Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

Порівняння Моделей Voluson E10, E8, E6 Від GE Healthcare

★ ★ ★ ★ ★

13.09.2018 "Статті"


Серія Voluson –  відома лінія ультразвукових апаратів, які використовуються в акушерсько-гінекологічних дослідженнях.

У цій статті ми порівняємо GE Healthcare Voluson E10, E8 і E6 для того, щоб ви мали чітке уявлення про відмінності і подібності між цими моделями, а також змогли підібрати варіант найбільш оптимального для вас апарату.

Це високоякісне 4D-ультразвукове обладнання, яке оптимально підходить для медичних оглядів жінок. Воно забезпечує відмінну якість зображення не тільки в 4D, а й в 2D. General Electric розробила цю систему, щоб полегшити роботу лікаря і оптимізувати комфорт пацієнтів під час дослідження.

 

волюсон-е6

У його комплектації є інноваційні технології, такі як:

  • SonoVCADTM Heart – це інструмент, який демонструє стан дуги аорти, в чотиривимірному вигляді, відповідно стандартам дослідження серця плода.
  • SonoVCAD labor – функція, яка використовується для вимірювання таких показників як повороти плода, напрямок його розвитку і рух його головки.
  • Scan Assistant –  інструмент, який допомагає підвищити узгодженість і продуктивність дослідження при його документування. Тобто, допомагає в описі результатів, вимірі і звітності параметрів, передачі даних в систему управління зображеннями або систему на основі PACS.

ЧИ ПРАВИЛЬНО ВИ ДОГЛЯДАЄТЕ ЗА УЗ-АПАРАТОМ?


Завантажте посібник по догляду прямо зараз

Завантажити PDF

Voluson E8 і E6 досить схожі, але E6 – це «зменшений функціонал» версії E8. Тому на E8 доступно більше датчиків і опцій (таких як Advanced STIC, V-SRI, Expert).

549301[1]-min

Крім того, новий Voluson E8, з Bluetooth версією 13, пропонує більш інноваційні технології, ніж ранні версії. Цей апарат піднімає якість зображення на зовсім інший рівень. Наприклад, функція HDlive, яка включає:

  • HDlive Flow – режим об’ємного зображення судин з високою анатомічної реалістичністю.
  • HDlive Silhouette – зміна прозорості тканин для більш детальної оцінки структур.
  • HDlive Flow Silhouette – режим HDlive Flow + візуалізація стану структури судинної стінки.

Е8 має функції, які покращують візуалізацію серцево-судинної системи плода, підвищують якість ехо-дослідження, оцінку аритмії і вимір функції серця.

Крім того, E6 не має версії Expert, яка активується у E8.

Voluson E8 Expert пропонує повну функціональність і продуктивність “стандартної» платформи E8”, надаючи нову функцію Wide Sector (розширене поле огляду для вигнутих масивних датчиків за допомогою управління променем) на всіх датчиках, що підтримують цю функцію.

Також, в Voluson E8 Expert є змога використання трансвагінального датчика з високою роздільною здатністю (RIC6-12) і датчика Matrix Volume (RAM3-8, RM6C і RSM5-14, RM14L).

Е10 найбільш передова система з представлених апаратів.

voluson-e101

Це високоякісне ультразвукове обладнання, оснащене новою технологією General Electric – Radiance System Architecture. Дана технологія покращує продуктивність зображення Voluson E10. Завдяки вдосконаленому дизайну, система забезпечує більшу ясність, швидкість і гнучкість, ніж Voluson E8 – BT13.

Покращене формування променя і потужна обробка з Radiance System Architecture дають вам в 4 рази більше ультразвукових шляхів, що забезпечує 2D і 3D / 4D зображення з підвищеним проникненням і чіткістю.

Швидкість передачі даних в 10 разів вища, що надає більш високу роздільну здатність і дуже високу частоту кадрів.

Крім того, обчислювальна потужність Voluson E10 в 4 рази вища, і забезпечує розширені програми та ефективний робочий процес. Все це базується на новій Radiance System Architecture з високою і швидкою пропускною спроможністю і меншим часом збору даних.

Radiance System Architecture разом з першим, комерційно доступним, зігнутим матричних електронним 4D-датчиком – eM6C забезпечує надшвидкі об’ємні зображення, гнучкі формати їх обробки і відмінне розширення.

Висновки:

Підводячи підсумок, всі три – Voluson E10, E8 і E6 – це ультразвукові апарати високого класу, які забезпечують якісні медичні дослідження.

E6 – це спрощена версія E8, яка має меншу кількість каналів на формувачі променя. Тому у Е8 є кілька опцій і датчиків, які недоступні на E6.

Незважаючи на відмінності в варіантах апаратного забезпечення і виборі датчика, вони потрапляють в один і той же ціновий діапазон. Якщо у вас є клініка або лікарня малого і середнього розміру, обидві ці системи будуть відмінними для вас.

Проте, якщо у вас велика лікарня з великим навантаженням, то Voluson E10 – відповідний вибір. Але будьте готові заплатити вищу ціну за більш вдосконалений ультразвуковий апарат.

14.10.2019

Иван

★ ★ ★ ★ ★

Написати відгук