.I., яка визначає зміну кількісних параметрів мітрального клапана. Affiniti 70 дозволяє виконувати ехокардіографію (черезстравохідну, стрес), ультразвукове контрастування лівого шлуночка.

Датчик S5-1, доступний цьому сканеру, з технологією PureWave спроектований спеціально для кардіологічних пацієнтів. Чисті, однорідні кристали PureWave на 85% ефективніше звичайного п’єзоелектричного матеріалу, що призводить до виключної продуктивності і можливості діагностики крупних пацієнтів. Дорослий трансезофагальний датчик X7-2t проводить ехокардіографію в 3D режимі, педіатричний S7-3t тільки в режимі 2D.

  1. УЗ-апарат TOSHIBA ARTIDA

Наступний представник сканерів хоч уже давно на ринку, але залишається доступним преміум сегментом в кардіоваскулярних дослідженнях донині. Дана модель підтримує 4D / 3D / 2D режими візуалізації.

Опція 3D / 2D Wall Motion Tracking дає можливість визначити рух стінки міокарда в двох режимах, а SmartFocus дозволяє використовувати 4D можливості на 2D датчиках.

TOSHIBA ARTIDA за допомогою Easy Crop і D Crop може робити зрізи органів в чотиривимірному вигляді. Лікар отримує можливість візуалізувати межі міокарда і ендокарда з опцією Tissue Enhancement. Triggered Full Volume Mode в 4-6 серцевих скорочення, аналізує величину серцевого обсягу.

Апарат має в комплектації 8 кардіальних датчиків, які створені з технологіями монокристалів і акустичної линзовой. Трансезофагальні датчики є педіатричні і для дорослих.

  1. УЗ-апарат Siemens SC2000

Експертна діагностична система Siemens SC 2000 також спеціалізується на кардіологічних розрахунках, використовуючи режими 2D / 3D.

Вона є доступною і легкою в експлуатації, так як оснащена функціями автоматизації процесів дослідження: eSie Left Heart здатна за один момент відтворити фракції викиду ЛШ і ПШ, Rapid Volume Stress Echo автоматично візуалізує кожну стадію стрес-ехо для подальшого аналізу.

У роботі з тривимірним режимом допомагають технології eSie Valves Advanced Analysis (3D-моделювання мітрального і аортального клапанів протягом 1 хвилини) і Echo in a Heartbeat (в режимі реального часу створює тривимірну модель серця, зафіксувавши всього одне скорочення органу).

Ця модель може похвалитися трансезофагальним датчиком Z6Ms з технологією True Volume, яка дозволяє отримати чітке об’ємне зображення при ехокардіографії. Також є можливість роботи з інтракардіальними катетерами AcuNav 8F, AcuNav 10F, AcuNav V і SoundStar 10F з візуалізацією 160º в кожному напрямку. Датчик 4Z1c володіє запатентованою технологією активного охолодження гелю, яка покращує проникнення, зменшує шуми і збільшує обсяг швидкості прийому в порівнянні зі звичайними 3D-датчиками.

Підсумки:

На ринку УЗ-апаратів безліч моделей для кардіологічних розрахунків, з хорошим функціоналом, що не входять в виділений бюджет. У цій статті ми постаралися чітко показати вам переваги експертних сканерів, які в роботі виправдовують вкладені в них кошти.

Ви можете вибрати апарат який вас зацікавив і зв’язатися з нашим менеджером, для уточнення деталей. Якщо залишилися питання, будемо раді на них відповісти.

Написати відгук