Продовжуючи використовувати сайт, Ви приймаєте нашу політику використання cookies, детальніше

OK
Дистрибуція медичного обладнання

Таких в Україні лише 7: Найперспективніший УЗ сканер Toshiba Aplio 500

04.09.2019 "Новини"


Таких в Україні лише 7: медцентр “Свитязя” поповнився надсучасним УЗД апаратом

УЗД апарат Toshiba Aplio 500, на даний час, є найперспективнішою діагностичною новинкою, особливо в галузі онкології. Медичний центр готелю “Свитязь” отримав його в п’ятницю, 9 серпня. Разом з апаратом в готель прибув представник компанії-виробника RH, яка займається ультразвуковим медичним обладнанням та працює на ринку України більше 13 років.


“Дана модель УЗД апарату має такий набір опцій, як еластографія зсувної хвилі, компресійна еластографія, що дозволить на найвищому рівні проводити обстеження пацієнтів та дасть можливість виявляти пухлинні процеси на найбільш ранніх стадіях. Раніше такої можливості не було, так як ні тут, в курортному регіоні, ні загалом на Львівщині, апарату такого класу не було” – розповідає представник фірми RH Петро Ковальчук.

Впродовж двох днів проводилось навчання для персоналу безпосередньо в готелі. В подальшому спеціалісти медичного центру “Свитязь” також проходитимуть навчальні курси, для підвищення якості надання діагностичних послуг.

На апараті встановлена остання версія програмного забезпечення 7,0, яка дозволяє здійснювати наступну діагностику:

  • Еластографія зсувної хвилі (об’єктивний метод діагностики злоякісних новоутворень);
  • Кардіологічний пакет (CV доплер, 2D Wall motion tracking (стрейн) – метод визначення кардіокінетики, рухливості кардіомієцитів в ішемізованих ділянках серця;
  • SMI (візуалізація мікросудин);
  • Функція контрастування;
  • Aplipure – покращення візуалізації;
  • Micropure – визначення щільності печінки;
  • Precision, TSO, ADF, IMF – опції, які впливають на зображення.

Основним завданням еластографії є можливість відрізнити злоякісні новоутворення від доброякісних. На жаль, доволі частими є випадки, коли звернувшись до лікаря зі скаргами на наявність новоутворення, вам одразу пропонують оперативне втручання. А чи доцільно це? Можливо, варто ретельніше обстежитись? Саме технологія еластографії допоможе вирішити ці ключові питання.

Еластографія молочної залози – це найкращий скринінговий метод для жінок, які є в групі ризику розвитку раку грудей. Це новий ультразвуковий метод візуалізації для характеристики вогнищевих уражень молочної залози, як додаток до звичайного ультразвукового дослідження (УЗД) та мамографії. Еластографія зсувної хвилі (shear wave elastography – SWE) дозволяє квантифікувати об’єктивне значення жорсткості патологічного вогнища, при якісній оцінці тканини молочної залози еластичність кодується в колірне картування і накладається на знімки В-режиму. Еластографія використовує здатність ультразвуку диференціювати доброякісні вогнища молочної залози (складні кісти, фіброаденоми, жировий некроз, радіальні рубці) від злоякісних, таким чином, зменшуючи кількість біопсій доброякісних вузлів молочної залози. Злоякісний процес можна виявити на ранньому етапі, що дасть шанс зберегти молочну залозу.

Джерело